Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nyíregyházi kismamák, ti hol vásároltok babaruhákat? fórum

Nyíregyházi kismamák, ti hol vásároltok babaruhákat? (tudásbázis kérdés)


2013. okt. 1. 18:10
Ja, és egy kérdés: te szoktad olvasni a Baba Patikát, azt az ingyenes újságot, amit a gyógyszertárban lehet kérni? Megvan esetleg az aug.-szeptemberi szám?
2. Nimród Hunor (válaszként erre: 1. - 81móni)
2013. okt. 1. 18:05

szia!

Nem tudom, mennyire tartod jónak, de érdemes turkálókban, baba börzén szét nézni. Ott is lehet olcsón venni ruhákat, némelyiken még a cimke is rajta van.Nagyon gyorsan nőnek, szerintem arra az 1-2 hónapra tökéletes a használt is. A C&A-ban is ki lehet fogni olcsón dolgokat, már ott is vásároltam néhányszor.Az én kisfiam sokat örökölt az unokatestvértől, ő már 92-96-os mértetet hord, 2 éves lesz hamarosan.

Ingyenes babaklub érdekel? A védőoltásról annyit, hogy velünk még nem volt ilyen, hogy azért nem kapta meg, mert nincs, csak azért, mert nem volt teljesen egészséges, s így csúsztunk velük.De ez a későbbiekben semmiféle problémát nem jelentett, csak annyit, hogy az ajánlott rota elleniről így lekéstünk. Ki a gyerekorvosotok?

Írj, ha gondolod. szia! Mónika

2013. szept. 26. 10:46

Hol szoktatok jó minőségű baba ruhákat venni? A brendonban elég drágák, a tescoban is szép ruhák vannak,de azok sem olcsók már.

Scamp ruhákat szoktam főként vásárolni,interneten rendelni. Ha ti is szeretitek rendelhetnénk együtt,és spórolnánk a posta ktg-en ,vagy nem is kellene fizetni.

Mennyi ruhát szoktatok venni,a babának,ha kinő egy ruha méretet? Body,rugi, pulcsi,naci,hálózsák stb.? Kisfiam 4,1 kg-al született,és már 2 hónaposan 68-as ruhákat hordunk ,így nem győzök neki ruhát vásárolni.

2 hónapos fiamnak nem tudják a kötelező védőoltást beadni, mert nincs. Járt így valaki? A doki szerint egyhamar nem is lesz oltás.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook