Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan tüntethető el a narancsbőr a legrövidebb idő alatt? fórum

Hogyan tüntethető el a narancsbőr a legrövidebb idő alatt? (tudásbázis kérdés)


2013. okt. 1. 19:34
Diéta és mozgás. De főleg diéta:) meg mozgás:)
2013. okt. 1. 19:30
Egyszer volt valami újságban egy illóolajos masszírozós cikk, többféle illóolajat kellett összekeverni, és ezzel minden nap masszírozni az érintett területet. Sajnos már nincs meg a cikk :-( pedig akkor hatásos volt.
2013. okt. 1. 17:18
Vagy méegtelenítő vagy lúgosítò teákat igyál,mert a narancsbőr a zsírban elraktározódott méreganyagoktól van,ugyanis a szervezet oda raktározza.Tehát ki kellene pucolni a szervezeted sok folyadékkal és egészséges ételekkel.Van drasztikusabb módszer is:A szervezet-méegtelenítés komplex rendszere prof.dr.Török Szilvesztertől,le lehet tölteni,de ahhoz idő kell és kitartás.Nekem sok folyadék,jobban odafigyelés az ennivalóra és vmennyi mozgás segített.Futás is jò,az nem izmot épít elsøre,hanem fogyaszt,de az csak a plussz legyen.Én eszem kenyeret,de magosat,taljes kiörlésűt,cukor helyett méz.
2013. okt. 1. 17:14
Bio életmóddal, méreganyag mentes kajáktól,cukor, fehérliszt mentességgel, sportolással.
2013. okt. 1. 17:06
A sok folyadék tényleg rengeteget segít. Mentes ásványvíz, tea, kimossák a mérgeket.
5. patapucs (válaszként erre: 4. - Patapucs)
2013. okt. 1. 16:56
+ kihagytam a mozgást. Minden nap ellipszis tréner (30 perc)
2013. okt. 1. 16:54

Nekem 80%-ban eltűnt az elmúlt 9 hónap alatt étkezés hatására.

Nem: búza liszt, cukor, méz, felvágottak, konzervek - vagyis a tartósítószeres dolgokat szűrtem elég jelentősen + min. 3l víz minden nap.

2013. okt. 1. 16:53

Szia,


nekem anno a torna nem használ. Sőt! Mivel az izom növekszik a bőr alatt, még inkább kitolja, közszemlére teszi a narancsbőrt. Ami nekem bevált: figyelek(? ahogy tudok..) az étkezésre, nem eszem tartósítószerrel, és egyéb ételbe nem való anyagokkal teletömött élelmiszert, és naponta legalább 2,5-3 liter szénsavmentes vizet iszom.


Krémeket eleve nem kennék magamra, mivel tudom mi van bennük. :(

2013. okt. 1. 16:50
Péntek Enikő tornáit.
2013. okt. 1. 16:49
Persze nem csodát várok, de nem is szeretnék 1 évig bajlódni vele, így is sok éve már, hogy gyötör :) Viszonylag erős narancsbőr. Mit ajánlotok, milyen gykorlatokat, sportot, krémet? Nivea, Garnier, stb. mennyire hatásosak? Örülnék néhány tapasztalatnak és köszönet érte! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook