Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a véleményetek a házaló ablakjavítókról? fórum

Mi a véleményetek a házaló ablakjavítókról? (tudásbázis kérdés)


8. Carpediem* (válaszként erre: 6. - Beth06)
2013. szept. 24. 19:30

szerintem még próbáld holnap hívni, és ha akkor sem, akkor nem marad más.

reméljük, hogy hivatalos bejelentett cég, nem hamis pecsét és a többi.

de ez rögtön kiderül.

7. Carpediem* (válaszként erre: 5. - Bázis22)
2013. szept. 24. 19:29

ez aranyos és szép is, de meddig tartana akkor rendesen elvégezni a munkát??

akkor semmi baj nem lenne, szerintem.

2013. szept. 24. 19:21
Próbáltam őket hívni a megadott számon, de kicsöng párat, aztán bejelentkezik az üzenetrögzítő. Utálok üzenetrögzítővel beszélni, de lehet, hogy ha nem bírom elérni őket máshogy, akkor nem lesz más választásom.
2013. szept. 24. 19:14
Ha úgy érzed, hogy csalók jelentsd fel őket. Lehet csak élni szeretnének valamiből a vállalkozók.
4. Carpediem* (válaszként erre: 3. - Beth06)
2013. szept. 24. 19:13

de felhívtad őket, és mondtad, hogy ez azért így nem reális?? mit mondtak, mert gondolom azért csak elmondtad, hogy nem tetszik a végzett munka, és sajna olyankor vissza kell jönniük, és vagy megcsinálni rendesen, vagy arányosan visszaadni a pénzt!!!

Na már most, ha ők nem hajlandóak egyikre sem, akkor vicc nélkül írtam a cégbíróságot, mi más ügyből kifolyólag intézkedtünk velük, és nagyon reálisan a ( úgymond hétköznapi szürke ember mellett állnak ki) természetesen ha jogos a felkeresésük!!!

Én csak jó irányban csalódtam bennük.

Ajánlani tudom, hidd el nem csapják rád a telót.

3. beth06 (válaszként erre: 2. - Carpediem*)
2013. szept. 24. 19:09
Hát valamit csinálnak ugyan, de az elkért összeg többszöröse a munka értékének!
2013. szept. 24. 19:07

de elvégzik a kellő munkát??

én még nem találkoztam velük.

Cégbíróságnak szólni,, nyugi még a pénzt is visszakapjátok!

2013. szept. 24. 19:04

Sziasztok! Zalaegerszegen mostanában házaló ügynökök járnak, akik ablakjavítást kínálnak panelházakban. Többnyire idős és beteg embereket rávesznek arra, hogy fizessenek nekik előleget ablakfelújításra. Adnak egy bizonylatot erről az összegről azzal az apró betűs tájékoztatással, hogy ez foglalónak minősül. Tehát ha igénybe veszi végül az ember a szolgáltatást, akkor beszámítják, ha meg nem, akkor veszik ez a pénz. Végül megjelennek embereink kb. másfél óráig "dolgoznak", elkérnek még kétszer annyit, mint amennyi a foglaló, erről is adnak számlát..., aztán továbbállnak.

A cégről annyit tudtunk kideríteni, hogy budapesti székhelyű, a tulajdonos meg egy miskolci huszonéves fiú...

Ti találkoztatok ilyennel? Mi a véleményetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook