Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy kialudt láng fórum

Egy kialudt láng (beszélgetős fórum)


2018. aug. 10. 12:15
Egy kialadt lángot nehéz ujra "fellobantani" de ez az én véleményem
2008. aug. 11. 09:33
KITARTÁS,TÜRELEM, REMÉNY!
25. iriszb
2008. júl. 25. 13:39
-Valóban...ez tényleg így van :(
24. Virág3 (válaszként erre: 23. - 0c97fbb607)
2008. márc. 18. 08:35
Köszönöm!
23. 0c97fbb607 (válaszként erre: 22. - Virág3)
2008. márc. 18. 08:31
Sok sikert hozzá.
22. Virág3 (válaszként erre: 21. - 0c97fbb607)
2008. márc. 18. 08:23
De ezt képtelen vagyok megtenni! Képtelen vagyok engedni, nem tudom. Amíg érzem a reményt, nem tudom. Ha már nem érzem, nincs értelme semminek, akkor vége. Mindennek vége. Remény nélkül nem látezem tovább
21. 0c97fbb607 (válaszként erre: 17. - Virág3)
2008. márc. 18. 08:13

Ha én a helyedbe lennék ,akkor beszélgetnék vele,feltétlenül és őszintén .

Ha úgy érezném menni akar, elengedném.

20. Virág3 (válaszként erre: 19. - Dundy)
2008. márc. 18. 08:10
Bízom benne, mindig bízni fogok benne, hogy az utolsó hozzászólás,a mit olvasol ebben a témában tőlem, az lesz, hogy sikerült, Boldogok vagyunk úrja! Boldogok, olyanpk, mint, akkor, mikor megtudtuk, milyen is boldognak lenni!
19. dundy
2008. márc. 18. 08:07
Olvasni foglak, mert érdekel a történeted és remélem sikerül pozitívan megoldanod. Én is a vége szón gondolkodom,csak én úgy gondolom tényleg vége. Én is éreztem amit Te, több ezer napot gondolkodtam mint Te.
18. dundy (válaszként erre: 14. - 0c97fbb607)
2008. márc. 18. 08:03
Lehet,hogy Te próbálsz beszélni.De!! Ha Ő nem akar? Az én férjem 19 éve söpri a szőnyeg alá a cuccot, és átlép rajta.Éli a maga kis ego életét. Én pedig élem a "szép szó" mobbing életet.Keress rá,ha ez rád igaz,akkor lépj.
17. Virág3 (válaszként erre: 14. - 0c97fbb607)
2008. márc. 18. 08:03
De talán felébrszteni a kialudt lángot lehet. Valahoyg biztosan. Mikor még csak leveleztünk, mikor nem volt szó arról, hogy Mi egyszer....,akkor már írta, hogy nem jó a barátnőjével, nem szereti igazán. Ha akkor ezt érezte, szerintem nem változott ez meg benne, nem most szerette meg. Nem lehet, hogy barátként hiányzik neki? Mert elvoltak, de nem szerette úgy, mint a szerelmét. Hiányzik neki. De ennyi nem engedhetem, hogy tönkre tegyen mindent.
16. Virág3 (válaszként erre: 13. - Dundy)
2008. márc. 18. 08:00

A mi esetünk tényleg más.

Nálunk egy hangos szó nem hangzott el. Ez az, amit nem fogok elfogadni soha. Soha nem fogom feladni. Nem lehet vége! Vele nincs olyan, hogy vége.

15. dundy
2008. márc. 18. 07:59
Ne sírj! Ne lássa könyeid. Te egy komoly nő vagy, tudsz mosolyogni,ha belül sírsz akkor is.
14. 0c97fbb607 (válaszként erre: 12. - Virág3)
2008. márc. 18. 07:58

Szerintem te is tudod,hogy beszélnetek kell,ennyi amit tehetsz.

A helyzet az ,hogy megtorpant,talán meg is bánta ,hogy elhagyta azt a másikat,lehet ,hogy most döbbent rá,hogy mégis őt szereti.

Ezeket az érzéseket pedig nem lehet egy jó programmal a szőnyegalá söpörni.

13. dundy
2008. márc. 18. 07:57

Engem rendszeresen zaklatott a barátnője. 2. lurkóval voltam terhes. Közben megalázott, terhesen megvert, de még mindig ragaszkodtam.(8 év)Hagynom kellett volna. Lehet,hogy a Te eseted más, de aki menni akar az menjen. Nagyon fáj!

Miért nem más hibájából tanul az ember? Most már sex sincs köztünk. Ill. neki rendszeresen, mert x* megbukott. még ez sem érdekelne,de sok más is van. Szabadulni kell, ha úgy látod,hogy vége.

12. Virág3 (válaszként erre: 11. - 0c97fbb607)
2008. márc. 18. 07:55
Haragudni sosem tudnék Rá! Csak, ha kimondja, mit gondol, .... nem bírom, és elsírom magam. Valahogy jókedvet kéne teremteni. Valami jó programotkéne kitalálni, ami összekovácsol.
11. 0c97fbb607 (válaszként erre: 10. - Virág3)
2008. márc. 18. 07:51

Legyél hozzá őszinte,olyan amilyen vagy.

De hallgasd meg mit érez,és figyelj rá,beszélgessetek az érzéseitekről.

De ha nem igényli a társaságod,akkor ne bújj hozzá,ne érezze azt,hogy befolyásolni akarod.

Szerintem jobb tudni az igazat,ezért bátorítsd,hogy bármit mondd ,megérted,és nem fogsz haragudni rá.

10. Virág3 (válaszként erre: 9. - 0c97fbb607)
2008. márc. 18. 07:47

De valahogy hatnom kéne Rá!

Valahogy muszáj! Ha együtt vagyunk, mert úgy dönt, hogy átjön, milyen legyek? Bújjak, ls mondjam, hogy szeretem (ezt tenném legszívesebben), vagy inkább legyek kicsit közömbösebb, hogy hiányozzon neki a bújós énem? Nem tudom.

9. 0c97fbb607 (válaszként erre: 5. - Virág3)
2008. márc. 18. 07:45
Szerintem adj időt neki,mond meg ,hogy gondolja át mit akar,hova húz a szíve,te pedig nem tehetsz mást ,míg vársz,és elfogadod a döntését.
8. Virág3 (válaszként erre: 7. - Dundy)
2008. márc. 18. 07:43

Bár ne tudnék szabadulni! Bár ne tudnék! Mindent megtennék Érte!

Neked, hogy sikerült mentened?

2008. márc. 18. 07:42
Nem muszáj menteni. Én is mentettem,most meg nem tudok szabadulni.
2008. márc. 18. 07:41
Annyira egyértelmű volt, minden, ami történt. Semelyikünk nem kérdezte, hogy lezárja- e a másik a múltat. Minden jött magától. Boldogok voltunk. Ő is az volt! Megtudtam, milyen feltétel nélkül szeretni és szeretve lenni. És most..... nem hgyhatom, hogy vége legyen. Ezt nem hagyhatom!
5. Virág3 (válaszként erre: 3. - 0c97fbb607)
2008. márc. 18. 07:38

Nem mennt vissza hozzá. Csak hiányzik neki. Nem tudom, mit tegyek. Muszáj megmenteni.

Két hete történt ez. Azóta érzi, hogy nem olyan velem, mint eddig. De nem hiszem, hogy nem tudnánk megmennteni. Csak megoldás kell rá!

2008. márc. 18. 07:36

Szia,azt gondolom hogy ha két hét után megváltozik az érzése mert nem voltál mindig ott mellette,akkor ez milyen szerelem volt?? HIszen pont ilyenkor kéne a legjobban ragaszkodnotok egymáshoz....szerintem....Bocsánat nem megbántani akarlak,de azért drukkolok hogy sikerüljön!!

üdv

3. 0c97fbb607 (válaszként erre: 2. - Virág3)
2008. márc. 18. 07:35
Visszament a régi szerelméhez?
2008. márc. 18. 07:31

Ez a MI történetünk!

Hogy ébresszem fel újra a lángot?

Kérlek segítsen valaki!

2008. márc. 18. 07:29

Hagyok időt, amennyit csak szeretnél! Legalább addig van reményem, addig van reményünk! Örökre szeretni foglak, mindig! Mindent elkövetek, hogy Te is így érezd! Hiányzik, persze, több, mint 4 évet voltál vele, ez természetes, megértem. Csak szeress!!!!! Kérlek! Hallani akarom a hangod, látni akarlak, érezni. De mindenki azt mondja, hog ne keresselek, várjam, míg TE keresel. Csak keress!!!!! És szeress ismét!!!!

Drága Szerelmem örökre szeretni foglak, mindig!

Hazudj, verj át, ha nem megy, kérlek! Meghalok Nélküled!

Életem értelme csak Te vagy! Te adtál értelmet, Te, aki a minden vagy, Te, aki a világban egy olyan ember vagy, aki .... ezt nem is lehet kifejezni.

Szerelmem, drága Szerelmem! Ne hagyj el! Kérlek! Mentsük meg! Mert megtudjuk! Mi megtudjuk menteni! Mi egymásnak vagyunk teremtve! Hát nem érzed????? Érezd!!!!!!!! Beleőrülök! Gyógyíts meg!

Annyi mindent megtettünk egymásért, ez nem 3 hónap miatt volt így, hanem egy életért!

Megláttuk egymást. Bizsergett a levegő. Mindent láttam a szemdben, tudtam, ki vagy. Rá több, mint egy évre megkerestél. Leveleztünk, megismertük egymást, és megszerettük egymást. Találkoztunk egy hideg decemberi estén. Mikor kiszálltál az autóból, Istenem, mennyire boldog voltam, hogy láthatlak. Kézen fogva sétáltunk órákon keresztül, mintha ezer éve ismernénk egymást, és mikor magadhoz szorítottál, azt az érzést, sose felejtem el, aztán megcsókoltál, szád a számhoz ért. Mintha egy álom vált volna valóra. Így is volt! Te vagy az álom!

Eltelt pár nap, lezártam 2 és fél évet boldogan, mert tudtam, szebb jövő vár rám. Eltelt pár hét, lezártál 4 és fél évet, mert tudtad szebb jövő vár Rád! Boldogok voltunk, végtelenül boldogok. Együtt terveztünk mindent! Együtt terveztük az életet!

Aztán vissza kellett mennem Veszprémbe! Csak hétvégén találkoztunk. 2 hét után, megváltozott Benned minden. Már nem érzed a lángolást. És hiányzik a 4 és fél év. Ébresszük fel a lángolást!

Kérlek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook