Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kiütések az arcon fórum

Kiütések az arcon (beszélgetős fórum)


2010. febr. 11. 12:38
Én is így vagyok.Fürdés után a nyakamon, arcomon de leginkább a homlokomon jönnek a foltok és egy órán belül el is tűnnek.Nem használok semmi krémet ,tehát nem lehet attól.A vezetékes víztől és a kúti víztől is ugyan ez a helyzet.Én is várok valami okosságot,hogy mitől lehet ez???
2009. jan. 17. 22:39
Nekem amikor megfürdök a nyakamnál szoktak lenni piros foltok! De ezek mindig eltünnek 5 perc után! Biztos allergiás vok vmire, mindegy hol és mivel fürdöm, mindig kijön, de szerencsére eltünik!
2008. márc. 30. 15:27
Szia!Sajnos nem tudok segíteni Neked,csak azért írok,mert én meg pont most határozam el,hogy rátérek a Vichy-re(csak a rengeteg terméke között bolyongok a neten)és egy kicsit azért megijjedtem a Te problémád hallatán!Gondolom 1 hete a tisztítót használod,és a krémeket mióta?Nekem különösen érzékeny a bőröm és rákos daganatot is műtöttek le az arcomról tavaly ilyenkor,úgyhogy tényleg jó krém kell a megfelelő védelem miatt.remélem a bőrgyógyász tud neked valami értelmeset mondani!
2008. márc. 16. 13:00

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni! Kb. két hónapja valami furcsa történt az arcbőrömmel. Eddig nem volt problémám vele, pattanások is csak néha "támadtak" meg. Amikor megmosom az arcom, (teljesen mindegy, hogy mivel, akár sima víztől is) apró piros foltok jelennek meg a szemem alatt, az orca részen és az államon is, mind a két oldalt. (Érdesebb is a bőröm tőlük...:-(((()Kb. egy óra alatt eltűnnek, vagy inkább elhalványodnak, napközben nem zavaró, de amikor újra megmosom az arcom megint előtűnnek. El fogok menni dokihoz, csak kiváncsi vagyok, hogy valaki tapasztalt-e már ilyet. Vichy arckrémet használok (Oligo25, most Aqualia Thermalt), arctisztítóból most Bioderma H2O-t, de ezt csak egy hete, előtte sokfélét.

Nem feltétlenül megoldást várok...kérlek Titeket írjatok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook