Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Autista gyermek fórum

Autista gyermek (beszélgetős fórum)


9. 39dbe380da (válaszként erre: 8. - Kati1977)
2013. okt. 18. 12:24
Szerintem nagyon gáz, hogy egy "sorstárs" szülő nem tud ilyesmit a saját fejében megfelelően kezelni. A te gyermekednek is biztosan van olyan dolga amit a többi tolerál. Miért vársz egy speciális csoportban átlagos viselkedést, átlagos normákhoz való igazodást?
8. Kati1977 (válaszként erre: 7. - Pillangóház)
2013. okt. 18. 10:57
Hát a lányom nem autista de olyan osztályban jár ahol 14 fő a létszám. 5 autista 9 értelmi és beszédfogyatékos gyerek. Enyém értelmi és beszéd fogy.. Az osztálytársa mindíg elveszi a lányom ivőlevét, ételét, bár a többiekét is, cipőjét leveszti és kidobja az ablakon,vagy az udvaron átdobálja meg ilyenek. És gyógyped. és gyógyped.asszistensek vannak a gyerekekkel.
2013. okt. 17. 09:02

Sziasztok!

Én 10 éve foglalkozom gyógypedagógusként autistákkal, ha esetleg konkrét dolog van ird le, de mindenképpen szakemberrel kéne konzultálni, mert ez egy hosszabb folyamat. Ha gondolod irj privátba.

6. Kati1977 (válaszként erre: 5. - Gyorgyi6740)
2013. okt. 10. 09:40

Sziasztok!

Köszi a választ, a lányom 8 éves és enyhén értelmi fogyatékos és az osztálytársáról van szó aki autista. És az én gyermekem ivólevét vette el, a lányom táskáját szakította szét, és a lányom szendvicsébe harapott bele. Nem nagyon tudják "visszafogni" a tanárok gondolom súlyos autista mert írni és olvasni sem tudják tanítani. De ez nem az én dolgom, csak az anyukán akartam segíteni, mert gondolom nem örül annak hogy a gyermeke ilyet csinál mégha beteg is.

2013. okt. 1. 13:22
Az én fiam már 21 éves és autista de sosem tett ilyet,szerintem is fordulj szakemberhez.
2013. okt. 1. 09:12
Ez kemény. Kérj segítséget szakembertől!
2013. szept. 25. 16:07
Kitartást kívánok hozzá!
2013. szept. 25. 13:41

szia!


Van egy Autizmus fórum, szerintem ott (is) felteheted e kérdést!

2013. szept. 25. 12:54

Sziasztok!

Szerintetek egy autista gyerekkel hogy lehet megértetni, hogy a társait ne harapj, ne harapjon az ételükbe, ne igya meg az italukat,és ne szakítsa szét a másik táskáját, ruháját??

köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook