Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hol vannak olyan intézmények, ahol pl. skizofréniás betegeket lehet elhelyezni? fórum

Hol vannak olyan intézmények, ahol pl. skizofréniás betegeket lehet elhelyezni? (tudásbázis kérdés)

2013. szept. 25. 13:51
Köszönöm a válaszokat, továbbítom az ismerősömnek.
2013. szept. 25. 09:18
pszihiátriai betegeknek is van otthon csak hosszú a várakozási lista úgyhogy mielőbb lépni kell
2013. szept. 25. 08:45
A szomszéd csávónak is ez a baja, ő legalább fél évig volt bent. Most sem százas, de legalább nem retteg tőle az egész ház, és nem lármáz fel senkit hajnalban. Ő úgy tudom, hogy a merényiben volt tán.
2013. szept. 25. 08:38

Nyírő Gyula Kórház területén van egy Országos Pszichiátriai és Addiktológiai Intézet (OPAI)


Nem tudom ez közte volt-e az előzőek között.

2013. szept. 25. 08:36
2013. szept. 25. 08:31
3 hétig volt kórházban, de ott csak leszedálták, és utána kiengedték. Megnéztem a fórumot, köszi.
5. bowie (válaszként erre: 4. - Georgina319)
2013. szept. 25. 08:18

:(

Mondjuk akkor nincs is beállítva neki gyógyszer..mert a hebefrénnek a legnehezebb beállítani a jó dózist, ha jól tudom, elég hosszadalmas kórházi bentlét alatt szokott sikerülni..

Van asszem skizos fórum:

[link]

Itt van. Ide írnak betegek is, talán többet tudnak mondani, ha még írkálnak.

4. Georgina319 (válaszként erre: 3. - Bowie)
2013. szept. 25. 08:10
Igen, ezt tudom, de nem hajlandó gyógyszert szedni/injekciót kap 3 hetente/ a lány, a szülők meg nem tudják az egész napos ápolását megoldani. /dolgoznak/ Szét szedi az egész lakást, eldugdos, eléget mindent, ami nem tetszik neki. A fehér színt nem tudja elviselni, minden fehéret átfest, befest, összefirkál. A szülők meg nem akarják egész napra bezárni őt egy szobába.
3. bowie (válaszként erre: 2. - Georgina319)
2013. szept. 25. 07:47
A hebefrén skizofréniát gyógyszerekkel elég jól kordában lehet tartani. Kórházban, pszichiátrián állítják be a megfelelő dózist.
2013. szept. 25. 07:39
Egyik ismerősöm 23 éves lányánál hebefréniát /skizofréniát/ diagnoztizáltak. Hová lehetne őt elhelyezni? Hol vannak ilyen intézmények?
2013. szept. 25. 07:38
Hol vannak ilyen otthonok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook