Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Szokott valaki a GRUPPI-ból rendelni?

Kategória: Összes fórumtéma » Egyéb témák » Minden más

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

1 2 3 4 5

148. Messkete2017-12-19 09:37
Most rendeltem először, és utoljára!
Én hülye, akkor néztem utána, amikor már megrendeltem az árut.
Egy 15 000.- ft-os Chromecast tv okosító volt leárazva, postával 5000.-ft-ra.
Ehelyett kaptam egy AnyCast márkájút, amit 3800-ért ingyen postával megvehettem volna az Ebay-en.
(Amúgy napok óta küzdök a cucc telepítésével, de a célegyenesben mindig elakadok.)
Szóval erről ennyit!

147. buci072017-12-17 11:19
Menni fog..nekem volt,h 1hónapot vártam mire jött.
(válasz csakegylany18 145. hozzászólására)

146. dália 22017-12-17 11:13
Akkor jó,az a lényeg hogy azt kaptad amit rendeltél 😉
(válasz dutkaniki 144. hozzászólására)

145. csakegylany182017-12-16 11:10
Az normális, hogy rendeltem gruppiról egy hajszárítót, elvileg 5 nap alatt kihozzák. És már 2 hete késik, emailre sem válszolnak. Jönni fog egyáltalán vagy engedjem el?

144. dutkaniki2017-12-14 17:19
Megérkezett! Teljesen rendben van a segway.

143. dutkaniki2017-12-13 17:09
Nem engedem el. Megmondom,hogy nem 2000ft-ról van szó,úgyhogy addig nem fizetem ki amíg nem láttam,próbáltam. Utánvétes ugyhogy szerencsésebb a helyzet
(válasz dália 2 142. hozzászólására)

142. dália 22017-12-13 16:55
Sajnos nem fogja megvárni,ha már átvetted szalad is.Ha probléma lenne az áruval vissza kell küldeni ez lesz a válasza. Gondold meg,hogy átveszed-e vagy sem!
Párom is rendelt onnan valami kütyüt,nem is azt kapta ami a képen volt.
A segwayt nem ismerem.

141. dutkaniki2017-12-13 16:17
Hát ööö....holnapra ígértek egy segwayt..nyilván addig a futár innen el nem megy amíg ki nem próbáltam ezek után amiket itt olvastam🤔

140. dália 22017-12-05 18:30
Megjártam én is velük,semmit nem érdemes onnan rendelni!!!
Pamut törölköző helyett microszálas vacak jött.Az ágynemű huzat sem pamut,ráadásul a kispárna közepén van a cipzár,és nincs is jól össze illesztve az anyag.Egyik oldalon világos,másikon sötétnek kéne lennie,erre mindkét oldalon fele- fele anyaggal van összerakva.Nagyon béna.A lepedő nem fehér pamut amit küldtek, hanem mintás full műszálas.

139. ALIZ602017-12-04 13:59
Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogyan indítotották el a Fogyasztóvédelem felé, és hogy van-e értelme? ALIZ60 alatt írtam le ma, hogyan jártam. Nincsenek rá szavak, hogy ez milyen cég, és hogy engedik még működni? Köszönöm szépen!! :)
(válasz Hilti10 132. hozzászólására)

138. ALIZ602017-12-04 12:21
Sziasztok! Én is pórul jártam, több esetben is. Nem a megfelelő (német)terméket kaptam, ócska, spanyol talán, festékhibás, érdes,stb.. Nem mondták először, hogy a futárral is vissza lehet küldeni, postán adatták fel, vagy személyesen, ha arra járok. :) Utánvéttel adtam fel, gondoltam, teljsen selejt termékért nem fizetek postköltséget, ezért visszafordították, hogy nem jól jártam el. Váltsam ki, majd küldik a futárt érte. Nem akartam, de mivel régóta járok erre a postára, nem kenyerem a c.gánykodás, majdnem 4 ezer ft-ot fizettem csak a szállításért. Azóta hozták az újabb rendelést, nagyon ócska az is. A paplan szett, teljesen műszálas, és nem egyszerű fehér, ami a képen volt, hanem a lehető leggiccsessebb mintával, és még csak nem is egyforma a 2 db. Amikor rákérdeztem, hogy a futár miért nem vitte el, a "kiváltott" terméket, azt írták, hogy "elbírálás" alatt van. Melyik, amit el sem vittek? Ki tudna segíteni? Egy iszonyatos csaló cégről van szó!! A levelekre csak keresztnévvel válaszolnak, és mindig más. Azt sem tudom kivel levelezek? Ha ezt az oldal hamarább olvasom? Rengeteg telefonálás, több óra, 8 ezer ft-om van már benne egy diódarálóban, a csalódottságról nem is beszélve!!! Hogyan engedhetnek ilyen céget működni!! Felfoghatatlan!!

137. csillag442017-11-29 08:24
Sziasztok! Én szeptemberben rendeltem tőlük 2 edénykészletet.. időben meg is érkeztek, baromira örültünk is neki, majd egyes daraboknál egy főzés után fekete foltok jelentek meg az edény belsejében az alján... írtam nekik, október 24.-én megállapodtunk, hogy érkezik másnap a csereedény, hát azóta sem jött, viszont minden héten, mikor megkérdezem, mi a helyzet, írnak egy kedves mailt, hogy jövő hét elején érkezik.. így egy hónap után meguntam, írtam nekik, hogy nem kérem a cserét, fizessék vissza a két készlet vételárának a felét, na erre már válasz sem jön... kész vicc ez a cég..vagy mi...

136. Ladis19502017-11-28 15:15
Két hete rendeltem tőlük egy 3 db-os Zipp-Zapp fóliahegesztőt. A csomagban volt 3 db koreai gyártmányú játékszer. Utolsó rendelésem volt náluk.

135. Loretta162017-11-13 19:28
Talán csak nem!!!!
(válasz OPHÉLIÁCSKA 134. hozzászólására)

134. OPHÉLIÁCSKA2017-11-13 09:14
Én kétszer rendeltem tőlük ágyneműt,törülközőket. Mosás utan is rendben van. Kettő illetve öt nap után hozták ki. Lehet hogy a nevem előtti dr. is bemuzsikált,hisz jogtanácsos vagyok......vagy acjóég tudja......én nem panaszkodok....

133. mancus232017-10-25 10:21
Nekem csomó rendelésem nem jött meg vagy ami meg is jött azért meg könyörögni kellett hozzák már ki végre.
Rengeteget telefonáltam mire történt valami.
Vagy kaptam smst,hogy nem vettem át a csomagot közben egész nap othon voltam és vártam.
Volt ami hiányosan jött meg.
A minőségről ne is beszéljünk...
Én már feladtam pedig heti szinten rendeltem tőlük.

132. Hilti102017-10-16 22:26
Sziasztok!Nekem is megèrkezett a "csodálatos ágyneműm",100% pamutkènt hírdetve,számla nèlkül,ès a termèken sem volt anyagösszetètel,sőt mèg címke sem.Èrezhetően valami műszálas gagyi.Ajánlom mindenki figyelmèbe a Fogyasztó vèdelmi hatóságot,èn a mai nappal meg is tettem a feljelentèst.Elküldtem nekik a hirdetèsüket,a megrendelèst igazoló emailt,meg kèszítettem pár kèpet a termèkről.A Navnál azt mondták ,a jó hiszemüsèg vègett várják mèg pár napot a számla miatt ,hátha megèrkezik.Mit ne mondjak,rohadtul nem akarok jó hiszemű lenni.Senki ne vegyen tőlük semmit.

131. Loretta162017-10-07 10:40
Múlt héten rendeltem tőlük legginseket, 3 db van egy csomagban, 1800-ért. Gondoltam, ennyiért rendelek a lányomnak is, magamnak is. Meg is jött a héten, mindkét garnitúra egy méret, holott egy S-est és egy XL-est kértem. Most itt van 2 egyforma csomag, mivel a nekem szánt nadrágok max. térdig jönnek rám.

130. zsizsa-zsizsa2017-09-28 18:04
Most kaptam egy infót a fogyasztóvédelemtől a Gruppival kacsolatban , hogy írjak a beszállítónak, annyi néven futnak , azt sem tudom kik Ők , valaki esetleg tudna segíteni ? köszönöm

129. zsizsa-zsizsa2017-09-28 14:43
sziasztok ! alois01, Montelinó !

én ugyanebben a cipőben járok, hogy visszaküldtem az árut a pénzem meg sehol, ennek több mint 2 hónapja , a fogyasztóvédelemnek írtam , mert a gruppi sem a telefont, sem emailra nem válaszol, megkaptam a fogyasztóvédelemtől a választ, a gruppi azt hazudta már felvette velem a kapcsolatot és visszautalta a folyószámlára a pénzem,

128. alois012017-09-15 10:03
Nos, nekem is gondom van velük. Tudnál segíteni, hol, milyen formában sikerült elérned őket és foganatosítani a kártérítési igényed? Nekem se emailre nem válaszolnak, se telefonon nem érem el őket!
(válasz Montelino 102. hozzászólására)

127. alois012017-09-15 09:55
Sziasztok! Sajnos későn találtam rá erre az oldalra. Ha hamarabb olvaslak titeket, tuti nem rendelek semmit tőlük! Én is megjártam. Tud itt segíteni valaki, hogy hová forduljak a panaszommal, kártérítési igényemmel? Ugyanis az emailre nem válaszolnak, a telefont pedig nem veszik fel, percekig hallgatom az üzenetrögzítő zenéjét de aztán nem kapcsolnak ügyintézőt.

126. Endura692017-08-31 10:45
Itt így működik az ismert mondóka:(ez elment vadászni,ez meglőtte,ez hazavitte,ez megfőzte ez meg mind megette)
Ez meghirdette(gruppi)
ez elküldte neked(vardex)
ez meg viszi a balhét(Bécs-Fém kft),mert neki már úgyis minden mindegy.

125. Endura692017-08-31 10:40
Bocs nem írtam,emailben küldik a számlát.

124. Endura692017-08-31 10:39
Szia!
Nem is kicsit adócsaló cég:
-megrendeled az egyiktől
-megkapod egy másik cégtől és
-küldik a számlát egy harmadik(mellesleg NAV feketelistás)cégtől.
(válasz Krisz123456 120. hozzászólására)

123. Gyula392017-08-03 09:10
Ne vegyetek : semmilyen telefon töltőt, többet is kipróbáltam, negyedannyi kapacitás nincs benne mint amennyit írnak /külömben a készülék súlya jól minősíti a Li-ion akkukat minél súlyosabb annál nagyobb a kapacitása

"svájci" rozsdamentes edények: vettem egy készletet, a víz felforrása után a talpbetét alól fehér lé kezdett szivárogni és felpúposodott a fenéklemez
kínai tabletek: egyelőre még mind Android 4.2.-esek, kettőt vettem, az olcsóbbik félév után meghalt, a drágábbik 25 ezer körüli 10 colos, mai napig Wifi, két éves, E-book olvasónak kiváló /Bluetoth nincs bennük ! Egy csomó kínai szart ki kellett pucolni belőlük hogy a kevés helyet a memóban ne foglalják.

Jel-átalakítók TV-hez egyebekhez : többet kipróbáltam, egyik se csinálta azt amit leírtak

Grundo hidraulikus emelő berogyott a kerékcsere alatt

Amit érdemes volt: Alu-létra, fénycső 220 v, reflektorok több féle is, textil-félék törölköző-ágynemű, akkus bluetooth-hangfal,

122. Loretta162017-06-24 09:24
A héten jött meg az az ágynemű garnitúra, amit azért rendeltem, mert nyárinak tüntették fel, másrészt 70% kedvezményt adtak rá. 4-5 napra rá küldték is, ahogy megrendeltem, nagyon szép, csak egy a baja, nem nyári. Nagyon vastag a paplan...Igaz, használható, de november táján...

121. filcike2017-06-24 07:17
Én az egyeditermékek oldalról rendeltem rajtuk keresztül 2 db 3 részes ágyneműt...kiszállítás 10 napon belül..háááát,4 hete várom,szóval mostmár nem is fogom átvenni,mert eseményre kellett volna ajándékba...
Viszont a Gruppitól rendeltem azt a bevásárlószatyrot amit bevásárló kocsira lehet tenni a kasszánál,2 db jött,nagyon tuti,2 napon belül nálam volt,számlát is kaptam,minden a vártaknak megfelelt.

120. Krisz1234562017-06-21 18:48
Aki számla nélkül kereskedik, az adócsaló.
(válasz qqcskacsa 118. hozzászólására)

119. Krisz1234562017-06-21 18:45
Sziasztok! Megjött az első rendelés: Mobile Power Bank.

Számla: nincs.
Leírás: nincs.
Termék: ütött, kopott.
Hogyan működik? Hát.... A kijelző Led-ek miatt éjszakai fénynek még jó lehet...
Teljesen nyilvánvaló, hogy valaki már visszaküldte nekik, hogy nem jó, erre ők eladták újra. Hányadszorra? Visszaküldjem, hogy újra eladhassák egy másik vevőnek? Nem teszem meg nekik ezt a szívességet.... ide más kell...

1 2 3 4 5