Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Palástfűvel a progeszteronpótlásért, tapasztalatok? fórum

Palástfűvel a progeszteronpótlásért, tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


12. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 10. - Cinkepicinke)
2013. szept. 25. 14:08

Nekem semmit nem ér. Egyébként a premensben írtó kevés a barátcserje. Akkor inkább olyannal kell próbálkoznim amiben nagyobb a hatóanyag tartalom.


Ne gondoljátok azt, hogy csak okoskodni akarok, de 2 évig próbálkoztunk a babával és nem sok olyan dolog van amit még nem probáltam ki....

De persze lehet másnak segít, mert csak egy kis hormongondja van.

Nekem ezek nem segítettek, mivel a barnázásomnak és a sikertlenségnek az IR volt az oka.

11. cinkepicinke (válaszként erre: 9. - Grizus)
2013. szept. 25. 12:51
ciklus első napjátol kell szedni napi egy szemet:)
2013. szept. 25. 12:49
premenst vegyél nagyon szuper!barátcserje van benne!
9. grizus (válaszként erre: 7. - Ba7da9cfc0)
2013. szept. 25. 12:47
Kár. Más gyógynövény jó esetleg?
8. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 5. - Pakung)
2013. szept. 25. 08:14

Hüvelyi uh-val látni kell, simával nem biztos.

Nekem se mondta végebben egy doki se, igaz mikor hüvelyi volt akkor talán még fogamzásgatlót szedtem.

de nálam ez volt a gond. Ha ki tudsz írtan iegy 3 pontos cukorterhelést, ahol inzulint is néznek ,azzal nem veszítes semmit. Bár kell egy jó endokrinologus is, mert ahol először voltam szeritne nincs inzulinrezisztenciám....Érdekes, hogy a másik szerint igen és jött is a baba a kezelésektől.

7. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 6. - Grizus)
2013. szept. 25. 08:11
Nem.
6. grizus (válaszként erre: 1. - Pakung)
2013. szept. 25. 04:41
Elmaradt menzesz meghozására jó?
5. pakung (válaszként erre: 3. - Ba7da9cfc0)
2013. szept. 24. 18:43
neked ultrahangról derült ki a ciszta ?
4. pakung (válaszként erre: 2. - Ba7da9cfc0)
2013. szept. 24. 18:40
hat elméletoleg moikor voltam vele dokkihoz ő csinélt ultrahangot , és azt mondta minden ok ...
2013. szept. 24. 18:33
Én is barnáztam mensi előtt. Aztán végre kiderültek a ciszták, onnan mentem egy endokrinologushoz, aki elküldött cukorterheléses vérvételre, ahol inzulint is néztek. Kissé magas volt az inzulnom, diéta, gyógyszer és mozás. Következő mensi előtt kevesebb mint 1 napi volt barna. Következő hónapban meg már nem jött meg!! Már majdnem 16. hetes terhes vagyok!
2013. szept. 24. 18:31

Az nem jó erre!

A palástfű a beágyzódást segíti, nem emeli a progit.


Esetleh nincsenek cisztáid?

2013. szept. 24. 18:29

miunden hónapban a menzesz előtt majd egy héttel már pecsételő vérzésem van , majd nagyon görcsös fájdalmas menzesz.

voltam vele orvoshoz , válasz : felírhatok önnek fogamzáshg

tlót. magam kerestem ki a neten a palástfű alkalmazását , van valakinek tapasztalata esetleg ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook