Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az én szüléstörténeteim fórum

Az én szüléstörténeteim (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az én szüléstörténeteim

13. kunty
2013. szept. 23. 23:12

Gratulalok a babakhoz.En is ketgyermekes anyuka vagyok,minden elismeresem azoknak az anyaknak akik ilyen sokaig vajudnak.Nalunk mind a baba 45-45 perc alatt lett meg vajudassal egyutt,sot ossuzevarni se kellett.

Az elso babanal en is fogadtam orvost,eppen nyaralt amikor szulni mentem,a masodiknal mar nem fogadtunk mert ugyanolyan szepen ellattak a dolgukat az ugyeletes orvosok is.

2013. szept. 22. 21:49
Hű, gratulálok! Vészesen hasonlít az én jelenlegi terjességem a te 2.-hoz. Nekem is alacsony lett az afp-m, és 2 héttel ezelőtt 26 hetesen farfekvéses lett a leányzó. Remélem még visszafordul, mert én is rettegnék egy faros szüléstől.
2013. szept. 22. 20:18

Szia Melinda! Gratulálok a babákhoz! Milyen ügyes vagy, hogy a faros babát megszülted hüvelyi úton! Nekem sajnos nem engedték... bár nekem első baba lett volna, és jó nagyra nőtt, úgyhogy talán jobban jártam a császárral.


A húgom is Melinda, olyan szép név :-)

2013. szept. 22. 19:23
Gratulàlok!Jó volt olvasni a kis történeted!
2013. szept. 22. 13:33

Szia Melinda!


Szerintem tényleg szerencséd volt, és a faros babához való hozzáállás engem megdöbbentett - a pozitív értelemben! Félreértés ne essék, nem bántásból írom, de ha tudnád, hányan szülnék meg boldogan a faros babát (persze ott se mindegy, hogy tartja a lábát) és az orvos nem engedi, akkor se, ha többedik baba...

A doki nevét megjegyeztem! :)))


Gratulálok a szinte-ikrekhez! :)

8. Eszterkee (válaszként erre: 1. - Kimelinda)
2013. szept. 22. 12:26

Gratulálok! :)

nekem is Erika volt a fogadott szülésznőm :) orvost nem fogadtam és nem éreztem ennek semmi hátrányát.

2013. szept. 22. 11:34
gratulálok! nagyon jó ügyeletes dokit fogtál ki másodjára!!!! Bárcsak nekem is azt mondták volna, hogy megszülhetem a másodikat farosan!!!
2013. szept. 22. 10:47
kELLEMES VOLT SORAIDAT OLVASNI ÉS AZ ORVOSOK IS KOREKTEK VOLTAK GRATULÁLOK ÉS NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT ÉS JÓ, EGÉSZSÉGET KIVÁNOK A SZÉP CSALÁDNAK ÉS A KICSIKNEK IS
2013. szept. 22. 10:07

Jó érzés volt olvasni végre 2 normálisan lezajló, kedves kórházi személyzettel kísért szüléstörténetet is, ami nekem nagyon tetszett.

Bárcsak nekem is ilyesmi szülésem lett volna!


Sok boldogságot a kicsikhez! :)

4. CsengiBoti (válaszként erre: 3. - Xochipilly)
2013. szept. 22. 10:05

Sajnos,sok ilyenre van példa,de én is a cikk íróját tudom megerősíteni:mindhárom fiamnál ugyanaz az orvos volt,csak épp mindháromszor másik kórházban.Lassan 20 éve az orvosom,és mind emberileg,mind orvosilag bármikor számíthattam/számíthatok Rá.

Sajnos,azok az "orvosok",akik csak a pénz miatt lettek szülészek,soha nem fognak igazán odafigyelni az emberre.

Mi soha nem adtunk sok pénzt a szülés után (bár a "sok" relatív),de soha nem éreztem azt,hogy emiatt háttérbe kerültem volna a Főorvos Úrnál.Sőt,volt,hogy vizsgálatra mentem,és nem kért/fogadott el semmit.Talán ez manapság már ritka,de van ilyen.

Mostani szülésemnél még egy tündéri szülésznőm is volt,maximálisan elégedett voltam/vagyok velük,és tényleg úgy,hogy nem halmoztam el őket semmivel.


Van ilyen,csak meg kell találni!

2013. szept. 22. 09:51
Ebben az országban a fogadott orvos sem garancia semmire, nekem is az volt, bár ne lett volna, csak a pénzem dobtam ki. Szerencséd volt, gratulálok a babákhoz!
2013. szept. 22. 09:32
Gratulálok és sok boldogságot,kitartást a két kicsihez :)
2013. szept. 22. 09:08
1 év és 6 nap különbséggel született a két babám.
Egy fiú, egy lány. Egy sima, egy faros. Egy átlagos, egy kicsi. Mégis mindkettő tökéletes a sok horror story után. Szeretnék két olyan történetet megosztani, ahol senki sem hibázott, minden remekül működött, mert mindenki csak a dolgát tette, ahogyan állítólag nem szokás ebben az országban. Íme két kivétel:

Ugrás a teljes írásra: Az én szüléstörténeteim

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook