Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babysense légzésfigyelő fórum

Babysense légzésfigyelő (beszélgetős fórum)


10. anya4005 (válaszként erre: 7. - Nikimiki01)
2013. okt. 5. 13:27
Én 8 hónapos terhesen mentem eü vizsgára. Tudtam,hogy emiatt ki leszek kérdezve rendesen csecsemők újraélesztése,elakadt tárgyak a nyelőcsőben,stb témákban És igazam is lett! Húztam 2 kérdést,mint a többiek is,és ezenkívűl minden,ami a babákról szól. Nincs 2 éve,hogy levizsgáztam,de minden itt van fejben,úgy megtanúltam.
9. katus3 (válaszként erre: 4. - Anya4005)
2013. okt. 4. 08:24
:-) A jogsi miatt nekünk már megvolt a sima tanfolyam, ez kimondottan babák újraélesztéséről szólt...
8. Nikimiki01 (válaszként erre: 5. - Valakivagyok1984)
2013. okt. 3. 15:08

Azt is néztem, de azóta kaptunk egy sima bébiőrt ajandekba, igy kombinaltat nem erdemes vennem...

Sok jó lehet, szerintem nincs olyan hogy "a legjobb", hallani jo es rosszabb velemenyeket az angelcare-ről is, kinek mi vált be... Ez olyan mint a mellszivoknal az Avent-Madela parbaj.. Én direkt azert kerdeztem rá csak a Babysense-re, mert erről kevesebb infom volt eddig, es ugye a kombinalt funkcios kiesett.. Azert koszi a valaszt..

7. Nikimiki01 (válaszként erre: 4. - Anya4005)
2013. okt. 3. 15:03
A jogsis emlekeim szerint teljesen mas, mert egy pici baban kb mindent maskepp kell csinalni.. De az alapoknak oersze jo...
6. Nikimiki01 (válaszként erre: 3. - Katus3)
2013. okt. 3. 15:02

Köszi a választ, igen, már voltunk tanfolyamon a HeimPalban, bár nem egy gyerekorvos/sebesz van a csaladban aki privat felkeszitest is tartott :)

Egyebkent, persze, tanfolyammal erdemes, de ugy gondolom hogy még abban az esetben is hasznos, ha baba legzese nem teljesen allt le, hanem csak lassult, rendszertelen stb, es a sipolas felebreszti, es vesz levegőt... Tanfolyam ide vagy oda,es nagyon remenykedek benne h nem kell kiprobalni a tanultakat élőben, ugyanis nem tudom menne e gyakorlatban az, amit elmeletben hall 1x az ember....

2013. okt. 3. 14:05
Nekünk Angel Care 401-es van, a bébiőrrel kombinált és nagyon nagyon tudom ajánlani,nagyon megbízható sose volt téves riasztás a bibőr részét meg imádom..Mindig használom,nem sistereg,nem recseg hangerőt lehet rajta állítani,még a kutyát is kiviszem sétálni hatókörön belül,mert még hatótávolság jelző is van rajta..szóval én nemtudom milyen a másik,de kétlem,hogy ennél jobb lenne
4. anya4005 (válaszként erre: 3. - Katus3)
2013. okt. 3. 13:17

Pont ezt akartam írni! Annó én a jogsi miatt tanúltam meg a dolgot,a párom meg sajnos élesben is használta már a tudást!

Nekünk amúgy angel care volt,a kombinált. Teljesen jól működött.

3. katus3 (válaszként erre: 2. - Nikimiki01)
2013. okt. 3. 13:14
Szia! Nekünk Babysense volt, koraszülöttek voltak a gyerekek,és ezt javasolták. Hozzáteszem a kórházban is ez a fajta volt, sosem volt vele probléma... Viszont nekünk azt mondta az orvos, hogy akkor érdemes légzésfigyelőt használni, ha tudjuk is hogy mit kell tenni probléma esetén, így mi egy tanfolyamot is elvégeztünk, pár óra az egész, és nem drága...
2013. okt. 3. 10:49

Sziasztok, érdekelne hogy van e valaki ek tapasztalata Babysense legzesfigyelővel kapcsolatban, nagyon vacilálok hogy milyet vegyek, Angelcare van még versenyben, abból eddig a bebiőrrel kombinaltra gondoltam, de nem tudom hogy a 2in1 jobb e mint külön külön...

Előre is köszi a valaszokat :)

2013. okt. 3. 10:46
Babysense légzésfigyelőt használ valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook