Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egyenruhás férfiak párjai, feleségei fórum

Egyenruhás férfiak párjai, feleségei (beszélgetős fórum)


2013. szept. 18. 09:36

Voltam mindket oldalon. Rendszerint az ujsagbol tudtam meg, hogy milyen helyszinen volt a ferjem.

Soha nem beszelt rola, en pedig nem kerdeztem, hiszen elozoleg a munkahelyemen titoktartasi nyilatkozatot kellett alairni.

18. gribedli*** (válaszként erre: 17. - 6b006fc769)
2013. szept. 18. 09:29

Ami azt illeti, stresszes a manager élete is:)


Igen, ő mondta, hogy a pénz amit keres, nem elég, és ugyanezt, hogy a turnusok miatt befér másik állás simán, végülis a kereset nem arányos azzal, amikor nagyon brutál munkát kell csinálniuk viszont nagyon arányos azzal, ha éppen holtidőszak van, és tévét néznek egész idő alatt. Szóval van mindenféle. Mifelénk sok a hegyekben az erdőtűz és más balesetek, vagy kőomlás meg ilyenek, szóval besegítenek a civilszervezeteknek is, de úgy alapjáraton azt mondta, neki, nem egy stresszes meló, inkább uncsi. Persze, környéke is válogatja

17. 6b006fc769 (válaszként erre: 16. - Gribedli***)
2013. szept. 18. 09:18

A másodállást szerintem a nem túl magas bérezés miatt vállalják, na meg mert általában 24/72-ben dolgoznak.

Igen járnak darazsakhoz, tüzekhez, balesetekhez stb. de gyakorlatilag ezt előre tudja az ember, hogy ez egy ilyen munka. Az, hogy nem kiszámítható, az tény az tényleg stresszfaktor és a veszélyhelyzet is. De pl. kocsmában is lehet egy garázda vendég, aki tör-zúz, vagy boltban is hepciáskodó vevő, vagy tolvaj vagy rablás.

16. gribedli*** (válaszként erre: 15. - 6b006fc769)
2013. szept. 18. 08:18

A tuzoltok kozott sokan masodallast is vallalnak mert vegulis ritka az igazi veszhelyzet, szoval ugyeletben baccak az idot, mar bocsanat, es hozzank mondjuk kijottek 2x darazsak miatt.


De teny, hogy amikor meg veszhelyzet van, baratnomeknek leegett a hazuk, akkor kijottek nem tom hanyan es 4-en rosszul is lettek a fust miatt, hanytak ossze vissza. Vagy a tuzolto akit ismertem, bar alairta, hogy normalis esetben tok uncsi melo (ezert is vallalt masodallast) de ugye a darazs kerdes eleg gaz, neki allergiaja lett a darazsaktol mert parszor a ruha ala mentek, szoval veszelyes ez is hosszutavon az egeszsegre. Meg a sok vegyszer.

2013. szept. 18. 08:05
Nem tudom, tényleg annyira stresszes? Pl. egy nyomozói munka miért stresszesebb pl. kocsmárosnál vagy az autókereskedőnél? Esetleg a minimálbérért dolgozó pénztárosnál?
2013. szept. 18. 07:58
Nem biztos, hogy a ferfi szeretne az esetleges tortentekrol beszelni. Ok nem ereznek annyira kenyszert arra, hogy mindenaron elmondjak, kibeszeljek, mint a nok. Talan kesobb, netalan tobb nap mulva beszelnek rola erintolegesen.
13. kobri29 (válaszként erre: 9. - Tunderviragszal86)
2013. szept. 18. 04:58

Köszi a kritikát. Én konkrétan a legelején írtam, hogy az enyém éppen egyenruhás, csak nem ilyenféle, gondoltam, kifejted, hogy mit beszélgetnél róla.

Amúgy néha stresszesebb, mintha aktákat tologatna, ha tényleg frusztrált, akkor egy masszázs, meg, hogy elmondhatja, hogy mi történt éppen, elég sokat tud lendíteni, máskor hagyni kell, hogy nyugodtan végigrághassa magában a napját, mikor átmegy mártírba, akkor meg le kell kicsit teremteni.

De hát ki kell ismerni a párodat, itt hiába mondja bárki, hogy egy kellemesen aromás tea mondjuk mindent megold, ha a tied falnak megy a tea gondolatától is pl.

2013. szept. 17. 17:44
Az én párom rendőr.De nem hiszem,hogy más lenne ettől az életünk,mintha mondjuk pék lenne.Még stresszesebbnek sem mondanám.
2013. szept. 17. 17:05

Remelem, hogy csak parja/felesege van :D:D

tobbesszam nelkul :(

10. fcbcd01d00 (válaszként erre: 1. - Tunderviragszal86)
2013. szept. 17. 17:03
Legjobb dolog katonának lenni, békeidőben, tűzoltónak amikor nincs tűz. Olyankor nem stresszes.
2013. szept. 17. 14:40
Hát úgy néz ki még mindig nem sikerült normális hozzászólást produkálni, de akkor maradjunk annyiban, hogy lezárom a fórumot, mert ennek nem sok értelmes van. Gratulálok! Pápá
8. gribedli*** (válaszként erre: 5. - Tunderviragszal86)
2013. szept. 17. 14:35

Marmint ugy erted, hogy 3 honap alatt amiota egyutt vagytok, ennyi stresszhelyzet erte? Es ezt hogy sikerul feldolgozni veled?


En nem ertem a kerdest. Az egyenruha persze, sokunknak bejon, nekem csak ennyi jut rola eszembe, de sztem 3 honap utan mar ilyenen kattogni, hogy mit el at munka kozben, valahogy kicsit korainak talalom. Egyutt eltek mar es napi szinten foglalkoztat ez teged, vagy napi szinten szembesulsz az o stresszhelyzeteivel, vagy dicsekedni inditottad a forumot?


Ha az utobbi, gratulalok es fergeteges szexelest kivanok;DDD

7. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 4. - B486c9cf7d)
2013. szept. 17. 13:17
:D:D
2013. szept. 17. 13:16
És örülnék ha lenne végre egy értelmes hozzászóló is.
2013. szept. 17. 13:14

Mi az hogy nem ajánlott?? Ezek szerint nem neked szól ez a fórum.

ÉN csak arra gondoltam , hogy megoszthatnánk egymással, hogy nőként ki hogyan éli meg hogy a párja esetleg kivételes terhelésnek van kitéve főleg pszichésen. Az én párom tűzoltó , és arra lennék kíváncsi ki mit tesz hozzá, hogy a párja esetleg megnyíljon neki vagy kipihenje az őt ért folyamatos stresszt.

Nem tudom ezen mi nem ajánlott.........

2013. szept. 17. 12:41
A kukas is johet? :))
2013. szept. 17. 12:27

nem tudom, mit lehet errol beszelni... es minek?

es nem is nagyon ajanlott!

2013. szept. 17. 10:58
Az enyémre ráfoghatjuk, bár egyáltalán nem a tűzoltó, rendőr, katona, mentős vonalon. :)
2013. szept. 17. 09:52
Akiknek egyenruhás a párja (tűzoltó, rendőr, katona, mentős stb.) azokat várom ide csevegésre :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook