Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gyötrődöm, mert szerelmes vagyok... fórum

Gyötrődöm, mert szerelmes vagyok... (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. dec. 13. 08:00
annak orulni kell es nem pedig gyotrodmi,ha pedig nem vagy boldog lepni kell!
66. 2281b25288 (válaszként erre: 65. - Ca8f748537)
2013. dec. 5. 15:01
De Te is jól elmentél....
2013. nov. 3. 14:00

idő kell

majd elmúlik

vagy a gyötrődés

vagy a szerelem

64. nbandus (válaszként erre: 63. - Ittmost)
2013. okt. 2. 15:36
Hát, az igazság olykor fáj...:)
63. ittmost (válaszként erre: 56. - Nbandus)
2013. okt. 2. 07:18

Oh,nem akarlak belerántani:)

Én még nem mondtam véleményt,csak KÉRDEZTEM.De nincs rá válasz.

2013. okt. 1. 16:58

Én is gyötrődöm.

Sőt szerinte többen is vannak ezzel így.

Nem lehet általánosítani.

Ha mersz lépni tedd meg,ha nem élj tovább szeretőként!!

61. gribedli*** (válaszként erre: 60. - Nbandus)
2013. okt. 1. 16:26
Megérdemelten:)))
60. nbandus (válaszként erre: 58. - Gribedli***)
2013. okt. 1. 16:24
Szerintem én is bókként kaptam :)
59. gribedli*** (válaszként erre: 49. - 55416fb8e2)
2013. okt. 1. 16:18
Ott a pont. Nem ér a gyerekkel takarózni!:)
58. gribedli*** (válaszként erre: 56. - Nbandus)
2013. okt. 1. 16:16
Jajistenem, a cicababa miota gaz? En boknak szoktam venni:))))
57. gribedli*** (válaszként erre: 47. - Katramatra)
2013. okt. 1. 16:14

Bocs, nem ertem. Apu apasaga annyi, hogy elviszi az oviba, de ha elvalnatok, ennyit gondolom akkor is megtenne, szoval nem ertem, mire ertetted, hogy nem akarod elszakitani az apjatol a gyereket, hiszen most sem 24 oraban latja, "csak" amig elviszi az oviba.


A legtobb elvalt ismerosunknel ugyanez volt valas elott is, es valas utan is, ugyanannyit latjak a gyerekek az apjukat, senki sem szenved, megis anyu is meg apu is nyugodtabbak, kiegyensulyozottabbak, ezaltal a gyerekek nemhogy serulnek, de sok esetben meg jobb is:)


Termeszetesen nem buzditok en senkit valasra, ahol nincs erre szukseg, de azert 2 eve szeretovel lenni, akivel mar 5 evvel elotte is kavartal, amikor mar egyutt voltal a mostani ferjeddel, szerintem ez mar az a kategoria, hogy talan tobbet veszitesz, ha a kapcsolatban maradsz, mintha kiszallnal.


Masik dolog, talan a legnagyobb gondot az okozza, hogy a szeretod meg megsem szallna ki az ovebol, szoval inkabb, hogy nem mered elengedni az egyik ... amig nem szoritod a masikat, nemde? Mert ha az lenne, hogy o is benne lenne, mar csomagolnal...

56. nbandus (válaszként erre: 55. - Ittmost)
2013. okt. 1. 15:32
Én már voltam minden, amiért kifejtettem a véleményemet erről. Tizsteletlen,Csalfa kis cicababa, meg hasonlók. De ezt még mindig nem vette be a gyomrom...:) De ne tetézzük, mert megint kikapok :D
55. ittmost (válaszként erre: 54. - Nbandus)
2013. okt. 1. 15:20

Nagy a csend a dologról..pedig már 2szer rákérdeztem,h nem érzi-e úgy,hogy a srác átverte a fejét,mikor facérnak hazudta magát,és kiderült,h menyasszony mellől csinálja a mókát.

Leírom még ezt egy párszor,mert ez az aspektus nemigen került még terítékre.

Én elküldtem volna a szeretőmet,ha kiderül,h így átver,h nem facér,hanem vőlegény.

54. nbandus (válaszként erre: 53. - Katramatra)
2013. okt. 1. 14:20
Szomorkodó szexpartnere... Ezért szóltam csak hozzá a témához,mert bökte a csőrömet... :)
53. katramatra (válaszként erre: 52. - Nbandus)
2013. okt. 1. 14:12
ki készül nősülni? :D
52. nbandus (válaszként erre: 50. - Szomorkodó)
2013. okt. 1. 08:39
És való olyan férfivel szexelni, aki nősülni készül? Ajajjj...
51. katramatra (válaszként erre: 50. - Szomorkodó)
2013. okt. 1. 07:26
nem.. ez van...
50. szomorkodó (válaszként erre: 1. - Katramatra)
2013. szept. 30. 14:15

Való ilyent csinálni???


"2 éve tart a viszonyom a szeretőmmel"

49. 55416fb8e2 (válaszként erre: 47. - Katramatra)
2013. szept. 30. 12:46
egy valas nem jelenti azt, hogy soha tobbet nem latna a gyerek az apjat. akar mindennap talalkozhatnak, ezt ti tudjatok egyeztetni. minel kisebb egy gyerek, annal konnyebben viseli a valtozasokat, nem kell martirt csinalnod magadbol (ez inkabb csak kifogas szokott lenni azoknak, akik nem mernek, nem akarnak valtoztatni)
48. ittmost (válaszként erre: 47. - Katramatra)
2013. szept. 30. 07:48
Nem szabad a gyereknek a legfontosabbnak lenni!csak saját magad után közvetlenül. Komolyan mondom.
47. katramatra (válaszként erre: 46. - Ittmost)
2013. szept. 27. 10:45

nem, dehogy mondtál rosszat, csak sajnos mindig nem tudok fent lenni. :-(

Nem, nem szeretném a fiatal éveimet elvesztegetni feleslegesen, de a gyerekem mindennél fontosabb, ő szereti az apját, és (sajnos...) ragaszkodik hozzá. Hozzáteszem h a férjem annyival lerendezi a gyereknevelést hogy elvisszi reggel az oviba (egyeszer azt mondta: örüljek hogy legalább ő elviszi).

Én korán kezdek munkában, és korán végzek, így én megyek érte. A férjem meg csak "dolgozgat", nem fix állásban, össze vissza időbeosztásban..

46. ittmost (válaszként erre: 45. - Annie1130)
2013. szept. 26. 15:54

Ezt szokták határnak húzni azok,akik úgymond a gyerek miatt vannak egy kapcsolatban.Nyilván mindig fáj a gyereknek valamennyire,kicsiként nyilván jobban,mint már kamaszként.

De nem erre volt kihegyezve a mondanivalóm,hanem arra,h a gyerkőcre tekintettel az ő elmélete szerint még jó sokáig gyötrődhet..ha nem lép minél előbb.

de úgy látom,rosszat mondtam,mert a topiknyitó csendben van

45. Annie1130 (válaszként erre: 44. - Ittmost)
2013. szept. 26. 08:28
Ha a 18. életévét betölti a gyerek, utána már nem fáj?Vagy az már nem a szülő felelőssége?
44. ittmost (válaszként erre: 43. - Katramatra)
2013. szept. 25. 15:34

Rettentő sok kicsi gyereknek kell megértenie,hogy nincs vele apa vagy anya.Felteszem,bele sem gondoltál,hogy mennyinek. Sokkal kevesebben élnek "rendes családban" vér szerinti apával és anyával,mint akik nem.

A láthatási jogot meg csak nagyon erős indokkal veszik el az anyától.Ezen kár parázni. Vagy úgy tervezted,hogy még a hátralevő 15 évet gyötrődni fogsz,míg a gyerkőc nagykorú nem lesz?

Te sem vagy ám rozsdamentes acélból,hogy ezek az évek ne nyuvaszanak ki akár végleg lelkileg. Ezt akarod?

43. katramatra (válaszként erre: 35. - 623d02d558)
2013. szept. 25. 10:58

tudom persze, csak nem merem meglépni a dolgot. Nem akarok a gyerekemnek csalódást okozni hogy elszakítom az apjától, ő még kicsi (3,5) ehhez h megértse h hol van apa..

Meg attól is félek h a férjem magának akarná őt, nem engedné el velem...

2013. szept. 25. 10:58
azert miert kell gyotrodni?inkabb orulni kell neki.
41. katramatra (válaszként erre: 36. - 623d02d558)
2013. szept. 25. 10:56

Csak akkor tudjuk összehozni a "dolgot" ha a férjem 1-2 napra elutazik :-) Náluk sose tudunk találkozni, mert a lánya otthon van, amikor meg suliba van, én dolgozom :-(

De hetente többször (van h minden nap, van hogy csak hetente 2szer) találkozunk, együtt ebédelünk.

Az a baj hogy ő egy nagyon édes, szexi pasi. Pont olyan amire mindig is vágytam.. ad magára (nem milliomos, pénzes pasi, teljesen átlagos..), odafigyel, nem hanyagolja el magát mint a férjem.

És nem utolsó sorban, törődik velem... amit a férjemtől nagyon régóta nem kapok meg..

40. 32a6de2966 (válaszként erre: 39. - Grizus)
2013. szept. 25. 07:34

igazad van.nagyon is.talán nekem is még várnom kellet volna.én is gyógyszereket szedtem,1 évig.kezdtem elhízni(1-2 kg)és egyik napról

a másikra leraktam.valaki javasolta a gyömbér teát és igaza volt jobb minden gyógyszernél.ha érdekel írhatsz és mondanám a részleteket.

39. grizus
2013. szept. 25. 04:13

Nehéz helyzet.

Sokan írták itt, hogy lépj, "tégy meg mindent a szerelmedért", de nem könnyű, ha a másik is házas. Így már nem csak két emberről van szó. Egyszerűen vannak olyan élethelyzetek, amikor várni kell. Én pl. évek óta pszichiátriai gyógyszert szedek, igaz, egyre kevesebbet, ,de elmúlt tőle a menzeszem és meg is híztam. Mégsem vagyok még elég erős, hogy elhagyjam, pedig lehet, hogy már tök fölösleges. De ha elhagyom, utána is fél év, mire kitisztul a szervezetem. Könnyű azt mondani, hogy lépj, de nem biztos, hogy eljött az ideje.

Javaslom, hogy ismerd meg a Jóskönyvet, Müller Péter írta meg a magyar változatát. Mindenről kérdezheted, és ha ihletett vagy és türelmes, jó válaszokat kapsz. Ártani nem árt. Erről is kérdezhetnéd.

38. ina87
2013. szept. 24. 23:38
Ez nem ürügy h gyerek/hitel.nemtudom h mejik lesz majd jobb évek mulva mikor a gyerek elég idős lesz,megérti h csalod az apját és h csak azt hitte h boldogcsaládban él.szerintem többet ér lépni mert h igy nincs semi értelme az már biztos,inkább a szerelem ujélet és boldogság.mint hazugság csalodás kiábrándultság érzelmek nélkül,ezt neked kell eldöntened mi a fontos mit tartasz te annak.sok sikert!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook