Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Sejttáplálkozás fórum

Sejttáplálkozás (beszélgetős fórum)


17. grizus
2013. szept. 25. 04:54
Kérdés, mi az új benne? Azt eddig is tudtuk, hogy a vegyszermentes zöldség egészséges.
16. Hmkati (válaszként erre: 15. - Cstamara)
2013. szept. 24. 11:51

Hello!

Könyvem egyik témája lesz a termékbemutatók. A turmix még nálunk hivatalosan nem kapható. Ezt belső lapjukból tudtam meg. Sőt ez a cég egyik kereskedelmi csatorna több műsorát szponzorálja. Így a hiszékenyebbeknek könnyebb megtévesztés.


Amúgy egy másik termékbemutatós cég azt hirdette, hogy azért igazoltatja a belépőket, mert a mentők utasították rá. Mondván ott több idős rosszul lett, s nem volt nála irat. Ezt a magyarázatot a fogyasztovédők lazán elfogadták!!! Sőt a mentők sem indítottak eljárást jóhírnév megsértése miatt.

2013. szept. 24. 11:22

Sziasztok

Sajnos a termékbemutatokról érdemes lenne fórumot nyitni.Nagyon durván átverik a hiszékeny embereket, sokszor többszörös áron adnak el nem túl hasznos dolgokat. Már hallom, hogy törvényileg is probálnak valamit tenni ellenük, nagyon helyesen.Mellesleg a zöldborsó a spenot a répa és még sok más az mind sejt táplálóés olcsó.

14. AlBundy (válaszként erre: 13. - Szilaja)
2013. szept. 20. 08:32
És tényleg..:D
2013. szept. 19. 23:07

Jót nevettem :D cellfood, sejtáplálkozás táplálékkiegészítő xD

Ez egy olyan parasztbutító húzás a "feltalálótól", mintha egy masszőr kitalálná az új "vérpezsdítő" masszázst.. :D

12. fcbcd01d00 (válaszként erre: 11. - 6b006fc769)
2013. szept. 19. 16:27
Sőt, a bolygó saját maga a mágnes.
11. 6b006fc769 (válaszként erre: 5. - Hmkati)
2013. szept. 19. 16:15

Jézusmária, mennyi zagyvaság egyszerre.

Egyébként az, hogy "mágneses környezetben termelt, majd csíráztatott gabona" nem hazugság, az egész bolygó mágneses környezetben van.

10. fcbcd01d00 (válaszként erre: 8. - Hmkati)
2013. szept. 19. 15:21

A termékbemutatók lényege, hogy a hamis információk csak szóban hangzanak el, és meg sem közelítik a termékhez adott ismertetőben leírtakat. Így aztán perelni sem lehet ez miatt.

Egy rokonom most perel egy termékbemutatós céget, akik az orra alá nyomtak és aláírattak vele egy kölcsönszerződést, melyre a tanúkat utólag vitték fel.

Lehet hogy megnyeri a pert, de a céget azóta már felszámolták.

9. Hmkati (válaszként erre: 7. - Fcbcd01d00)
2013. szept. 19. 13:59
Igazad van. Nem én állítom hanem a cég a turmixajánlóban.
2013. szept. 19. 13:58
Köszi a hozzászólást, sejtettem hogy hasonlók lesznek. Mivel a könyvemben leírok minden bődületes marhaságot, ami ilyen rendezvényeken elhangzik, futottam egy kört, hátha volt valahol ilyen bemutató. Elképesztő baromságok hangzanak el itt. Epilepszia:az agyban van valami folyadék, amiben keletkezik egy buborék. Ez idönként elakad. Vagy a nyirokrendszer a szervezet szennyvízkivetező csatornája. Ez viszi ki a trutyit. Ilyen szinten tartják az általuk tudományosnak nevezett programot.
7. fcbcd01d00 (válaszként erre: 5. - Hmkati)
2013. szept. 19. 10:17

"emészteni sem kell, rögtön felszívódik"


A felszívódás az maga az emésztés.

6. fcbcd01d00 (válaszként erre: 5. - Hmkati)
2013. szept. 19. 09:54

Persze, a mágnes az mindenre jó, a vízlágyításon keresztül a gáz-, benzinfogyasztás csökkentésén keresztül a gyógyításig!


Úgy hülyeség az egész ahogy van.


Tudományos ismeretekkel kevéssé rendelkezőknek elég lehet intő jelnek annyi is, hogy termékbemutatós cég áll a dolog mögött.

2013. szept. 19. 05:49

Igen csodaszernek mondják. S egy termékbemutatós cég terméke. Arra lennék kíváncsi egyáltalán hallott-e róla valaki. Ugyanis egy céges lap szerint csak akkor használ a mágnesesnek mondott csodamatrac, ha fogyasztja a táplálék kiégészítőt. Csakhogy erről sosem beszélnek.

Ahogy hasonló rendezvényen eladják az időseknek a gyógymatracot. Mondván tegyék az ágy tetejére. Hozzávaló ágykeretről egy szót sem szólnak.

Vissza a táplálék kiegészítőhöz. Az írás szerint mágneses környezetben termelt, majd csíráztatott gabona. A cég állítása szerint, így több benne a tápanyag. Sőt úgy van előállítva, hogy emészeteni se kell, rögtön felszívódik. Nem én mondom, ők.

4. fcbcd01d00 (válaszként erre: 1. - Hmkati)
2013. szept. 18. 14:12

Ez megint egy újabb varázsszó, amivel egy csodaszert el lehet adni.

A sejteket természetesen táplálni kell, de a "hagyományos" (nem kiegészítő) táplálék is ezt a célt szolgálja.

2013. szept. 18. 06:30
Úgy tudom szeretik a sütit.De lehet tévedek.
2013. szept. 18. 06:00
Bocs, rendszer.
2013. szept. 18. 05:26

Ismeri-e valaki közületek a sejttáplálkozást. illetve ezt a táplálék kiegészítőt. Valami cellfood reneszert? Tapasztalatok?

Köszi.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook