Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használhatom én ezt a tapaszt és kenőcsöt? fórum

Használhatom én ezt a tapaszt és kenőcsöt? (tudásbázis kérdés)


2013. okt. 1. 10:00
köszönöm! :)
2013. okt. 1. 09:36
használhatod.
2013. okt. 1. 09:22

Szombaton kifordult a térdem, bevittek a kórházba, a doki írt fel egy kenőcsöt és egy tapaszt, de nem tudom, hogy használhatom-e őket.


Mindkettő betegtájékoztatójára rá van írva, hogy az aszthmások óvatosan használják. Én kiskoromban aszthmás voltam, most már több, mint 10 éve tünetmentes vagyok, inhalálót sem használok, bár elvileg tanácsolt (csak hogy ne is jöjjön vissza, de eddig semmi).

Az orvos kérdezte, amikor bevittek, hogy van-e gyógyszerallergiám, azt el is mondtam, de az, hogy aszthmás voltam, nem került szóba.


Egyik barátnőm tudott nekem adni egy kenőcsöt (amit egyszer ő is kapott hasonló okokból) addig, amíg az enyémet nem tudtuk kiváltani, és az ugyanolyan márkájú volt, mint a tapasz, amit kaptam. Gondolom a hatóanyagok ugyanazok mindkettőben, és a kenőcstől végül is nem lett semmi bajom..., de inkább megkérdezem.


Szóval használhatom szerintetek a tapaszt és a kenőcsöt?


Nem tudok felhívni orvost, sem anyukámat, mert épp lement a kártyámról a pénz sajnos, és nem is otthon lakok, hogy legyen vezetékesünk.

2013. okt. 1. 09:22
Használhatom én ezt a tapaszt és kenőcsöt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook