Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mivel tudom helyettesíteni a kecskesajtot egy leveles tésztában? fórum

Mivel tudom helyettesíteni a kecskesajtot egy leveles tésztában? (tudásbázis kérdés)


9. Gourmilla (válaszként erre: 7. - Kangaroo Island)
2013. szept. 20. 12:51

A receptben azt nézd meg, hogy kemény, félkemény, lágy vagy friss sajt van írva (valószínűleg az utóbbi kettő valamelyike), és ezt keresd a címkén is. Kategórián belül közel azonos a zsír és víz mennyiségük, így hasonlóan fognak viselkedni.

Amivel el lehet a sütést rontani, az pl. a túl alacsony hőmérséklet, ilyenkor túl sok zsír olvad ki mielőtt az étel elkészülne, túl sok víz párolog el, és gumis lesz a maradék. A leveles tésztát úgyis magas hőmérsékleten kell sütni.

8. Living Dead (válaszként erre: 7. - Kangaroo Island)
2013. szept. 20. 12:50
Ójaj, ez tök jól hangzik, szerintem ki is próbálom :)
2013. szept. 20. 10:53
kis táskákat akarok sütni, össze kell kevernem petrezselyemmel meg mentával, szóval olyan kell ami nem nagyon darabos, de bírja a sütést. :-/
2013. szept. 20. 10:45
Feta sajt, vagy az úgynevetett krémfehérsajtot(pen.., ald.., lid..lehet kapni, nem drágák). Ezek kemény állagú sajtok.
5. mézesmadzag (válaszként erre: 3. - Kangaroo Island)
2013. szept. 20. 10:43
Írd majd meg,hogy mit tettél bele és hogy sikerült!
4. mézesmadzag (válaszként erre: 3. - Kangaroo Island)
2013. szept. 20. 10:30
Hali!Mascarpone-t semmiféleképpen ne(szerintem)A kecskesajt elég karakteres ízvilág,pl márványsajtot vagy valamilyen füstölt sajtot,de trapistát nem.
2013. szept. 20. 10:26
de milyen sajtot? :-/ sima krémsajtot? vagy mascarpone? nem értek a krémsajtokhoz... :-/
2013. szept. 20. 10:25

Kecskesajt aromaval es izetlen sajttal :)

Tegyel bele ugyanolyan kemenysegu dajtot, akkor az allaga u.olyan lesz, csak az ize mas.

2013. szept. 20. 10:21
Mivel tudom helyettesíteni a kecskesajtot egy leveles tésztában?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook