Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogy zajlik a terhesgondozás a székesfehérvári kórházban? fórum

Hogy zajlik a terhesgondozás a székesfehérvári kórházban? (tudásbázis kérdés)


2013. szept. 27. 23:53
Köszönöm lepke99 :) megfogadom amit mondtál,hiszen minden tapasztalat sokat segit!!
2013. szept. 27. 23:50

Köszönöm szépen mind 3 motoknak,sokat segitett..!! szinte bàrkit akit eddig kérdeztem csak negativumot tudott mondani erről a korhàzhol..sajnos :/

régen veszprém megyében éltem.. / Ajkàn voltam terhesgondozàson,ugyszint minden vizsgàlatom ott történt..hirtelenjèbe kellett errefele költöznünk..igy sajnos nagy vàlasztàsom nincs màr ,hogy korhàzakat vàlasszak..igy marad a fehérvàri..mindezek mellett ràadásul császáros leszek ami màr tuti / kiskori szem műtét miatt / és nekem ajkân azt mondtâk hogy nem kell megvàrnom mig beindul a szülés..mert ha a baba befordul a szülőcsatornàba nincs visszaut..igy tervezett csàszárom lesz aminek jövőhéten van az ideje..de itt nem tudom mi hogy mükődik..mert már 2 szer voltam itt a szülészeten..de mindig más orvos volt és mindenki màst mond..bolondot csinàlnak belöllem..:/

az nst gépről azért érdeklödtem,hogy itt mennyire komoly..mert tapasztalatokat olvasgattam..és àllitolag nagyon rosszak..nem érzékelnek semmit..volt egy kismama folyamatos fàjásokkal..de gép nem mutatta igy az orvos nem is hitte el neki hogy van..:/ szoval nevetséges szerintem...mondtàk hogy az itteni nst vizsgàlatokkor csak 1 tapaszt tesznek a pocakra..ami ugy tudom csak a szivhangot nèzi és egy másik szokta a fájásokat..de itt fehérvàron csak 1 van..szoval nem tudom hogyan müködnek itt a dolgok..

2013. szept. 27. 23:45
Nézz be a Székesfehérvári kismamák fórumba, ott elég sokan tudnak mesélni :)
5. állólámpa (válaszként erre: 4. - Bvaszp)
2013. szept. 27. 23:19

Igen, ez is igaz. A gép maga lehet, hogy nem régi, de hogy sz*rnak rá a karbantartásra, az biztos. Kézzel kell odafogni a kis érzékelő fejet, ahol a kismama szerint fellelhető a baba szívhangja.

És még egy "undorító" nemtörődömség: Nem adnak(azaz 2 éve nem adtak) törlőt a zselé eltávolításához az nst után. Csak elveszik a kezedből a kis érzékelő fejet, letépik a papírt, és kiküldenek a folyosóra, h várj a dokira. A doki meg vár az orvosi szobára, h felszabaduljon a fizető "vendégek" után.

:(

Még visszagondolni is rossz, h mennyire nyomasztó volt odamenni a nagy nap előtt pár héttel.


Ne haragudj kedves kérdező, hogy ennyire lesújtó és bosszús hangvételű hozzászólásaim vannak, de még így 2 év után is eszméletlen bosszantó visszagondolni a két alkalomra, amikor ott jártam.

2013. szept. 27. 22:57
Szia! NST-re nem kell időpontot kérni. Érkezési sorrendben lehet bemenni. Kb. 7:30 körül kezdik a rendelést, de az orvos csak 8 után jön le a szülészetről. Elég réginek tűnnek a gépek! Egyébről nem tudok nyilatkozni!
3. Ayna
2013. szept. 27. 22:30

Én rengeteg rosszat hallottam arról a kórházról. Budapesti vagyok, de édesanyám a megyében él, és neki meséltek.

Ne ott szülj !!!!

2013. szept. 27. 22:19

Nekem itt volt választott dokim, egyébként a Veszprémihez tartoztam. Kettőször voltam Nst-n fehérváron, ahol minden kismama max 10 percet kap, h produkáljon a gyermeke, különben ha nincs jó görbe a papíron, akkor kidobják, s ha az orvos úgy ítéli meg, hogy nem értékelhető az első görbe, akkor sétáltatnak(engem pl a majd negyven fokban) az udvaron egy órát, s lehet reménykedni, h következőre tud jó görbét varázsolni a papírra a pocaklakó kerek 10 perc alatt. Ha nem, akkor vérvétel, és befekvés, megfigyelés.

Plusz, a görbe "értékelését" az épp ügyeletben lévő doki teszi meg,s (ha nincs fogadott doki, ami tök mindegy, hisz) akár órákat is kell várni rá.

Az én tapasztalatom ennyi, azaz még egy elmaradt uh-ról is beszámolhatnék, ami a túl sok, nálam többet fizető nő miatt hiúsult meg. Bár nálad nem opció, hisz nem a körzetében laksz, de a Veszprémi kórház sok rémhírrel ellenben tiszta lelkiismerettel állíthatom, hogy ezerszer jobb!!

2013. szept. 27. 21:57

Sziasztok!most költöztem hirtelenjébe ide fejér megyébe./ polgárdiba / kisbabát várok,és már csak 1 hetünk van vissza a kiìrt időpontig ha minden igaz, és evvel kapcsolatban lenne olyan kérdésem olyan kismamákhoz akik a székesfehérvári korházban szültek,hogy milyen tapasztalaitok vannak??szülész orvosok? Nővérek?? Milyen a gyermekágyi osztályrol kialkotott véleményetek?? Egyszoval minden érdekelne!! :) és még egy olyan kérdésem is lenne,hogy valaki azt is eltudná nekem mondani hogy itt székesfehérváron hogy zajlik az nst vizsgálat?? Itt mennyire komoly a gép?? Kell e beutalo a vizsgálathoz vagy esetleg időpont??


Minden választ és segitség nagyon fontos lenne!!! Előre is Nagyon de Nagyon Szépen Kőszönöm!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook