Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szentesen szülni fórum

Szentesen szülni (beszélgetős fórum)


2013. okt. 3. 12:17
Köszönöm a segítségeteket!
2013. okt. 2. 14:02

Nem biztos.:)

Én Makón szültem, és kizárólag pelust meg popsitörlőt kellett vinni, semmi mást.:)

Első nap kórházi hálóinget adtak, ne a sajátot kenjem össze. Második naptól pólóban, halásznaciban voltam.

Betétet, wc papírt viszont csomagolj bőven.:)

2013. okt. 2. 13:36

Szia!

Én nem szültem szentesen, de kb ugyanazt kell már minden kórházba vinni. Mi Székesfehérváron lakunk. Itt pl pelust, törlőkendőt, alkoholt a köldökére, textilpelenkákat kb 3-4 db-ot, popsikrémet (gyerekorvos felírja szülés előttés az alkoholt is)

Kiskesztyű (mert kaparják magukat, de ez nem kötelező), sapka fürdetés utánra, nehogy megfázzon, esetleg cumi, de én nem vok híve,ruhát itt adnak neki, viszont saját hálóinggel jobban jársz, hidd el..Vigyél jó sok eldobható bugyit mert első két nap szét fogsz ázni(bocs h így fejezem ki, de ez van)


Kb ennyi

2013. okt. 2. 12:10

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni abban, hogy szült-e valaki Szentesen az utóbbi egy-két hónapban. Aki igen, az tud segíteni abban, hogy mit kell a kórházba vinnem a babának (pelenka, popsitörlő, popsikrém, ruhák?) és nekem (pl. hálóinget adnak vagy csomagoljak sajátot).

Előre is köszi a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook