Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Van köztetek patkánytulajdonos? Lenne pár kérdésem. fórum

Van köztetek patkánytulajdonos? Lenne pár kérdésem. (tudásbázis kérdés)


7. Annee76 (válaszként erre: 2. - Andita1)
2013. okt. 29. 08:32
Szia! Nekem van patim, 2 is, fiúk. Előtte 3 lánykám volt, mindegyik szelíd. az elején kicsit drasztikusnak kell lenni, ne várd meg míg ő megy, vedd a kezedbe, tedd a mellkasodra és simogasd :) Eleinte menekülni akar majd, de utána megszokja. Nem kell órákon át, csak mindig pár percre, majd egyre hosszabb időkre. Legyél karnyújtásnyira a ketrectől, majd engedd el, hagyd hogy maga spurizzon vissza a ketrecbe a kezeden át :) Hamar megszokja majd :))
2013. szept. 23. 15:06

Szia. Nekem volt patkányom, albínó. Fehér, piros gomb szemekkel, már pár éve elpusztult.

Szerintem, ha kézbe akarod szoktatni, akkor épphogy ne légy türelmes, mert nem fog magától jönni. Ne hagyd elbújni, vedd ki a házából, simizd, tapizd hadd szokja.

Arra azért készülj fel, hogy nem úszod meg harapás és karmolás nélkül.

Gondolom be van oltva, ez alap a patkánynál, ha nincs feltétlenül vidd el kisállat orvoshoz.

2013. szept. 22. 20:04
Köszönöm a válaszokat! Akkor még várunk.
2013. szept. 22. 18:11
Új neki a környezet, nekem cicám volt 3 évesen hoztam el, és 2 hónapig félt, menhelyről kutya 6 hónap után engedett fel.
2013. szept. 22. 18:10
Nincs patkányom, de türelem kell hozzá az tény.
2013. szept. 22. 17:48
2 hete van nálunk, de nagyon félénk és nem jön kézbe még jutalomfalattal se. A kaját lenyúlja és befut a házába. Remélem tud valaki segíteni.
2013. szept. 22. 17:45
Van köztetek patkánytulajdonos? Lenne pár kérdésem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook