Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szokott valaki a GRUPPI-ból rendelni? fórum

Szokott valaki a GRUPPI-ból rendelni? (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4 5 6 7
2022. jan. 10. 12:10

A lottón jobb esélyekkel lehet indulni, mint ezeknél a boltoknál. A gruppi mindenféle cégekhez irányít, semmiért nem vállal felelősséget, elérhetetlen az ügyfélszolgálatuk, ha gond van lerázzák a felelősséget. A valódi szállító nem ad számlát, hibásan teljesít, és természetesen tökéletesen elérhetetlen.

Lottózzatok, ott nagyobb szerencsével kapjátok meg azt, amiért fizetettek.

Nekem 2. hónapja húzódik az ügyem, senki nem méltat válaszra. De lehet tanulni az élelmeseknek a stratégiát, hiszen jól működik: kínálj olcsón sokat, teljesítsd a felét, és máris pénzednél vagy.

Nekem a Global X-Trade Kft. játszotta ezt el, és valószínűleg (minden jel arra utal), hogy sohasem kapom vissza a pénzemet.

Ha nem akartok kockáztatni kerüljétek el az ilyen oldalakat.

2021. dec. 10. 10:17
Nem
2021. dec. 9. 17:11

Sziasztok!Kérdésem a következő: rendeltem én barom a gruppitól egy 4 évszakos ágynemű garnitúrát,és megérkezett sajnos ma :( Azt hittem elájulok amikor megláttam...a kutya alá se tenném és ezzel mindent elmondtam!

Telefonon nem lehet elérni őket,emailre semmi válasz! Mit tanácsoltok mit tegyek? Kérlek segítsetek!

185. AlfásG
2021. júl. 13. 15:02
Sziasztok! Én rendeltem egy 41db-os szerszám készletet amit 2nap alatt rendben meg is kaptam! Én is olvastam ezt a sok negatív véleményt itt is és más oldalakon is, az ár is nagyon olcsó volt féltem is ezek miatt hogy vajon mit fogok kapni. De rendben volt minden azt kaotam amit rendeltem!
2021. febr. 22. 18:10

SOHA SENKI NE RENDELJEN EZEKTŐL A CSALÓ BAGÁZSTÓL!!!

Állítólag több cég "szerződött partnerük".

Utolérhetetlen ügyfélszolgálatok,valótlan telefonszámok tömkelege a kapcsolati hálójukba.

Egyet érdemes, azonnal perelni őket( igen, kisbetűvel)

ha picit is hibáznak.

183. Rebus01 (válaszként erre: 181. - A97b9a4e4e)
2020. dec. 17. 21:05

Azt nem tudom, ilyen helyekről nem rendelek.

Gruppi nekünk bevált, de hát kinek mi :)

2020. dec. 17. 21:03

4home.hu

Ott viszont qrva jó cuccok vannak, én most innen rendeltem Karácsonyra ajándékot. De úgy kifosztották őket hogy alig maradt vmi.

181. a97b9a4e4e (válaszként erre: 180. - Rebus01)
2020. dec. 17. 21:00
Utánanéztem én is aztán. Azt írják kínai minőségű cuccokat árulnak. Kb. olyan lehet akkor mit az Ebay. Lehet onnan is szerzik be.
180. Rebus01 (válaszként erre: 179. - A97b9a4e4e)
2020. dec. 17. 20:47

Ágyneműt nem érdemes.

Sok mindent rendelek onnan, eddig minden okés volt :)

2020. dec. 17. 19:58
Azt árulják ami a képeken van, vagy az is egy nagy átverés? Mert amik le vannak fotózva jól néznek ki. Ágynemű, meg étkészlet, hasonló dolgok..
2020. dec. 17. 19:31
Sziasztok! Nemtudom,hogy megfogadjátok e a tanácsom,de ne rendeljetek semmit a gruppitól!! Selejt árúkat kűldenek,jótállás nélkűl,és amikor szeretné az ember felvenni a kapcsolatot velük,nemlétező a cím,ahova esetleg szeretné az ember visszaküldeni a terméket a saját költségén.Egy hazug,kamu cég az egész!!A gyereknek rendeltem egy Hoverboardot,ami balesetveszélyes,használhatatlan volt! Nem is tudtuk használni egy percig sem mindezt 30 ezerért!! NE RENDELJ INNEN!! JÓ TANÁCS,NEHOGY TE IS ÍGY JÁRJ!!
177. Kleocat
2020. dec. 10. 18:26
Sajnos èn rendeltem.Hibás terméket küldtek. Azonnal írtam nekik ès a csomagon szereplő feladónak is,hogy èlni tudjak a csere lehetősèggel.Gruppi mosta kezeit,ugyanazt az előre gyártott emailt küldözgettèk, hogy forduljak a forgalmazóhoz. Bár amikor 3.vagy a 4. levelet küldtem,akkor szóltak a forgalmazónak,hogy vegye fel velem a kapcsolatot.Ez a panaszt tételt követő 4.v.5.napon törtènt. A forgalmazóval ès a gruppival is kb.9 levèl váltás,ès 10 nap eltelte után se történt semmi.Sőt! A forgalmazónak a 10. napon csak egy mondatos pofátlan kèrdèse volt az email-ban "így kapta a terméket?".Hát komolyan nem tudtam,hogy sírjak vagy röhögjek.10 nap,10 levél, és ennyi jutott el az agyáig? Ja! És számlát nem küldenek a termékkel! Úgyhogy,ha alacsony a vérnyomásod, szereted,ha teljesen hülyènek néznek, van kidobandó pénzed,és egy csomó időd félagyú emberekkel levelezni,akkor szívből ajánlom.Én mindenesetre panaszt tettem a fogyasztóvédelemnél.
176. Ali440
2020. nov. 22. 10:13
Itt a forgalmazó az Egyedi Termékek...volt.
175. Ali440
2020. nov. 22. 10:12

Hello


2 db duplasoros led 120 cm hosszú lámpát rendeltem.

Amit kaptam az 1 soros volt de a többi stimmelt. Semmi papír mellé. Kinek raklamáljak ? Nem egyszerű itt a vevőnek !!

2019. aug. 11. 09:35
173. silva47
2019. júl. 19. 15:03
Én már többször rendeltem a Gruppi Kids-től játékokat az unokámnak, és minden alkalommal gyorsan szállították ki a kifogástalan minőségű termékeket. Nem tudom, hogy a két webáruháznak van-e köze egymáshoz. Azt biztosan tudom, hogy a termékeket az Egyedi terméktől szerzik be.
172. zsoca38
2019. jún. 14. 14:54
Én még április végén rendeltem tőlük egy gamer széket 10 munkanapos kiszállitási határidővel. Nos ez az rendelés még a mai napig sem érkezett meg, úgyhogy rájuk írtam hogy elállok a rendelestől, amennyiben 1 héten belül nem kapom meg kifogástalan állapotban a terméket. Ha mégis megjön a szék addig a futár elnem megy míg le nem ellenorzom hogy tényleg az van a csomagban amit rendeltem és kifogástalan állapotú.
171. Tibike9
2019. márc. 12. 22:50
Nem ez az egyetlen internetes kereskedő oldal, amit "szőröstalpú" üzemeltet. Hazugság minden szavuk. Pl: a Vardex Invest Kft nem forgalmaz semmit, mert nem is teheti. Postai kézbesítési szolgáltatással foglalkozik, nem kereskedéssel. Hiányos infóval a figyelmetlen vevőkre építenek. "Ügyfél szolgálatuk" egy felbérelt, unatkozó nyugdíjas banya, aki csak nyomja a süket rizsát undorító stílusban. Persze ilyen is csak M.O.-n fordulhat elő, mert itt csak jogszolgáltatás folyik igazságszolgáltatás helyett.
2018. nov. 5. 04:45

Csak amiatt irtam, mert többször rendeltem tőlük de ezidáig gondom nem volt. Igat,műszaki cikket soha,vagy egyszerűbbet igy villanykörte,szakurafa,led izzo stb.

De én már tobb helyről rendeltem de lekopogom eddig gond nélkül.

Védeni nem védem őket,de komolyabb dolgokat soha,azt jobban szeretem személyesen.Igy tablett,hősugárzo,villanyfűrész vagy hasonlot soha.Most vettem egy uj tévét,de inkább szemelyesen intéztem a médiánál mivel a szállitás soran olvastam hogy más hogyan járt.

169. ALIZ60 (válaszként erre: 168. - Tkmaria)
2018. szept. 25. 10:18

Kedves Mária!

Jól gondold meg, hogy visszaküldöd-e, mert Neked kell kifizetni a postaköltséget, mert azt biztosan nem kapod vissza, ha esetleg majd valamikor, egyéb költséget igen.

Egy "német"diódarálót rendeltem, kaptam helyette egy ócska, selejtes, festékhibás, érdes, spanyolt talán. Feladtam a budaörsi raktár címére úgy,hogy majd ők fizetik ki, mert én nem ezt a selejtes árut kértem. Visszafordították, hogy nem ezt írták, hogy így adjam fel. Nem szerettem szégyenben maradni a postán,mivel kb 20 éve odajárok,ezért kiváltottam dupla postaköltséggel. Közben széttelefonáltam magamat, az email-ekre csak keresztnévvel válaszoltak, és mindig más. Hónapok múlva a lányomék épp arra jártak, és bevitték a raktárukba, csak az áru értékét adták vissza. Paplanszettet is rendeltem, nem a képen látható, szép, fehér volt, hanem iszonyú műszálas, giccses mintával, és még nem is egyforma a két garnitúra.(Azóta szétfoszlott az egész, azt mondta, akinek odaadtam, természetesen ingyen)Szerintem, csak személyesen, ha arra járnak, mert még többet buknak.Gondoltam akkor, megvédem az "igazamat", nem nagyon sikerült sajnos, és azóta sem értem, hogyan működhetnek még mindig? Bár hamarább ráolvastam volna, mielőtt rendelek, hogy mekkora csaló cég, vagy ki tudja, hogy mi ez? :( Üdvözlettel: L.

168. tkmaria
2018. szept. 18. 15:04

Sziasztok!

Én is rendeltem tőlük egy 2600W-os vasalót amit a tegnapi nap meghozott a futár. A dobozban egy 2200W-os vasaló volt melynek a talpbevonata sérült.Természetesen azonnal telefonáltam. A vonal túlsó végén a női hang közölte velem a dobozban található nyomtatványon szereplő címre küldjem a vasalót. A cím alapján ez egy miskolci benzinkút.

Kérdésem Ti is miskolci címre küldtétek vissza az árút,kapott már valaki pénzt tőlük, van már valami konkrétum a feljelentésből? Én is csatlakoznék!

167. Julia3
2018. júl. 26. 15:22

Sziasztok!

Sajnos vásároltam törölközőket,csak nem azt a terméket küldték,amit hirdettek!Kész átverés!

2018. júl. 25. 07:56
Szerencsére nem rendeltem tőlük még semmit...
165. enci4
2018. júl. 25. 07:54
Sziasztok! Erről a mocskos gruppiról: máj. elején rendeltem tőlük 2 darab 7 részes ágynemű garnitúrát ( ma július 25.-e van), persze, hogy ők átadták egy másik félnek a rendelést, na hát vártam,vártam, vártam, de még 1 hónap mulva sem jött semmi, de még visszajelzés sem, hogy esetleg nincs raktáron vagy valami gond lenne. Írtam nekik, irták, hogy a forgalmazót keressem ők nem tudnak erről felvilágosítást adni, írtam nekik is, ők meg azt írták, hogy hitegeti őket is a termék beszállítója legyek türelemmel amint lesz készleten küldik, na hát eltelt még 1 hónap semmi sem e-mail, sem telefon, semmi. Megint írtam, megint azt írták vissza, hogy türelem és elnézést, hát én ezzel sokra megyek! Na aztán úgy döntöttem, hogy kérem vissza az átutalt pénzemet, majd megint levelezgetés, telefonálgatás, mondta a gruppi, hogy folyamatban van a visszautalás, de ennek is már 3 hete! Nem hiszem el, hogy egy utalást nem lehet 2 perc alatt elintézni!!!Na már most nem is a pénz idegesített fel hanem az, hogy olyan szemetek, bunkók, hogy mostmár a telefont sem veszik fel és e-mailre sem válaszolnak. Én írtam egy olyan hangvételű levelet amit nagyon remélem, hogy megfontolnak, mert elegem van belőlük. Ezen a héten ha nem utalják vissza a pénzemet én hajlandó vagyok feljelentést tenni, először a fogyasztóvédelemnél kezdek, nem fogom hagyni, hogy ezek így működjenek tovább, az sem érdekel, hogy tudják a nevemet és az sem, ha ennek is utána olvasnak, vállalom nyiltan! Itt a fórumozóknál elolvasva sokan át lettek már ejtve, ki mit lépett már ezzel az üggyel kapcsolatban? Üdv.
2018. júl. 19. 15:16

NE VÁSÁROLJATOK A GRUPPINÁL SEMMILYEN MŰSZAKI HOLMIT! SEMMILYEN GARANCIÁT NEM LEHET NÁLUK ÉRVÉNYESÍTENI!

Folytatódik a gruppi-val a kálváriám. Mint írtam (jún. 30), két hónapja vettem egy motoros fűrészt, ami pár perc üresjárat után megállt, és többé nem indult. Reklamáltam, a gruppi az egyeditermékhez - mint forgalmazóhoz - irányított. Ők visszaküldették velem. Két hónapnyi értelmetlen levelezés, feljelentés, fenyegetés után egyszer csak itt állt a futár, és hozta az állítólag megjavított gépet. Akkor néztem csak nagyot, mert a csomagban egy TÖRÖTT!!! gép volt, a benzin betöltő nyílás, valamint a tank végig törött!

Újabb levél, fenyegetés, végül jött a válasz, hogy "pénz visszafizetést rögzítettünk a rendszerünkben". Mindig ezt írják, hátha a kedves ügyfél egy darabig megint nyugton lesz. Nos, azóta sincs se pénz, se használható fűrész. Ráadásul még azt is vitatják, hogy visszajár-e nekem a postaköltség, amivel a hibás gépet visszaküldtem nekik. Mindezt egy milliárdokat forgalmazó cég teszi! Egyszerűen szégyen!!!

163. István07 (válaszként erre: 160. - Ladis1950)
2018. júl. 19. 15:10
Hajlandó lennél a rendőrségi feljelentéshez csatlakozni a gruppi károsultjai csoporttal? Én már szervezem, ha többen egyszerre jelentjük fel, akkor a rendőrség is foglalkozik vele.
162. István07 (válaszként erre: 161. - Wpferi)
2018. júl. 19. 15:09
Kedves Wpferi! Nincs egészen igazad, éppen erre játszanak rá, hogy a magyar emberrel bármit meg lehet csinálni. Ha egyszerre többen jelentjük fel őket, akkor a rendőrség igenis foglalkozik velük, meg a NAV is (nyilván elcsalják az ÁFÁ-t, azért kell ennyi cég gruppi, egyeditermék, vardex, stb. Szóval, ha adnál valamilyen elérhetőséget, össze tudnánk állni közös feljelentésre
161. wpferi (válaszként erre: 155. - Sziszko1985)
2018. júl. 12. 10:59

Játék drónt vettünk 8 ezer valamennyiért, be sem indult. A Gruppin keresztül, Vardex, mint forgalmazó. A szállító egy harmadik cég volt a számlázó egy negyedik. Telefon, email sehol. Gruppi: email sehol, a webes üzenőfelületükön jelentettem be, hogy ellállok a vásárlástól. Kb két hete volt senki nem válaszolt.

Szerintem ez egy jól szervezett csaló hálózat. Kiszállítják az olcsó kínai árut, de azzal vége, ha probléma van elérhetetlenek.

Ez nem rendőrségi ügy szerintem, ezt tudják ők is. Szerződés hibás teljesítése, perelhető. 8 ezer forintért? Fizetési meghagyással indítani, kapásból a többszöröse. Ez az üzlet számukra. Ugyanakkor szerződés sincs, mert a Gruppin rendelünk, de nem a gruppitól, és nem is a Vardextől. Szerintem A Gruppi, Vardex egy csaló csoport, eladás utáni szolgáltatás: garanciális, visszavásárlás stb nem létezik. Az ember azt sem tudja mit csináljon. Nyelünk egy nagyot, vagy köpünk, és Ők nyertek ismét

2018. júl. 6. 07:59
Üzenem a Vardex ezutáni vásárlóinak, hogy vigyázzanak, mert a Daytech kamera nem Daytech, és a fókuszálható fejlámpa nem fókuszálható.
159. István07 (válaszként erre: 155. - Sziszko1985)
2018. jún. 30. 15:13
Szia! Feljelentetted őket? Vagy mi lett a dolog vége? Én is fel akarom jelenteni, jó lenne tudni, ki még, hogy egyesíteni tudjuk a feljelentéseket, hogy a rendőrség foglalkozzon az üggyel. Ha már három feljelentés kell ahhoz, hogy foglalkozzanak vele.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook