Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Petefészek ciszta műtét után.... fórum

Petefészek ciszta műtét után.... (beszélgetős fórum)


2013. okt. 2. 16:42
Szerintem számíthatsz rá, de nem biztos, mindenki szervezete más.
2013. okt. 2. 14:38

Hát most kicsit összezavarodtam. Akkor számíthatok arra hogy az eredeti időben is megjöhet...

A szexet egyenlőre hanyagoljuk, az orvos is mondta hogy egyenlőre ne legyen.

2013. okt. 2. 14:11
Nekem is megjött műtét után, vagyis én véreztem még egy ideig, és aztán megjött akkor is, amikor rendesen kellett volna és utána már nem jött meg, mert terhes lettem :) Pedig azt mondták, hogy menjünk lombikra.
2013. okt. 2. 13:58

Szerintem ebben a ciklusban ne számíts normális peteérésre. Nekem csak átjárhatósági volt, de abban a hónapban nem volt pém.

Sztem most a műtéttől vérzel és nem a rendes mensi ez.

2013. okt. 2. 13:57

Igen, ez számit a vérzés első napjának, de műtét utáni első hónapban szigoruan tilos a próbálkozás!


Műtét után vagy, nem ajánlatos szexelni ilyenkor.


Nyugi

2013. okt. 2. 13:35
Hétfőn műtöttek petefészek ciszta miatt. Az lenne a kérdésem hogy akinek volt ilyen műtétje az mikor kezdett el menstruálni. Nekem múlthét csütörtökön múlt el az előző menstruációm, hétfőn volt a műtét és most megint megjött. Ez vajon normális? Illetve szerintetek akkor most ezt a menstruáció első napjának vegyem és onnan nézzem a 14-16 napot? (Dokihoz kedden megyek varratszedésre)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook