Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Meliyk fogorvost ajánjátok Kecskeméten és Cegléden? fórum

Meliyk fogorvost ajánjátok Kecskeméten és Cegléden? (tudásbázis kérdés)


2013. szept. 16. 23:35

köszönöm a válaszokat:) a privit azt megköszönném:)amúgy üziben is jó nekem, ha nem biztonságos kiírni ki hol lakik. nem tudtam, elnézést.

na igen ezért nehéz találni fogorvost, kevés az aki türelmes és még szakmailag is jó lenne:(

azért nagyon köszönöm a válaszokat:)

2013. szept. 16. 17:58
Ja! És kecskeméti vagyok én is. Ez lemaradt. :D
4. Juca80 (válaszként erre: 1. - 4d9b60fa91)
2013. szept. 16. 17:56

Szia! Dr. Szente Győzőhöz jártam. Megkéri az árát, de nagyon jól dolgozik! Ha kell, át tudom küldeni a számát privátban.

Szia!

2013. szept. 16. 17:54
Kecskeméti vagyok de nem tudok fogorvost ajánlani. Akit én ismerek az is jó drága és annyira azért nem jó...Azt tudom, hogy TB támogatott rendszerben el nem mennék, mert az egy rémálom...
2013. szept. 16. 16:25
Nem ajanlatos itt kiirni, hogy honnan vagyunk!
2013. szept. 16. 16:21

Sziasztok!:)

Már elég sokat nézelődtem a neten, de sok véleményt nem láttam az említett városokból. Igazából fogorvost keresnék Kecskeméten vagy Cegléden. Nagyon nehéz jó fogorvost találni. Voltam már párnál, de vagy csak a pénz kellett volna nekik, vagy türelmetlenek voltak.

Megkérdezhetném, hogy kihez jártok fogorvoshoz?

Nagyon köszönöm a válaszokat!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook