Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit mutathat a teszt? fórum

Mit mutathat a teszt? (tudásbázis kérdés)


2013. szept. 30. 14:15
Köszi szépen a hozzászólásokat. Nekem is fura volt, amit produkált a teszt, ezért is kérdeztem. Viszont ma délben elkezdtem barnázgatni, úgyhogy úgy tűnik, hogy nehézkesen és lassan, de talán biztosan érkezik a várva várt havi piros csomag.
10. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 7. - Serry)
2013. szept. 30. 10:22

Főlle gazért jó amit mondasz, mert 3-5 perc után mutatja csak ki az ereményt :)


Ha pozi az is marad, nekem a mai napig megvan a teszt.


A csík nem mászik sehová, lehet csak szellemcsík volt.

2013. szept. 30. 10:03
ahogyan kezdett kiszáradni. nyugi nem vagy terhes...
8. andita1 (válaszként erre: 6. - Eva215)
2013. szept. 30. 09:32
Mint pl én. Fiam mindjárt 6, de csíkok még mindig ott vannak. :-)
7. Serry (válaszként erre: 2. - Bambina22)
2013. szept. 30. 09:17

Semmit csak szétázott a reagens

Nem szabad 1 percnél tovább levegőn hagyni és nézegetni ki kel dobni!

2013. szept. 30. 08:43
A teszt szerint nem vagy terhes. A kontroll csík felé nem kúszhat a terhességet kimutató csík szerintem , mert a legtöbb tesztnél két párhuzamos vonalból áll a teszt, tehát a terhességet jelző csík nem mehet a kontroll csík felé. (Bár láttam már olyat, ahogy egy plussz jelent meg,ha terhes voltál, ott nyilván előfordul, nem tudom, milyen a Facelle) Ezen kívül, olyan nincs, hogy eltűnik a pozitív teszt csíkja. :) Van, aki sokáig őrizgeti a pozitív terhességi tesztjét emlékbe.
2013. szept. 30. 08:15
Ismételjétek meg pár nap múlva, de szerintem nem terhes. Egy idő elteltével értékelhetetlen a teszt. Én is nem olyan rég teszteltem: két hét késés után.... Negatív lett. Utána olvastam, hogy valakinek egy idő után bejelzett két csíkosan, de írták, hogy x idő után értékelhetetlen.
2013. szept. 30. 08:13
negatív
2013. szept. 30. 07:28
semmit
2013. szept. 30. 07:12

Sziasztok, a meskómnak tegnap kellett volna megjönnie. Vettem 3 féle tesztet: x-epil, facelle, predictor early. Az x-epil és a predictor negatívat jelzett, míg a Facelle-n először csak egy vonal jelent meg, majd kb 5-8 perc után megjelent egy halvány második vonal is, ami ezután elkezdett "kúszni" felfelé, a kontroll csík felé, majd eltűnt. Szerintetek ez mit jelent?


Nem szeretnék babát még

2013. szept. 30. 07:09
Mit mutathat a teszt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook