Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szokott valaki a GRUPPI-ból rendelni? fórum

Szokott valaki a GRUPPI-ból rendelni? (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4 5 6 7
2015. febr. 15. 14:23
Én egy GPS-t rendeltem tőlük. Elég felelőtlenül előre utaltam az árát is. A megrendeléstől (utalástól) számított kiszállítási napokat nem jól számoltam ki, ezért idő előtt reklamáltam. Két nappal az ő általuk megadott határidő előtt meg is kaptam a készüléket. Kibontva meglepetten tapasztaltam, hogy egy mindent tudó okos géppel lettem gazdagabb (meglehetősen alacsony áron) Egy hátránya van, hogy magyar nyelvű használati utasítást nem mellékeltek, viszont a menü rendszere magyar is. Aki némi angol tudással rendelkezik tökéletesen eligazodik. Minden funkcióját kitapasztaltam. Azt hiszem jó vételt csináltam.
2015. febr. 12. 18:24

CSALOK!!!!!!

4.db 32GB-os class10-es SAMSUNG memoria kártyát rendeltem tőlük.Olcsó felülírt (32 helyett csak 16GB volt class 10 helyett 6)hamisitványokat árulnak,és hihetetlen mennyi vásárlót becsapnak.Van meglepetés amikor teleírod,fényképezed és nincs rajta semmi!!!SZÓVAL SENKINEK SEM AJÁNLOM HOGY ILYESMIKET RENDELJEN TŐLÜK!!!!!

2015. febr. 9. 08:23

MEGBÍZHATATLANOK!!!!!

Nem ajánlom csak azoknak akik vállalják a kockázatot! 50 % az esély hogy megkapod amit rendeltél.

2014.dec.05.-én rendeltem 3 terméket. 1 megjött 1 héten belül.A másik kettő azóta sem.Szinte elérhetetlenek,ha sikerül végre, ide-oda küldözgetnek,érdemi ügyintézés nem történik !!

2015. jan. 7. 12:58
Sziasztok! Olvasom a hozzászólásokat és hálát adok az égnek, hogy nekem mázlim volt. Igaz csak törölközőt és illatosítótt vettem, számlát az emílemre megkapttam, és kártyával fizettem és semmi gond. De ahogy olvastam a hozzászólásokat többet itt biztos nem vásárolok.
64. Smaya
2015. jan. 4. 16:38

Sziasztok!

Engem is átvertek, a nyáron meghirdették az elektromos seprűt 2 db akkumulátorral, de csak 1 érkezett.

Aztán rendeltem edénykészletet és a 6 db edényből csak 5 db érkezett. a hatodiknak csak a fedele jött meg. Ez augusztusban volt. Most megfenyegettem őket, ha 1 héten belül nem küldik feljelentem őket. Undorító társaság .... :-(

63. kerjan
2014. dec. 30. 16:08
Itt nem szabad komolyabbnak kinéző árut venni. Max pár ezer Ft-t,így nem érhet nagy kár.Én vettem 3000 Ft-t szalagos Led fényt.Kiválóan működik. Ua. ez A SZAKBOLTBAN 10000 Ft volt.
2014. dec. 30. 15:32
A Gruppi.hun keresztül én is vettem az Elektro Invest Kft-től egy Tízezer forintos légtisztítót, de nem olyat küldtek, mint amit rendeltem. Telefonon megbeszéltem, hogy kicserélik. Jött egy futár érte, elvitte, de új készüléket nem hozott. Adott egy kis nyugtát róla, hogy átvette. A Gruppinak jeleztem, hogy mi történt, erre ők azt mondták, hogy ez mindig is két lépcsőben történik.(?) Napokig vártam, hogy hozzák a csere-készüléket. Miután nem hozták, írtam a Gruppinak és az Elektro Investnek is. Panaszomat sajnos többször meg kellett ismételnem, mert egyáltalán nem reagáltak rá. Utána már bele fáradtam és abba hagytam, így tízezer forintom bánta az inkorrektségüket.
61. chronologie (válaszként erre: 58. - Makkaland)
2014. dec. 20. 20:51
A pendrive biznisz nem jött be, a 32+16-os akcióból rendeltem, és sajnos be is dőltem nekik. A 32 GB os szar, eldobálja, a gép nem olvassa, stb. Küldettek futárt a rosszakért és küldtek két ugyanolyat cserébe, de mivel nem én voltam itthon, ezért szüleim átvették. Így most megint van egy 32+16 GB pendriveom, vagyis kettő, amiből újra a 32 GB –os rossz, szal megy újra a levél….
2014. dec. 17. 22:51

UPDATE!!! Eseményrögzítő kamera - Gruppitól


Még mindig nem utalták vissza a pénzem, először november 12-én jeleztem nekik, hogy szar a kamera, kérem vissza a pénzem. Azóta a kamera már visszakerült hozzájuk, de csak levelezgetünk. A kamera egyébként Szlovákiából jön, most a Gruppival és a Napiajánlat.hu-val levelezek. Mindkét céget szinte lehetetlen elérni telefonon, levélben is sokára válaszolnak. Úgy döntöttem, hogy megyek a fogyasztóvédelemhez és egyéb helyekre, hogy egy kicsit piszkálják meg az ügyet. Egyébként SOHA SEMMIT NE VEGYETEK innen és egyéb hűdeakciós oldalakról, mert mind kína gagyi termék, és csak pénzkidobás. A versenyhivatalhoz is írok egy-két sort, hogy vizsgálják meg az ügyet és az egész pereputtyot, mert fejétől bűzlik a hal, olyan termékeket árulnak, aminek az akciós ára is kétszerese a valódi értéknek.

59. karaya
2014. dec. 17. 11:07
Engem is átvágtak egy eredetinek hirdetett Gillette Mach3-al. Borzalmas kinai utánzat.
2014. dec. 13. 13:08
Vett már valaki kingston pendrive-ot? Milyen? Most rendeltem meg, de lehet, hogy megbántam...
57. grizus (válaszként erre: 55. - Grizus)
2014. dec. 6. 22:25
Nos, meg fogom nézni pontosabban is, de azt hiszem ez az a rész, ahol egy nagy parkszerű kertben elég sok páremeletes, kissé Bauhaus típusú régi - elég jó - ház van. De pontosabban is meg fogom nézni a konkrét címet, hogy mi van a kapucsengőn.
56. kerjan (válaszként erre: 50. - Baltzer)
2014. dec. 6. 16:41
Van rajta kód telefon szám?Én már voltam ilyennel egyeztetni kell ezeket a dolgokat előtte.Igaz az utánvétnél fizetni kell.
55. grizus (válaszként erre: 34. - Sasmadar2)
2014. nov. 29. 01:01
Szia, a Kelemen László utcát ismerem, mellesleg a kedvenc utcám Budapesten, Pasaréten van. Üzletek nincsenek, csak régi típusú lakóházak, nem raktárépület egyik se, de ha gondolod megnézem pontosan is ezt a házszámot.
54. grizus
2014. nov. 29. 00:57

Víztisztítós zuhanyfejet rendelt már tőlük valaki? Ezt néztem ki, jó olcsó de az itteni vélemények elbizonytalanítottak.

Ahonnan szemetet vettem, az a vatera sztárajánlatok, a volt Lealkudtuk. Világítós teknősbéka, aha igen, csak éppen zabálja az energiát és kábé két hétig működött, aztán kampó. Sose vegyetek ilyen vackot, egy szemét.

2014. nov. 29. 00:52

Sziasztok! Én nemrég rendeltem egy eseményrögzítő kamerát, amit eredetileg 25900 Ft-ról 4500 Ft-ra akcióztak.. Hát jó HÜLYE voltam!!!!


Megkaptam, kibontottam a csomagot.

Első látásra is egy gagyi műanyag akármi volt, semmi súlya, anyag alig van benne. Adtak hozzá egy akksit, amit ha beleraktam,akkor az akksitartó fedelet nem lehetett rátenni, mert nem fért rá..

Hiába töltöttem órákon át a kamerát, ha bekapcsoltam, 20 mp után lemerült.

Állítólag HD minőségben vesz fel - Hazugság. nagyon rossz minőségű felvételt csinált azalatt a néhány mp alatt, amíg működött.

Van rajta infra, ami éjszaka automatikusan bekapcsol. Nos... ez sem igaz, mert nem működött a funkció a sötétebb helyeken nem kapcsolt be... de lehet, hogy kevés volt neki az a pár másodperc működési idő, hogy átkapcsoljon..

Visszaküldtem futárral, várom a fejleményeket.

Azóta nem jelentkeztek, azt sem mondták, hogy ki hogyan mikor fogja utalni a pénzem.

Remélem nem küldenek egy ugyanilyen szar gagyit, cserekészülék gyanánt, mert akkor nagyon kiverem a balét.

52. pgiz
2014. okt. 6. 15:06

Nagy átverős lehúzós banda. Az ügyfélszolgálati telefonszám körbe-körbe küldözgeti az ügyfelet, mindig ugyanoda kerülsz vissza.

A Xentury kft működteti. A kft-nek vannak al-kft-i, azoknak szintén, ember legyen a talpán, aki kiismeri magát.

Bárki tehet ellenük feljelentést a legközelebbi rendőrségen, bármilyen csekély összeggel húzták le, mert üzletszerűen csinálják az átverést.

Zala és Veszprém megyében nem érdemes feljelentést tenni. Megvan az okom rá, hogy ezt írjam.

Privátban is írhattok, úgy többet tudok mondani.

2014. okt. 5. 10:28

Ne rendeljen senki a GRUPPItól!

Átverés az egész.

Rendeltem 5 db LED izzót. Meg is kaptam, meglepően gyorsan.

C S A K

Nem azt a terméket, amit rendeltem. Nem azt, ami a termék leírásban megjelöltek.

Reklamáltam is a vevőszolgálaton. Egyszer. Nem kaptam válasz.

Reklamáltam másodszor.

Nem jött válasz.

Nem érdekli őket.

Csak az, hogy eladjanak.

De mit azt TE sem tudod.

Olyan, mint a Readers Digest!

Csak vegyél, elhúzzák a mézes madzagot, hogy milliókat nyersz, csak rendelj.

HÁT NE RENDELJ EGYIKTŐL SEM !!!!

2014. okt. 1. 09:49

Utaztatok már a gruppi Relax 7-el? Én vettem egy 3 napos relaxot Prágába. Küldtek egy Voucher szerű kártyát(Relax 7 felírattal) a pénzemért minden kisérő szöveg nélkül.

Ezt tényleg elfogadják fizetés helyett a szállodában? Nem szeretnék potyára utazni ezer-egynéhány km-t egy átverés áldozataként.

49. laox
2014. szept. 30. 19:20
Nehogy rendeljetek, hazugság. Olyan tableteket árulnak 20e forintért, amik 10e forint alatt vannak külföldről. Mindezt úgy, hogy az eredeti árhoz 86ezret írnak. Most is 70-en vásároltak belőle. Mocskos, aljas, gerinctelen férgek ezek. Nagyon remélem, hogy hamarosan valaki feljelenti őket.
2014. aug. 7. 11:24

Én is rendeltem tőlük most mosógélt,de utánuk olvasva már biztos hogy nem veszem át.

Viszont itt van emailcím és 2 telefonszám,talán valakinek segítség!

"Kedves gipsz Jakab!


A Gruppi oldalon leadott megrendelését rendszerünk rögzítette.


Megvásárolt termék: 2 db 4,75 literes Ariel gél(2db. megrendelés)


Az Ön által megrendelt terméket munkatársaink összekészítik és hamarosan átadják a futár cégnek. A termék feladásáról rendszerünk automatikus értesítést fog küldeni emailben.


Kérdésével forduljon hozzánk bizalommal az info@napiajanlat.net e-mail címen, vagy a +36703089170, +36706372233 telefonszámokon."

47. firi60 (válaszként erre: 38. - Serpico)
2014. aug. 5. 07:28
Üdv! firi60@gmail.com cimre várok károsultakat!!!
2014. júl. 31. 12:40
Én sem vagyok megelégedve velük. Elég rég elküldtem az árú árát. Azóta semilyen elérhetőségük nincs. Milyen cég az aminek még telefonja sincs. A pénzem oda. Árú sehol.Senkit nemtudok elérni, hogy legalább érdeklődjek hogy mi van.Soha többet nem vásárolok tölük.Persze ha eggyáltalán megkapom a kifizetett árumat.
2014. júl. 28. 13:16
Üdv! Az én tapasztalatom: Gagyi, piaci utánzat, Slovéniából. Annak idején ezeket a józsefvárosi piacon is meglehetett venni. 70% engedmények! Kamu, mert a rendes eredeti árúhoz képest annyi. 3 termékből (LED szallag) 1 hibás volt, vissza küldtem, ez volt két hónapja! Válaszlevelük: Nyugodjon meg, intézzük.... 2 hónap kell??? A futár se kutya, sajna lehúzott 2000Ft-al, rosszul adott vissza, igaz az én hibám, nem számoltam meg. Arra figyeltem mennyire gagyi terméket vettem. Bánom már hogy tőlük rendeltem. Senkinek nem ajánlom! Feljelenteni nem érdemes, kicsi az összeg és nem foglalkoznak velük.... Soha többet tőlük!!!!
2014. jún. 26. 15:07
Sajnos nekem sem szállították ki a megrendelt terméket, szerencsére "csak" 1.990,-Ft -ot buktam a kedves Gruppi -n. Az olyan szállító cégekkel szúrnak ki, akik rendesen végzik a munkájukat, mert már tőlük sem merünk rendelni. Nekik kéne összefogni az ilyen rosszhírű banda ellen.
43. LittleStar1982 (válaszként erre: 42. - 7fb29bdf03)
2014. jún. 2. 13:19
Személy szerint igazán nem szeret neten rendelni, mert nem látom a terméket, aztán utána, küldözgethetem esetleg saját költségre vissza, de a nagy akciók, kecsegtető ajánlatok miatt próbálkoztam, de lehet ezek után már nem fogok.
2014. jún. 2. 08:10
Megáll az ész, hogy merik ezt megcsinálni.Én eddig még szerencsés voltam, pedig párszor már rendeltem interneten, de jó, hogy mondjátok hogy őket ki kell hagyni.
2014. jún. 1. 20:54
Háromszor vásároltam náluk. Az első kettőt gond nélkül megkaptam, abban a minőségben ahogyan vártam. Igaz magyar leírása egyiknek sem volt, személy szerint annyira nem zavart. Most május elején rendeltem a gilette mach 3 pengét, amit nem kaptam meg. Állítólag kiszállították, de engem előtte nem értesített senki erről, míg az első két esetben, igen. Nyomkövetést ugyan kaptam hozzá, majd az eslő sikertelen átvétel után felhívtam őket, megkérdeztem, hogy újra kiszállítják-e, a válasz az igen volt. Aztán meglepődve láttam, hogy visszaküldték a feldónak, és mondták, ha újra kérem, rendeljem meg újból. Mondom nem vagyok hajnaldó újra megrendelni, mert nem fizetek érte 10 ezret, amit most 1990.- ft rendeltem. A hölgy beszélt a feletessel, aki azt állítja, hogy ÉN NEM KÉRTEM. Na mármost, ha egyszer kifizettem, miért ne kértem volna, és minek telefonálgatnék össze-vissza egy 40-es számra.Felhívtam a gruppit, gond nélkül elértem őket. Azt mondták kiküldik. Pár nap után még mindig nem kaptam meg, így újra hívtam. Azt mondta kiküldték pedig, azzal a megjegyzéssel, hogy telefonos értesítést kérek a kiszállításról. Mondtam, hogy várok még egy hetet, hát az közben most letelt. Persze a terméket még nem kaptam meg. Hogy ez a Gruppi, vagy a Medialog hibája-e, azt nem tudom. Holnap hívom őket újra, hogy utalják vissza a pénzemet.
2014. máj. 9. 21:59
nem
39. Serpico (válaszként erre: 34. - Sasmadar2)
2014. máj. 7. 20:09
Tényleg jó lenne. Senki sem lakik Budapesten aki megnézné és megírná?
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook