Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pohártörés! fórum

Pohártörés! (beszélgetős fórum)


20. 103cacdfd2 (válaszként erre: 1. - 4eea4e8001)
2013. nov. 28. 15:36

- gyengul a kez megtarto ereje;

- a poharban lehet rejtett feszultseg, amely egy ido utan elpattan, hirtelen ho hatasara meg inkabb;

2013. nov. 28. 15:30

Nekünk a mosógépünkben élnek földöntúli lények, mert mindig párosával teszem be a zoknikat, de így is mindig lesz pár nélküli, mire kiszedem...:)

Egy barátnőm folyton elhagyja a dolgait. Egyszer mentem hozzá, sírt, hogy eltűnt a kulcscsomója. Benyúltam a hűtőbe tejért a kávémhoz, ott figyelt a kulcscsomó a felvágottak között...:)

Nem mondom, hogy bizonyos esetekben nem "megmagyarázhatatlan jelenségekről" van szó, de korántsem annyiszor, mint szeretjük hinni...:)

18. 18e79e1970 (válaszként erre: 13. - 6b006fc769)
2013. okt. 2. 08:20
Igen, valószínűleg elöregedett már a hosszabbító (már van, illetve csak volt 6éves :D). A hálózatot most húztuk át :)
2013. okt. 1. 16:47
Zoknomanó viszi el őket..:o))
16. grizus (válaszként erre: 8. - 17aadc1082)
2013. okt. 1. 09:41

Mindenki életében eljöhet a pillanat, amikor a megszokott világképét meg kell haladnia, mert olyasmi történhet vele, ami annak átértékelésére készteti. Ki kell lépnünk a komfortzónánkból és új utakra kell térnünk. Világunk sokkal gazdagabb, izgalmasabb, különösebb, mint amit általában látunk belőle. Bárkivel megtörténhet - és az esetek többségében előbb-utóbb meg is történik, legfeljebb elnyomja, nem vesz róla tudomást. Ha azt mondod, nem vagyok józan, nem fogom fel sértésnek - hisz pl. ez a kulcsos esemény is a józan álláspontom elvetésére késztetett. Nem kell elhinni amit mondok, hisz ha valaki erre nem fogékony, miért kéne bemondásra bármit elhinnie egy közösségi portálon, ahol nem is ismerjük egymást. Szóval nem sértődöm meg, tudomásul veszem a különbségeket, szemléletben, tapasztalatban, élményekben. De búcsúzóul az egyik kedvenc idézetemet raknám ide, a Hamletből: "Több dolgok vannak földön és égen Horatio, mintsem bölcselmetek álmodni képes." Számomra ez fontos idézet és én izgalommal tekintek az elé a lehetőség elé, hogy át kell értékelnem a világképemet és tudomásul kell vennem olyan dolgokat, amelyeket korábban hihetetlennek tartottam. Ez vagyok én - de próbálom mástól nem elvárni ugyanezt. Számomra ez a nehéz, de mivel nem akarok veszekedni, elfogadom ha valaki hagyományosabban gondolkodik és ezért nem is folytatnám a témát.

A pohár pedig... fogalmam sincs, mitől tört el...

15. grizus (válaszként erre: 8. - 17aadc1082)
2013. okt. 1. 09:31
Nézd, nem érdekel, ha hülyének nézel. Tökéletesen lepereg rólam. Amíg valakivel nem történik ilyesmi, többnyire nem is hiszi, hogy van ilyen. Nem kívánok ezzel többet foglalkozni. A kulcsaink eltűntek, nincs rá magyarázat és itt akkor ezt most nem folytatom, vegyük úgy, hogy meg se szólaltam. Minden jót.
2013. okt. 1. 08:47

az ember minden apró dolognak földöntúli jelentést szeretne tulajdonítani....és szinte már várja is a következőt...tehát be beszéli magának a sok hülyeséget ami be is következik... eltört a pohár mert ügyetlen volt. kulcs : eltetted valahová nem tudod hova mert az ember néha reflexből cselekszik. Tapasztalatból mondom. Én is azt hittem elvesztettem a kulcsom közben a papirzsepis zacsiba csúszott be amit előzőleg ledobtam a sarokba :D . eltűnt cumi rejtélye azt még keresem :D....szikrázó hosszabbító kábel.... HASONLÓ ESETEM VOLT.... elromlott a mosógép a mikró, 2x. már az ember ilyenkor kezdene gyanakodni h lehet szellemek vannak a házban és azok játszanak. DE NEMMM ----a ludas a konnektor volt - nem volt rendesen beillesztve ahova kell,

megcsinálták és működik minden.

13. 6b006fc769 (válaszként erre: 11. - 18e79e1970)
2013. okt. 1. 08:36
Aki a ház/lakás elektromos hálózatát csinálta jelentkezhet egy pofonért. Vagy szimplán elöregedtek a dolgok, ilyen szokott lenn. Főleg ha nagyjából egyidősek, akkor hajlamosak egyszerre tönkremenni.
2013. okt. 1. 08:34
A poharak törékenyek... valószínű, hogy valami elvonja a figyelmét, gondjai vannak. Pl. egy nehezebb munka vagy valami egészségi/család probléma. Ezért nem vigyáz arra, mi a kezében van, vagy nem hőálló pohárba tölt forró folyadékot.
2013. okt. 1. 08:02
Én mostanában az elektromos dolgokat vágom haza.... Bejelentette a barátnőm, hogy átnéz hozzám. Na, akkor gyorsan porszívózásra fel. El sem indult a porszívó, kifüstölt a konnektor.... Rá egy két-három hétre vasaltam. Szétdurrant a hosszabbító kábel, szikrázott rendesen. Csoda, hogy nem égtünk le, mert halomra állt a vasalatlan ruha a kábel alatt...
10. 7a3a05277b (válaszként erre: 1. - 4eea4e8001)
2013. okt. 1. 08:00

A következőt jelenti: a cég, ahol dolgozik, spórol a minőségen, így olcsó poharakat vásárol, így lehetséges, hogy kettő is elpukkant a melegtől.


A leejtett pohár pedig azt jelenti, hogy leejtett egy poharat.

9. 103cacdfd2 (válaszként erre: 1. - 4eea4e8001)
2013. okt. 1. 07:55
Anyukad eseteben valoszinuleg a kez megtartoereje csokken - ami eltorhet, az el is torik elobb-utobb.
8. 17aadc1082 (válaszként erre: 6. - Grizus)
2013. okt. 1. 07:53
Senki nem mondta, hogy nincs. Bár ezért bármilyen paranormális tevékenységet okolni, nem annyira vall józan észre.
7. grizus (válaszként erre: 5. - Grizus)
2013. okt. 1. 07:36
Pl. két éve eltört egy tükröm, mégsem lettem szerencsétlenebb, mint előtte voltam. De az is épp elég...(:
6. grizus (válaszként erre: 4. - 17aadc1082)
2013. okt. 1. 07:34
Na látod, van ilyen. De az baromi bosszantó, hogy a kulcsokkal történik, túl azon, hogy ijesztő, még pluszkiadást is jelent. Meg anyám azon ijedezett, hogy talán egy pillanatra amnéziás lett és ő maga dobta ki a kulcsot. Ez persze kizárt.
2013. okt. 1. 07:32
Nem tudom, homályos emlékeim szerint ha pohár törik, az a hagyomány szerint halált jelent, ezek ilyen népi babonák. Én mondjuk ebben kevésbé hiszek.
4. 17aadc1082 (válaszként erre: 2. - Grizus)
2013. okt. 1. 07:31
Én azon töprengtem sokat, hogy anno hova tűntek el a gyerek cumijai. Még költözéskor sem lett meg egy csomó.
3. 17aadc1082 (válaszként erre: 1. - 4eea4e8001)
2013. okt. 1. 07:30

Azt jelenti, hogy béna, és nem ért a fizikához, hogy az üvegpohár sokszor nem bírja a hirtelen hőhatást.

Ajánlom neki a műanyag pohár használatát, nem lesz többet ilyen gondja.

2. grizus (válaszként erre: 1. - 4eea4e8001)
2013. okt. 1. 07:29
Hát ez érdekes. Sajnos nem tudom mit jelent. Viszont nekünk az elmúlt két évben négy db kulcscsomónk tűnt el, kettő táskából és kettő lakásból. Tuti, hogy nem esett ki, nem lopták el. Szeretném, ha erre most a kedves fórumtársak nem azt írnák, hogy menjek elmeorvoshoz. Kösz. Én is gondolkozom, mit jelenthet, talán, hogy új kulcsokat kéne találnunk az életünkhöz? Vagy csak egy figyelmeztetés, hogy vegyük komolyan a láthatatlan világot? Ezen töprengünk most.
2013. okt. 1. 07:15
Sziasztok! Kiváncsi lennék arra,hogy mit jelent az,hogy anyukám egy hét leforgása alatt 3 poharat tört el,ebből egyet ejtett el 2 pedig elpukkant magától,pl mikor csinálta a kávét. És ez mindig a munkahelyén történt. Ha valaki tud róla valamit azt megköszönném ha megosztaná velünk. :-)

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook