Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tud valaki olyan éttermeket Budapesten ahol kimondottan cukorbeteg számára is van ételsor összeállítva? fórum

Tud valaki olyan éttermeket Budapesten ahol kimondottan cukorbeteg számára is van ételsor összeállítva? (tudásbázis kérdés)


2008. júl. 8. 22:26

[link]



Itt van lisztérzékenyeknek is és cukorbetegeknek is:)

2008. júl. 8. 22:20
A Norbi update éttermében (dunapláza 2.emelet), ott minden cukorbetegnek, ha felmutatja a kártyáját 10%-os kedvezmény jár. Ezt a múltkor olvastam valahol, és ott tuti minden kcal szegény és cukormentes:)). Ott nyugodtan ehetsz már, ha szereted a hamburgert meg a pizzát:O))!!
4. 278c85ecf4 (válaszként erre: 3. - Berdor)
2008. márc. 17. 11:13

Nincs mit!:)


Hirtelen csak lolinno jut eszembe itt az oldalon, de keresgélj, biztos többen is vannak.

3. berdor (válaszként erre: 2. - 278c85ecf4)
2008. márc. 17. 11:03

Nagyon szépen köszönöm a segítségedet, megpróbálom őket is. Tulajdonképpen a szakdolgozatomhoz szeretnék gyűjteni pár dolgot, úgyhogy lehet, hogy ebben is tudnak segíteni.


Köszi! :)

2008. márc. 17. 10:44

Szia!


Rákerestem a neten, és ezt az egyet találtam: Terebess Ízterem (Budapest, Westend City Center, Krudy Gyula tér 21.)


De vannak itt az oldalon cukorbetegek, próbálj tőlük érdeklődni, hátha...

2008. márc. 17. 10:38
Tud valaki olyan éttermeket Budapesten ahol kimondottan cukorbeteg számára is van ételsor összeállítva?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook