Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Karob nevű édesítőszer fórum

Karob nevű édesítőszer (beszélgetős fórum)


2008. aug. 29. 11:52
én is Steviát használok, és amit észrevettem, hogy ha "túladagolod", akkor keserű utóízt ad; viszont ha egyszer ráérzel a helyes adagolásra, utána már nagyon jó sütiket és ételeket lehet vele készíteni; amit javaslok, hogy max 1/2 kiskanálnyit tegyél egy tepsi sütibe (vagy egy picit még kevesebbet)... finom lesz! :)
2008. márc. 16. 20:49
Köszönöm, a steviát ismerem és használom is. Ha a tablettát használod, nincs vele gond. A szirup és a kivonat valóban kesernyés és nem lehet kiszámítani. Nekem úgy elrontotta a süteményemet, hogy ki kellett dobnom az egész tepsivel. Nagyot csalódtam a steviában és most már az aspartamban és társaiban is.
3. NOA (válaszként erre: 1. - 7abb7adbf0)
2008. márc. 16. 17:09

Most steviát használok de nem vagyok tőle elragadtatva.Jobb mint az aszpartam alapuú édesítő ez vitathatatlan de nem elég édes.Többet löttyintek az ételbe akkor keserő és dobhatom ki az egészet.

Üsd be a keresőbe és válogathatsz kedvedre akár por, tabletta vagy folyadék formában kapható.

Egy próbát megér.

w.w.w.

2. Patch (válaszként erre: 1. - 7abb7adbf0)
2008. márc. 16. 16:32
Szia! A Karob nem edesitöszer, hanem a Szent Janos kenyerfa ledaralt termese es az ize a kakaoera hasonlit. Te biztos a sztevia nevü edesitöre goldoltal. Az 100% termeszetes es bioboltokban kaphato vagy az interneten rendelheted.
2008. márc. 16. 15:52

Hallott már valaki a KAROB nevű édesítőről? Mi a tapasztalat a használatával? Hol lehet kapni? Természetes vagy mesterséges alapú?

Előre is köszönöm a válaszokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook