Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hízás után striás lettem, ha fogyok, javulni fog a helyzet? fórum

Hízás után striás lettem, ha fogyok, javulni fog a helyzet? (beszélgetős fórum)


2013. dec. 29. 07:42
Nem múlik el plasztika!!!
29. grizus (válaszként erre: 24. - 4a5de48ea8)
2013. dec. 29. 04:34
Szerintem se olyan nagy gond. Csíkos vagyok, hát aztán? Van ennél sokkal nagyobb gondom is.
2013. dec. 28. 03:01
Nem.
2013. okt. 4. 13:57
A stria(bőrszakadás) nem fog változni,ha már repedés akkor az ott is marad.Max plasztikai sebész.
26. Csucs
2013. okt. 3. 21:02
Akkor megbarátkozok velük,egyszer úgy is elhalványulnak,de legalább vékony,sportos leszek! :DD
2013. okt. 3. 20:46
13 éves koromban hirtelen nőttem-hiztam, striásodtam. Elhalványodtak. Most szültem 2,5 hónapja, a hasam brutális lett. Kezd halványodni. Megszoktam. Igaz én 30 leszek már.
24. 4a5de48ea8 (válaszként erre: 10. - Grizus)
2013. okt. 3. 19:37

Ha olyan helyen van, hogy eltávolítható...

Én megbarátkoztam velük. Azóta jól megvagyunk :-)

23. Krisz42 (válaszként erre: 22. - Csucs)
2013. okt. 3. 19:28
Nekem attòl lett olyan a combom,h hirtelen nőiesedtem,pedig sokat sportoltam.Nem foglalkoztam vele,így is tetszettem sok ffinak,ők se vették észre,vki még azt is mondta,h milyen selymes,szép bőröm van.Az E-vitamin a legjobb,lenmagolajban van,zt is kenheted is magadra.Nekem a terhességek alatt az segített.Minden alkalommal 24-26kg-t híztam,utolsónâl 38évesen,ráadásul ha 16évesen megrepedt egy kis nőiesedéstől,akkor nagyon érzêkeny.Volt,h vettem e-vitamin kapszulákat,azt csippentettem ki és a hasamra kentem.Hatasos volt.De kakaóvaj is jò,nekem csak a természetes dolgok vâltak be ês a sport.De tényleg nem kell foglalkozni vele,mások èszre sem veszik,főleg ha karcsú és izmos leszel:))
22. Csucs (válaszként erre: 21. - Ca728c0145)
2013. okt. 3. 18:36
olvastam olyat,hogy a szőlőmagolaj segít,hogy ne nyúljon meg a bőr.Nyilván ez főleg megelőzésre jó,de sok-sok tornával kiegészítve szerintem lehet eredménye,de persze nem biztos,hogy ez lesz 18 kiló,ez csak terv,először 10 kg-azt mindenképpen,aztán meglátom,hogy mi lesz.
21. ca728c0145 (válaszként erre: 20. - Csucs)
2013. okt. 3. 18:33

Akkor elvileg 2 hónap alatt le is megy a 18 kiló, heti 2 kilogrammal számolva.

Szerintem nagyon rosszat tesz a bőrnek.

20. Csucs (válaszként erre: 19. - Ca728c0145)
2013. okt. 3. 18:28
ha fogyózok,akkor heti 2 kg-ot szoktam fogyni,2 hét alatt kb 1-2 centit mindenhonnan,mert akkor tényleg mindent beleadok,tornázok,de nem koplalok,hanem teljesen normálisan eszek,ahogy egyébként is kéne
2013. okt. 3. 18:25
Azért plusz 20 kiló még a 18 éves bőrt is rendesen kinyújtja (ezért lett a szakadás, meg persze hormonális - genetikai oka is van), vigyázz nagyon, hogy ne 1 - 2 hónap alatt add le, mert tényleg rosszabb lesz a bőröd, hiába vagy fiatal!
18. Csucs
2013. okt. 3. 18:20
mindenkinek köszönöm a hozzászólását.Közben nézegettem magam,a régebbiek is egész jól elhalványultak,az újakból meg pár apró van,szóval nem durva a helyzetem :) ha tud még valaki bármit hozzászólni,akkor nyugodtan,minden tanácsot véleményt elfogadok! :D
17. Csucs (válaszként erre: 15. - Grizus)
2013. okt. 3. 18:16
pont erről olvasgattam a napokban,hogy jó rá,de nem is tudtam,hogy van itt ilyen fórum.köszi :)
2013. okt. 3. 18:13
Nem fog elmúlni max. halványodni, mivel ez egy hegfajta.
15. grizus
2013. okt. 3. 18:13
Van egy fórum, a dermarollereseké, kérdezd meg tőlük, hogy erre jó-e. Lehet, hogy nem, mert ez nagyon makacs bőrprobléma.
14. babszibobó (válaszként erre: 12. - Csucs)
2013. okt. 3. 18:09

Igen gyorsabban, de nem szabad elfelejteni, hogy ez egy maradandó sérülése a bőrnek, tehát ha túl sok és széles a repedés azokon ahelyeken már nem fog totálisan úgy feszülni, feszöülni fog, mg szeb lehet, de nem lesz az igazi.


Valaki írta a szolit...azért nem barnulnak, mert a pigment sejtek is sérülnek, mondjuk úgy kinyúlnak arról a területről..vagy nagyon minimális marad...a mázlistáknak mer nem olyan mély a repedés....

13. grizus
2013. okt. 3. 18:05
Ennyi idősen még én is ki voltam készülve tőlük. Én is fogytam-híztam, attól lett. Utáltam magam, sok minden miatt, de ez is ott volt a listán. Aztán rájöttem, hogy nem múlik el és kénytelen voltam elfogadni. Végül is olyan nagyon nics szem előtt, legalábbis az enyém nem. Annak meg nem kell bedőlni, hogy a hibátlan bőrű leányzókat teszik oda mindenhova reklámnak, az is photoshop meg világítás meg retus. Sajnos én ezeknek a reklámoknak nagyon bedőltem tinikoromban és csak pár éve jöttem rá, hogy mekkora hazugság az egész.
12. Csucs
2013. okt. 3. 18:01
18 éves vagyok.Ilyen korban még talán gyorsabban regenerálódik a bőr,nem?Tehát akkor egy idő múlva kevésbé fognak látszódni,de talán "jobban" néz ki egy vékony,tornától feszes bőrön,mint egy husisabb testen.Persze,tudom,hogy vannak ennél sokkal rosszabb bőrbajok is,és van,hogy az ember nem is tehet róla,csak nekem még nagyon nehéz elfogadni,hogy ilyen lettem...
11. grizus
2013. okt. 3. 17:57
Van sokkal rosszabb is, mint a stria, mert ez többnyire eltakarható helyen van, pl. nekem a csipőn (jó, combon is van). De van pl. olyan bőrbaj, hogy a karod-lábad állandóan úgy néz ki, mintha lúdbőrőznél és semmitől se múlik el. Az szerintem rosszabb. Én legalábbis rosszabbúl bírnám.
10. grizus (válaszként erre: 6. - 4a5de48ea8)
2013. okt. 3. 17:56
Szerintem ezen a szike se segít, legalábbis még nem hallottam róla, de lehet, hogy csinálják.
2013. okt. 3. 17:51

Fogyás után rosszabb lesz a helyzet.

A csíkok alatt elvékonyodott - szövethiányos besüppedt - ráncos lesz a bőr.

A stria tkp. a szövetek és a bőr "szakadása".

2013. okt. 3. 17:49

Hali, nem neztem meg, hogy hany eves vagy, de kor es genetika fuggo...18-20 evesen javulhat,35 evesen nem :-(

Ahogy grizus mondja : Udv a tigrisek klubjaban :-)

Ja,es a szoli sem segit...ott valahogy a csikok feherek maradnak...nekem legalabbis :-/

2013. okt. 3. 17:49
Nem múlik el. Ne felejts tornázni, az jót tesz a bőr tapintásának is, nem leszel löttyedt fogyás után.
6. 4a5de48ea8 (válaszként erre: 4. - Csucs)
2013. okt. 3. 17:42
Semmiféle csodaszerrel nem múlnak el, ne vegyél csodakrémeket drága pénzekért. Az idő múlásával elhalványodnak. Ha ez nem elég, a plasztikai sebész doki bácsi szikéje segíthet.
2013. okt. 3. 17:37
Lehet, hogy kicsit halványabb lesz, de nem fog elmúlni. Jobb ha elfogadod. Én is azt teszem. Dörgöld érdes masszázsszivaccsal, az talán segít. Ha rózsaszínné válik, az már jó jel. A mikrodermabráziónak ne dőlj be, az semmire se jó, erre pláne nem. Üdv a tigrisek klubjában!
2013. okt. 3. 17:33
tudom,hogy eltüntetni nem tudom,de javítani szeretnék rajta
2013. okt. 3. 17:32

a striák nem múlnak el.

A narancsbőr elmúlik.

2013. okt. 3. 17:32

A stiál hosszú évek múlásával halványabbak lesznek, de megmaradnak.

Feszes lehet a bőröd, ha szerencséd van, de ez a génjeiden múlik.

2013. okt. 3. 17:31
Fogytam 8 kilót,majd kb 1 év alatt híztam 20-at.Most 18 kilótól szeretnék megszabadulni.Sokat mozgok,többször eszek keveset,és sokat iszok,nekem ez vált be,viszont a combomon karomon,oldalamon és pár helyen striás lettem.Ha ezeket csinálom,akkor tudok rajta javítani,lehet feszes bőröm a fogyás után?Valaki írjon valami biztatót!18L

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook