Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Keresem volt tanáromat, osztályfönökömet fórum

Keresem volt tanáromat, osztályfönökömet (beszélgetős fórum)


10. eva999 (válaszként erre: 9. - Youlcsi)
2013. szept. 24. 19:48

Nagyon kedves vagy, köszi! :)

A hasonló nevűeket már nézegettem, de egyelőre egyiket sem tartom reálisnak, hogy közük lenne hozzá...:( És elég kevesen vannak fent ilyen néven.

A többi ötleted jónak igérkezik, de majd meglátjuk, ezeket még nem próbáltam :)

Nagyon cuki a babád, gratulálok! :))

9. youlcsi (válaszként erre: 8. - Eva999)
2013. szept. 24. 07:24

köszönöm :)


a fb-on esetleg a volt iskoládnak nincs honlapja, csoportja, oldala... bármi, ahol kereshetnéd? vagy konkrétan kerületi csoport... persze lehet, ezeken is túl vagy... de azt hiszem, keresni valakit egyedül a fb-on reális... még úgy is, ha kb gyerekekorú, ugyanilyen vezetéknevű embereknek írsz privit azzal, hogy ő-e az anyukája...

8. eva999 (válaszként erre: 5. - Youlcsi)
2013. szept. 24. 07:07

Kedves Youlcsi!


Köszönöm! :))

Ez klassz, tetszik és örülök, hogy vannak, akik "örökfiatalok" tudnak maradni. :)

Boldog és egészséges életet kívánok nagypapádnak, még nagyon sokáig!

2013. szept. 24. 07:02

Köszi a válaszokat. Ezeken már mind túl vagyok, senki nem tudott vagy nem akart segíteni, "személyiségi jogokat" említve.

Megértem, sokat változott a világ.

Ezért írtam ide, hátha hallott valaki valamit a családról ( nem arra gondoltam, hogy a "80 éves néni" ül a számítógép előtt és várja, hogy keressem...), hanem arra, hogy találok valakit, régi osztálytársakat, fiatalabb kollegákat akik még emlékeznek Rá, tudhatnak valamit vagy esetleg, igen, a Tanárnő unokáit.... :))

Tehát, tovább reménykedem. :))

6. bumburka (válaszként erre: 5. - Youlcsi)
2013. szept. 23. 13:58
:-)
5. youlcsi (válaszként erre: 3. - Roza78)
2013. szept. 23. 13:57

nagypapám 79 évesen vett számítógépet... csak hogy láthassa a dédunokáit a távolból is. 4 éve használja, e-mailt ír, fb-ol, skype-ol...


szóval sok sikert!

4. bumburka (válaszként erre: 3. - Roza78)
2013. szept. 23. 12:38
Az unokáját,vagy esetleg közép korú unokáját,ismerősötöket biztosan megtalálod.
2013. szept. 23. 12:37
Nem vagyok benne biztos, hogy egy kozel 80 eves neni hasznalja a facebookot. Mi lenne ha bemennel az iskolaba ott talan tudnak rola valamit.
2013. szept. 23. 12:25

Menj fel a facebookra,üsd be a nevét a keresőbe.Nagy az esély,hogy ott megtalálod. :)

Sok sikert!

2013. szept. 23. 11:00

Kedves Mindenki, aki segíteni tud!


A XI. kerületi (akkor) Bartók Béla úti Ált. Iskolába kezdtem tanulmányaimat.1968-ban. (ma: Gárdonyi Géza Á.I.)

Szeretett osztályfönökömet keresem, Benyó Jánosnét.

Kérem,ha bárki tudna valamilyen információt adni róla, vagy a családjáról, írjon!

Megköszönöm szépen!

Üdv

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook