Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen festéket használjak, ha mesefigurákat szeretnék a falra festeni? fórum

Milyen festéket használjak, ha mesefigurákat szeretnék a falra festeni? (tudásbázis kérdés)


2013. okt. 3. 10:23
Tempera, vagy akrilfesték
2013. okt. 3. 10:18
Köszi az ötleteket!
2013. okt. 3. 10:14
Szia, mi tesomeknal a jatszo szoba falait rajzoltunk tele, siman temperaval. Ceruzaval elorajzoltuk, aztan a kis figurakat (micimacko, maugli, harcsabajusz kapitany es tarsaik) siman a temperaval festettuk, a hatteret pedig vizzel enyhen higitott temperaval (dzsungel, tenger, stb.).
2013. okt. 3. 10:14

Mi sokféle állatot festettünk a falra, kb 50 cm magasak, a zsiráf meg másfélméteres. A nagy felületekre mi is diszperzit + színezőpaszta

a kis felületekre,(nyelv, csőr stb..) pici akrilfestéket vettünk.

Egyik sem fog ártani a babának, de mire megszületik jól ki kell szellőztetni, aztán még gondolom jön egy nagytakarítás, az meg elvisz minden zavaró illatot.

A mi babaszobánk 420+250cm, 1 méter magasságig zöld fű lett festve, felette van egy halvány körömvirág alapszín. A nagy falon ahol nem lesznek bútorok van 7 kisállat, a kiságy mellett óriás zsiráf, a bútoros falon 2 kisállat.

Mindent meg kellett vennünk, ecsetek, festékek, takarófólia....stb.. összesen 20.000 forintból álomszép babaszoba lett.

5. Roza Lee (válaszként erre: 3. - *Murmi*)
2013. okt. 3. 10:13
Nagyon szép! Szabad kézzel rajzoltad fel?
2013. okt. 3. 10:07
Én temperát használtam.
2013. okt. 3. 10:06
Raktam képet az adatlapomra a végeredményről :)
2013. okt. 3. 10:03
Én sima diszperziós falfestéket használtam, és ahhoz lehet venni kis flakonban színezőt. 4-5 színből kevertem ki az egészet :)
2013. okt. 3. 10:03
Nemsokára érkezik a babócánk.Szeretnék a falra festeni mesefigurákat.Milyen festéket használjak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook