Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Család vagy szerelem? fórum

Család vagy szerelem? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Család vagy szerelem?

1 2 3 4 5 6
162. Szabi74 (válaszként erre: 1. - Kaleidoszkóp)
2015. febr. 13. 20:16
Őszintén mondom,hogy ez nagyon nem egyszerű. Átérzem a helyzeted.
161. legnano
2014. márc. 15. 18:19
Olyan házasságban élni,ahol uralkodnak feletted és mindent megtiltanak, az rabszolgaság.Az egy elfajzott viselkedési forma,aminek a vége veréssel és végén még az életébe is kerülhet.Ebből menekülni kel, amilyen gyorssan lehet.
160. Kaleidoszkóp (válaszként erre: 158. - Fb85cf2fe7)
2013. okt. 28. 07:26
Tényleg micsoda poén! Mindenki nevet rajta. :S
159. dfd95fed83 (válaszként erre: 156. - Kaleidoszkóp)
2013. okt. 26. 15:42
Bírtam, mert sokáig nem adta ki ez a dolog magát. Meg szerelemmel szerettem és akkor más a helyzet, másként lát az ember. Kb.3-5 éve, pontosabban amíg egy bizonyos munkakör miatt addig kaptam az ívet míg ott nem hagytam, akkor nyílt ki a szemem és akkorra ölte ki belőlem a szerelmet végképp. Mivel anyagilag függő vagyok semmi nem egyszerű, de már eljutottam oda, hogy változtatni fogok, mert szabad akarok lenni és le akarom rázni az "uralkodót" magamról. Nagyon jó úton haladok, hogy ha nem is gyorsan, de 1-1,5 éven belül összejöjjön.
2013. okt. 25. 19:43
Vicces, hogy az alapvető tiszteletet még a házasok sem tudják megadni egymásnak.
157. Briell14 (válaszként erre: 155. - Dfd95fed83)
2013. okt. 25. 19:01
Ügyesen! Én szurkolok Neked!
156. Kaleidoszkóp (válaszként erre: 153. - Dfd95fed83)
2013. okt. 25. 13:04
Hát nem is csodálom, hogy változtatni szeretnél. Hogy bírtad egyáltalán eddig? Lépj minél hamarabb!
155. dfd95fed83 (válaszként erre: 154. - Briell14)
2013. okt. 25. 08:45
Köszönöm!Természetesen mint ahogy alább látszik is a válaszom ezekre a dolgokra a lázadás. Mivel olyan a munkabeosztása, ha nincs itthon, azért tartom a kapcsolatot 1-2 emberrel, telefonálok /mert azt is tiltaná/ keresem a munkahelyet. Ha végre sikerül találnom azt hiszem akkor lépni fogok.
154. Briell14 (válaszként erre: 153. - Dfd95fed83)
2013. okt. 25. 08:05
Megértelek! Tedd azt! Ezt még olvasni is szörnyű volt!
2013. okt. 25. 07:52
30 éves házasságban élek. Kemény féltékenykedések, emiatt munkahely elhagyások vannak. A férjem kisajátít, nem lehetnek barátaim, nem szólhatok senkihez, olykor veréseket kapok. Mivel nem dolgozhatok anyagilag teljesen ki vagyok szolgáltatva neki.Van más férfi az életemben, és igaz, hogy kevés időt tudunk eltölteni együtt, de legalább az az 1-2 óra boldogságot okoz. Elhatároztam, hogy változtatni fogok, mert ha sokáig így folytatódik azt már nem fogom bírni.
152. ReRe25 (válaszként erre: 151. - Kaleidoszkóp)
2013. okt. 17. 14:21
Hááttt hallod én mar magam se értem :D
151. Kaleidoszkóp (válaszként erre: 150. - ReRe25)
2013. okt. 16. 14:55
Komoly, hogy itt még vannak kételyeid? :)
150. ReRe25
2013. okt. 15. 15:18
Sziasztok. Én is nagyon gondolkozom mi legyen a mi hazassagunkkal :/ Tudni illik hibat hibara halmozunk mind2-en. Annó megcsalt a párom nagyon nehezen sőt meg se bocsatottm neki de azok a franya érzelmek....elálltam dolgozni megismerkedtem valakivel.Találka találka hátán....A ferjem az egyik oldalon megismerkedett egy idősebb nővel ( tőlem xámítva idősebb 39) most pesten dolgozik ket hete volt fent pénteken haza jott es egesz nap a nőjével volt a gyerekere ugyet sem vesz.Nem tom mi van a ferjecskemmel sőt még magamat se értem meg :/ Egyik szavaban egesz péntek este mik haza jött azt mondta probaljuk újra hianyoztam neki stb. De amikor meg elmegy a randira haza jön mint akit kicseréltek. Mik vannak ??:D
149. ReRe25
2013. okt. 15. 15:17
.
2013. okt. 15. 12:44
Család!!! A szerelem úgyis elmúlik... De ezt döntse el mindenki maga kinek mi a fontosabb.
147. Lia29 (válaszként erre: 145. - 103cacdfd2)
2013. okt. 15. 12:26
Ez egy nagyon buta hozzáállás.Úgy gondolod hogy inkább élj le egy életet boldogtalanul mintsem változtass nehogy valakit megbánts? EGY ÉLETE van mindenkinek!!!Aki ezt az egyet alárendeli másoknak az megérdemli!!!
146. Kaleidoszkóp (válaszként erre: 145. - 103cacdfd2)
2013. okt. 15. 10:51
Nem értem miről beszélsz már megint?????
2013. okt. 15. 09:19
Nem tudom, egy ember hogy tud boldog lenni tobb mas ember boldogtalansaga aran.
144. Kaleidoszkóp (válaszként erre: 143. - Lia29)
2013. okt. 15. 08:07
Köszi a hozzászólásodat és a bátorító szavaidat. :)
143. Lia29
2013. okt. 5. 10:47

Szia!

Véletlenül találtam meg ezt a cikket,de mivel elég közel áll hozzám ez a téma gondoltam írok egy pár sort.Nem olvastam el az összes hozzászólást,mert sajnos nincs rá elég időm de beleolvasgattam.Egy ilyen helyzetben mindig lesz aki megért (általában aki maga is hasonló cipőben jár(t),és persze olyan aki elitél és meg akarja magyarázni hogy ez miért is olyan nagy baj.Az utóbbi általában mint itt is egy hozzászóló elkezdi magyarázni,hogy milyen tuti az életed,hogy szeret a férjed stb.Na erről annyit hogy senki nem lát bele más életébe,még akkor se ha esetleg a szomszédom.Az hogy mi zajlik a négy fal között azt csak az a két ember tudja normális esetben aki érintett a dologban,mert az ember nem áll meg úton útfélen panaszkodni mindenkinek.Valószínű mégse annyira tökéletes a kapcsolatotok mert akkor nem hiányozna valami belőle.

A lényeg hogy én is átmentem ezeken a dolgokon,de jóval nehezebb volt a helyzet mint ez.Engem is bántott az elején hogy elitélnek,de ma már nem foglalkozok vele.Ez az én életem és én úgy szeretném élni ahogy nekem a legjobb.Az emberek könnyen mondanak ítéletet,de kb 90% csak épp hogy él egy látszatkapcsolatba,egy nagy semmibe csak magának se meri bevallani.Ráfogják mindenre hogy most ezért nem lépek,most meg azért.

Egy valami mindig jusson eszedbe,a boldogság a bátrak kiváltsága.

142. Kaleidoszkóp (válaszként erre: 141. - Eva625)
2013. szept. 26. 14:13

Köszi. :)


Remélem, hogy neked is helyesen sikerül dönteni! :)

141. eva625 (válaszként erre: 1. - Kaleidoszkóp)
2013. szept. 26. 13:56

Szia!


Olvasom mit válaszolnak egyesek...Fogalmuk sincs hogy lehet így érezni, az érzelmeit az ember nem tudja irányítani! El lehet nyomni magában valameddig, de elfojtani nem lehet.

Én hasonló cipöben járok mint Te. 19 éve együtt, rendes férj, két gyerek. Külföldön élünk 6 éve és a férjem által ismertem meg valakit. Csak néhányszor beszélgettünk, mégis beleszerettem lassan már egy éve. Nem történt semmi, csak nézzük egymást és érezzük, hogy valami van köztünk. Egyikünk sem mer lépni. Elkezdtem asztrológiát olvasni, hogy megértsem mi ez. Nyáron még egy asztrológushoz is elmentem, hogy mondja meg miért jött ez a férfi az életembe, mi dolgunk van egymással. Azt hittem, talán mond valami rosszat és így könnyebb lesz elfelejteni. De csak jókat mondott, hogy ez szerelem és nagyon erös érzelmi szálak kötnek össze minket elözö életünkböl és hogy nem vállaltuk fel egymást. Hát most itt van újra a feladat amit meg kell oldanunk! Nagyon lassan haladunk elöre. Persze elöször szeretnék a saját lábamra állni, mert amíg anyagilag függök a férjemtöl, addig nem merek lépni. Hátha aztán könnyebb lesz dönteni.

Szerintem dönts úgy, amit a szíved diktál. Ha a gyermeked látja, hogy boldogtalan vagy, ö is az lesz! Ne áldozd fel magad senki boldogságáért.

Milyen jól tudok tanácsot adni másnak, közben én meg itt sírok és nem tudom hogy mit csináljak. :(


Sok eröt kívánok Neked a folytatáshoz.

140. 5e0c262058 (válaszként erre: 137. - Nojni)
2013. szept. 25. 21:54
Kész, passz. Ilyen nincs, és mégis van. De valóban hálás lehetsz, hogy nincs az életedben.
139. Briell14 (válaszként erre: 135. - Nojni)
2013. szept. 25. 15:17
Ez szép! Sok boldogságot!
138. 623d02d558 (válaszként erre: 137. - Nojni)
2013. szept. 25. 13:52
Te olyan ritka vagy, mint a fehér holló, és a történeted is.
137. nojni (válaszként erre: 136. - 5e0c262058)
2013. szept. 25. 11:05

Köszi-köszi.

Egyébként fizet. Írtam, nagyon jó, sőt túl jó anyagi helyzetben van, és a bíróság megítélt a váláskor 10 ezer forintot...(!) Ennyit utal havonta. (Azért azt tudja, hogy ez adók módjára behajtható összeg.)

De nem kellene. Pont elég, hogy békén hagy minket.

136. 5e0c262058 (válaszként erre: 135. - Nojni)
2013. szept. 25. 10:54
Gyerektartást sem fizet az apuka? Megáll az ész! Jól tetted, hogy elhagytad! Sok boldogságot!!
135. nojni
2013. szept. 25. 09:02

Az én történetem hasonló, és boldog vége -vagyis még remélem sokáig nem vége- lett.

19 évesen férjhez mentem, a főiskolát még nem fejeztem be, egy év múlva feloszlott a rózsaszín köd... Csak kínlódtam mellette. Nem szerettem. Ő sem szeretett. Mindig volt nője, bár nem tudtam, igaz nem is akartam ezt bizonyítani. Egyszerűen nem érdekelt. Nyaggatott a gyerek miatt, 4 év múlva beadtam a derekam. 24 éves voltam. Megszüleett, én imádtam, a pici volt a mindenem! Az apját nem is érdekelte... Mégis már egy második gyereket kezdett emlegetni. Gondolta kettővel biztos magához láncol.

És akkor jött a csoda! 5 hónappal szülés után megismertem Őt!! Olyan szerelmes lettem, hogy nem volt se éjjellem-se nappalom, csak az a férfi járt az eszemben. Sokáig nem volt semmi fizikai kontakt. És egyszer csak megtörtént!! Elvesztem! Őt akartam!

És a fiam első szülinapja előtt 4 héttel, december 15-én összepakoltam és anyukámhoz költöztem. Olyan egyszerűnek tűnik leírni, de hosszú tipródás, gyomorideg, bizonytalanság, gyötrődés előzte meg a döntésem. Mostmár tudom, jól döntöttem. A férjem nem is ellnkezett. Sőt... Igaz üres zsebbel, szinte semmivel kellett eljönnöm, azt mondta az én döntésem, nem jár semmi.

Április 1-én (gyorsított tárgyalás után amit az exem rendezett) kimondták a válást. Tényleg semmi forintosítható dolgot nem kaptam, pedig az átlagnál sokkal jobb anyagi körülmények közt éltünk. De nem bánom. A legnagyobb kincset, a fiacskámat magammal vihettem.

Májusban a szerelmem felesége lettem!

A fiam már 11 éves. (Soha nem keresi a biológiai apja, akinek azóta új családja van)

Van egy 7 éves lányunk, áprilisra várjuk a következő babánkat. Imádjuk egymást, a családunkat, az életünket.

Mi négyen -nemsokára öten- vagyunk a happy-end.

Hidd el, alakulhatnak jól is a dolgok!

134. 32a6de2966 (válaszként erre: 12. - Katramatra)
2013. szept. 25. 08:35
Bocsi erre válaszoltam.
2013. szept. 25. 08:30
Sajnos de én is csak azt tudom mondani,hogy a Sors megbüntet.,,Sokkal többet fogsz szenvedni, mint ami "gyönyört" kapsz a szeretődtől...,,egy kis városban élek és miután minden kiderült elképzeled hogyan néznek rám az emberek. A kedves megcsalt feleség volt olyan rendes mindenkinek elmesélni mekkora ku.. vagyok és hogy szegény ártatlan férjét elcsábítottam.Hogy nekem kellet az Ő drága férje,gyerekei édesapja persze a pénzéért.(AMIT HOZZÁTENNÉK NEM SOK VOLT NEKI) könyörgöm melyik férfit kell erővel ágyban vinni??? De lényegtelen én lettem a szemét,az utolsó senki,mert sajnos 90% a nő a hibás.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook