Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit kell tudni a munkaügyi központ által felajánlott tanfolyamokról? fórum

Mit kell tudni a munkaügyi központ által felajánlott tanfolyamokról? (tudásbázis kérdés)


2013. okt. 1. 10:02

Egy éve, áprilisban végeztem protokoll ügyintéző tanfolyamot Debrecenben. a tanfolyam első fele nyelvvizsga felkészítő volt.

Nekem nagyon jó tapasztalataim vannak, mert szerencsésen kifogtam egy erős tanári csapatot valamit a csoporttársaim is nagyon jó fejek voltak. Aki nem teljesítette a vizsgákat, annak önköltségre még kétszer meg kellett próbálnia a vizsgákat újra. Ha nem próbálkozott, automatikusan visszafizetés, úgy tudom. (de ilyenre nálunk nem volt példa) Hogy a visszafizetésnek hol, milyen feltételei vannak, annak utána kell járni pontosan. De tény, hogy tanulás nélkül nem lehet megúszni.

Havonta kaptam juttatást (az álláskeresési támogatással egyenértékű összeget) de úgy tudom, hogy már nem mindegyik tanfolyam mellé jár támogatás. Valamint fizették az összes tanszer- és vizsgaköltséget (nyelvvizsgát is beleértve)

2013. szept. 24. 23:59
Állítólag ha nem sikerül levizsgáznod, akkor vissza kell fizetned azt a pénzt, amit juttatásként kaptál.
2013. szept. 24. 23:30
Én olyat hallottam, hogy a tanfolyam ideje alatt valamiféle juttatást is kap az illető és a tanfolyam ingyenes.
2013. szept. 24. 22:34

1 éve amikor ott jártam, 1 db kőműves tanfolyam indult, semmi más.

És 3 nagy pesti kerület tartozik oda.

No comment.

2013. szept. 24. 22:21
Munkaügyi központ által felajánlott tanfolyam(ok).Írna róla valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook