Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit jelöl ez az ikon a Google Chrome-ban? fórum

Mit jelöl ez az ikon a Google Chrome-ban? (tudásbázis kérdés)

2013. szept. 24. 22:44

Oké,rendben! :)

További szép estét,jó éjszakát!

Köszönök mindent Nektek!

2013. szept. 24. 22:26
nem baj, ne pánikolj!! :)
2013. szept. 24. 22:20

Jaj,én már nem tudom mi van ezzel a világgal.... :P

Én naiv vagyok ehhez a számítógép kezeléshez nagyon ám. :'(


A google chrome személyre szabásánál-amijobbra fent van-megnyomtam valamit. És az általam használt weboldalakon,mint pl.ez-szintén látom a programok felíratot balra fent.Hogyan tüntethetem el? Baj,ha ott van?

2013. szept. 24. 22:08
Nem kell ilyenkor megijedni, gondolj bele: mégis honnan vennék le a pénzt? :)
2013. szept. 24. 21:57

Jaj,olyan aranyosak vagytok. :) Örök hálám!!!!!! :))) Úgy megijedtem,megfájdult a fejem,szédülök. Régebben olvastam valahol,hogy sok hasonló dologért fizetni kell.Én meg nem értek semmit a számítógéphez. :(

Néhány oldalt használok csak a hoxán & a youtube-on kívül. Egy ingyenes játékot, a facebookot,és hasonlókat. Ha rájuk kattolok az sem kerül pénzbe ugye? Vagy ha teszek fel a face-re képet a letöltéseimből ill. zenét a youtube-ról? Bocs a hülyeségeimért... Köszönöm a kedvességeteket. :)

2013. szept. 24. 21:50
Szia! Ezek tök ingyenes dolgok, a +Te olyasmi, mint a facebook, de ha nem aktiválod, nem csinál semmit. A Gmail levelező, Képek meg Picasa lehet vagy valami. Szóval semmi gond nincs! :)
2013. szept. 24. 21:49
neem :) ezek a google szolgáltatásai, teljesen ingyen vannak, ide tartozik a gmail is és minden baromság amiketet ezek kitalálnak mostanában :)
2013. szept. 24. 21:48
*a fekete felíratokat a jobb felső sarokban találtam.
2013. szept. 24. 21:42

Bekapcsoltam a gépem a szokásos módon. Jobbra lent ezt láttam: a google chrome frissült.Abban a pillanatban megjelent a könyvjelző sávban egy négyzet színes apró kockákkal. "Programok" felírattal. Amikor odavittem a nyilat: "Alkalmazások mejelenítése" felírat.

Aztán még ezeket találta fekete felírattal "+Te" "Gmail" " Képek"", alkalmazások" a bal felső oldalon. Mi a francok ezek? Fizetni kell értük?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook