Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Otthoni gél lakk szett fórum

Otthoni gél lakk szett (beszélgetős fórum)


2013. szept. 25. 19:28
Én is itthon csinálom magamnak, kb. 2 orahossza mig megcsinálom, nem végeztem körmös sulit, innen onnan lestem el a dolgokat. 3 hétig simán fent van. azért azt el kell mondani, hogy az első körmöm nagyon csunya lett, tiszta hepe hupa, szóval ne várd hogy elsőre menni fog. majd ugy a 10-15 körmözés után. vagy még akkor se. én kb. 2 éve csinálom magamnak és mostanra megdicsérik a körmöm hogy hu de jo. de senki ne képzeljen semmi extrát. telibe szoktam színnel meg swaro kövek azt hello.
2013. szept. 25. 12:49
Én nagyon szeretem, lassan egy éve magamnak csinálom, kellett pár hónap mire kitapasztaltam mit hogyan de most már szuper, 2-3 hetente 2 órámba kerül újra festeni, vagyis utána "tölteni ami lenőtt" de én csak egy színt használok amibe beleszerelmesedtem, és megunhatatlan számomra. Megvettem hozzá mindent ami kell lámpa gombaölő víztelenítő, fedő lakk, színek, és fény lakk, reszelők és egyéb apróságok kövecskék csillámok. Érdemes belevágni bár nem olcsó az tény, bár az a házi gél lakk szett nem tudom mit tartalmaz, lehet az is elég egy kezdéshez. A múltkor előttem vásárolt egy lány és mindenféle felesleges dolgokat rásóztak végül fizetett 19 ezret. Ha érdekel megírom mit kell venni.
6. 17aadc1082 (válaszként erre: 4. - Destiny88)
2013. szept. 24. 15:21

Ha nem reszeled meg a körmöd, egyáltalán nem roncsolja.

Jelzem, sok körmös sem tudja normálisan megcsinálni még a vendégnek sem, úgyhogy annyira nem egyszerű a dolog, mint amilyennek látszik.

2013. szept. 24. 15:18
Én napi szinten géllakkozok, de magamnak így is majd egy óra hossza. Mire leázik, mire újra kenem, és amíg az egyik kezemen köt a cucc, a másikat ugye, nem lehet csinálni.
2013. szept. 24. 15:18

Koszi nektek.

Mit jelent, mennyi idobe telik feltenni a tiz koromre?

Es mit azok a lepesek, amiket kovetnem kell, be kell tartanom?


Nekem semmim nincs hozza, de vagy 2-3 szint szeretnek.

Mennyire roncsolja a kormot, ha pl. a leoldos felet csinalom? Ha releszelem, attol tartok, nagyon megreszelem a kormom es felserti.

2013. szept. 24. 15:07
A gél lakk nincs meg hamar. A szín nem sok részét nem tudom értelmezni. Sok szín van a készletben? Mert amúgy színenként kb. 2000 HUF.
2013. szept. 24. 15:01

Szia!

Azért a hamartól messze van az elkészítése,mert hasonlóan kell elkészíteni szinte,mint egy műkörmöt (előkészítés,fertőtlenítés,border,base,2 rétegben a gél lakk felvitele,és végül egy fényzselé).Mindezt lámpázgatni,stb....

Tehát azért nem egy sima lakkozásról van szó!


Én is most gondolkodom rajta,de nem tudom,mennyire menne itthon,nekem pár cucc van hozzá,pl. a lámpa,meg 1-2 apróság.


Nekem műkörmeim vannak,csak érkezik a köv. hónapban a baba,aki miatt egy jó ideig nem lesz időm műkörmöshöz szaladgálni,de a sima lakkot nem tudom elviselni,hogy állandóan lepattog!!!!

2013. szept. 24. 14:51

Sziasztok!


Hallottam, hogy a C. cég piacra dobott egy mini hazi gel lakk szettet. Ez tok jo, mert otthon hamar megvan a lakkozas es maga a szin se olyan sok, hogy mondjuk megunjuk hamar, de el kell hasznalni, mert megvan. Inkabb ugy hallottam, hogy kisebb es olcsobb.


Hasznalt mar otthon valaki gel lakkot?

Nekem meg semmilyen nem volt, de erdekelne, hogy nem lesz-e csikos a szin reteg, mint a lakkozasnal?

Minden egyeb mas info is erdekelne :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook