Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Norcolut gyógyszer segíti a méhnyálkahártya megvastagodását? fórum

A Norcolut gyógyszer segíti a méhnyálkahártya megvastagodását? (tudásbázis kérdés)


7. youlcsi (válaszként erre: 2. - Mézgapaula)
2013. szept. 17. 11:56
ez így nem igaz! az abbahagyása idézi elő a leválását. vagyis kö9zvetve segíti a megvastagodást, mivel szintetikus progeszteronként ellátja azt a feladatot, amit a sárgatest látna el... azaz segít beágyazódni, segít vastagodni, nem enged leválni!
2013. szept. 16. 23:13
Köszi az eddigi válaszokat
5. mencsi (válaszként erre: 4. - Mézgapaula)
2013. szept. 16. 23:12

Szia!

Méhnyálkahártya megvastagítására írta nekem fel az orvos.

A másikban másképp kérdeztem,gondoltam így inkább akkor ezt egy fórumba megkérdezem,lehet mások is kapták erre... Vagy ha nem erre,akkor mire.

2013. szept. 16. 22:45

De most látom, hogy ezt már megkérdezted egyszer, ott mindent leírtak, talán olvasd el az ottani válaszokat.

Lehet, hogy félreértettél valami, ami a doki mondott, érdemes lenne felhívni és tisztázni vele, hogy miért is kapod.

2013. szept. 16. 22:41
én ezt arra kaptam, hogy később menstruáljak, mint amikor kell
2. mézgapaula (válaszként erre: 1. - Mencsi)
2013. szept. 16. 22:35
Szerintem éppen ellenkezőleg, abban segít, hogy le tudjon válni a méhnyálkahártya. Ez egy progeszteronhatású szer. Miért írták fel neked?
2013. szept. 16. 22:31

Sziasztok!

A norcolut gyógyszer segíti a méhnyálkahártya megvastagodását? Szokták erre alkalmazni? Vagy ez orvos függő?

Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook