Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pozitív gondolkodás fórum

Pozitív gondolkodás (beszélgetős fórum)


20. .Ági. (válaszként erre: 19. - A0d83ccd26)
2013. nov. 3. 15:17
Én nagyon szeretem ezeket a könyveket! Tudom, hogy a lényege kb. ugyanaz, de érdekelnek a tapasztalatok, a tanítók álltal leírt gyakorlatok. A legjobb könyv szerintem is A titok! Ha elolvasok egy könyvet, kicsit feltöltődök, tudatosabban élek, és odafigyelek arra mit mondok.
19. a0d83ccd26 (válaszként erre: 14. - .Ági.)
2013. nov. 2. 16:30

Ezt lehet még ragozni szerinted? Mármint a Titok még ok... de a többi 4 már csak a pénzről szól.


Régen ezt annyira egyszerűen és szépen leírták...


"Kérj és megadatik" Mert az egész lényege a Hited.


Az a hit ami benned mélyen van. Nem vallási célzattal gondolom, ki milyen beállítottságú úgy építse be az életébe.

18. fb85cf2fe7 (válaszként erre: 12. - Csinoska2012)
2013. nov. 2. 16:28

Ha bízol benne és elhiszed, hogy jár neked is az álom pasi akkor be tudod vonzani.


Hajrá!


Én nagyon hiszek benne már mint a vonzás törvényében.

2013. nov. 2. 16:27
Ha hiszel benne ha nem akkor is működik.
16. fb85cf2fe7 (válaszként erre: 5. - Csinoska2012)
2013. nov. 2. 16:27
Félelmeidet vonzod be.
2013. nov. 2. 16:21
Utána nézzek most nagyon rám fér:(
14. .Ági.
2013. nov. 2. 10:59
Megjelent A titok szerzőjének új könyve, Határtalan gondolatok. Jó kis könyv! :-) Olvastátok már? Én most kezdtem bele, nekem tetszik! Minden napra ellát a könyv egy pozitív gondolattal. :-)
13. Kyra.Eleison (válaszként erre: 12. - Csinoska2012)
2013. okt. 19. 22:09
Én is próbálkozom vele, de nagyon hullámzó. Vannak jó lépéseim, de néha visszalépek, akkor nem jönnek össze a dolgok. Ha elhatározol valamit, azt tedd is meg, mert nekem pont az ellenkezőjére fordult, ha nem úgy cselekedtem, ahogy kigondoltam
2013. okt. 18. 14:37
Én próbálom gyakorolni, anyagi téren aránylag bejött:)De párkapcsolat terén semmi:(
11. .Ági.
2013. okt. 17. 15:16
Sziasztok! Nagy a csönd errefelé! :-) Semmi pozitív észrevétel???
10. .Ági.
2013. szept. 19. 19:05

Igen, mindenképp azt kell magunk előtt látni amit szeretnénk, és minél többet gondolni rá! :-)

A pénz vonzás bejött már valakinek???

9. Gitta1980 (válaszként erre: 5. - Csinoska2012)
2013. szept. 18. 14:00

Szia! nem lehet h.arra gondolsz h.mit nem akarsz es nem arra h.mit szeretnél? pl ha egy tételt nem akarsz huzni es arra gondolsz h.jaj csak azt ne huzzam (félve aggodva tehat sok erzelemmel) akkor jo esellyel azt huzod ki... (mert a szemed elott az a tetel jelenik meg,mivel nem tudod elkepzelni azt h.ne azt csak ha valami masra gondolsz inkabb) mig ha egy masikat specizel ki amit huzni szeretnel akkor lehet h.azt huzod (foleg ha erzelem is tarsul hozza). en sokszor hallottam h.azt huztak amit nem szeretnének. en arra gondoltam amit szeretnek es lehet nem azt huztam de olyat amit tudtam.

pl en 2 targybol is huzam ezert olyan tetel(ekre) gondoltam ami mind2 targybol jo es ugyanolyan szamu tetelt huztam mibd2-bol.

amugy en mentem be az utolsok kozott mert annyira paraztam mert sok teteltol feltem csak igyekeztem nem azokra gondolni de minel tobbet atnezni kozuluk.

bocs ha tulmagyaraztam... :-)


A lenyeg h.ne ugy fogalmazzunk h.mit nem akarunk hanem h.mit akarunk mert a nem-et az agyunk nem tudja megjeleniteni képekben, nem tudja a tudatalattink megvalositani, olyan mintha a nem nem is lenne ott ezert azt valositja meg amit nem akarsz. es minel inkabb erzelemmel telve gondolsz valamire annal eselyesebb h.megvalosul (akàr negativ akár pozitiv erzelemmel)

2013. szept. 17. 16:58
A pozitív gondolkodás alaptézise, hogy úgyis meghalunk. :)
7. .Ági. (válaszként erre: 5. - Csinoska2012)
2013. szept. 17. 13:35
Próbálj meg pozitívan hozzáállni mindenhez! :-)A Titok című könyvet ajánlom... ;-)
6. 84a7ff9743 (válaszként erre: 5. - Csinoska2012)
2013. szept. 17. 13:29
Szerintem nem Te tehetsz róla,hanem ez a világ nagyon negatív...
2013. szept. 17. 13:25
Ez engem is érdekelne, próbálok pozitivan hozzáállni a dolgokhoz,de eddig még semmi nem jött be, viszont a negativ dolgok folyamatosan.Mit csinálok rosszul?
2013. szept. 17. 13:19
Rendben....úgy is álmatlan éjszakák sora van mögöttem,akkor majd elmélkedem,hátha. :)
3. .Ági. (válaszként erre: 2. - 84a7ff9743)
2013. szept. 17. 13:17
Hmmm... :-) Próbáld ki azt, hogy Pl. van egy számodra kedves ember, akit rég láttál, és szívesen találkoznál vele. Emlékezz vissza az együtt eltöltött időkre, lényeg, hogy szeretettel teli gondolat legyen. Nekem ez bejött! :-)
2. 84a7ff9743 (válaszként erre: 1. - .Ági.)
2013. szept. 17. 12:51

Akkor én biztosan valami burokban élek,mert én is elkezdtem olvasni azt a könyvet,de számomra érthetetlek bla bla. (és ezt most nem bántás céljából mondom!! )

Siker karkötőt viselek....és mit vonzott eddig??Csak szűz férfiakat!!! :))))

Amugy teljesen pozitívan állok mindenhez!!! :)

2013. szept. 17. 12:44
Kinek melyik könyv jött be leginkább? Én először A Titok című könyvet olvastam, és nagyon megtetszett. Apró dolgokat kívántam, amik teljesültek is, de nagyban gondolkodni nehéz... :-). Nektek sikerül bevonzani amit szeretnétek? Ha igen, hogyan?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook