Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 4 éves kislányomnak tályog van a foga fölött fórum

4 éves kislányomnak tályog van a foga fölött (beszélgetős fórum)


2013. szept. 17. 20:25

A fogorvosunk ngyon igyes. O a csalad fogorvosa.

Remelem,

Minden rendben lesz!!!

Koszi a valaszokat!

2013. szept. 17. 08:57

Szia!

Az én fiamnak tavasszal volt ilyen az ínyén.

Elmentünk fogorvoshoz,kitisztította és rakott be neki egy ideiglenes gyógyszeres tömést.

Napi rendszeres fogmosás után múlt el neki,de elég lassan.

2013. szept. 17. 08:10
meg kell nyitni a fogát. Miután ez már elhalt fog, semmiféle fájdalommal nem fog járni, ha az orvos ügyes, és úgy fúrja a fogat, hogy be se rezonáljon a fúrótól.
2013. szept. 16. 15:20

Igen, a doki is azt mondta, ki kell furni. :-(

De ez mennyire kellemetlen? Mennyire visel meg egy ekkora gyermeket??? Nagyon tartok tole. Egyebkent is ilyen kis erzekeny a lanykam... :-(

2013. szept. 16. 14:54

A fiam fogánál is volt tályog egyszer.

Kifúrta a tejfogat a doki és betömte gyógyszeres töméssel.

3. jajjj (válaszként erre: 2. - Jajjj)
2013. szept. 16. 14:34
Ja.. utána betömték.
2013. szept. 16. 14:33

Nekem még nincs gyerekem, de nekem kis koromban szerintem volt többször ilyen még a tejfogaimon.

Fogorvos kifúrta, és úgy emlékszem pár napig nyitva volt a fog, és apukám masszírozta az ínyemet, h. kiürüljön a genny. De ez kb. 25-26 éve volt, azóta lehet már máshogy csinálják.

2013. szept. 16. 14:29

3 hete volt egy hanyos hasmenos virusa a lanyomnak. Akkor vettuk eszre, hogy a felso egyes foga folott az inyen van egy talyog es be van gyulladva. Latta orvos is, azt mondta, ez osszefugghet a virussal. Azonban ez a talyog azota sem szunt meg. Most kertem idopontot ismeros fogorvoshoz, csutortokon megyunk.

Az lenne a kerdesem, volt e mar hasonlo valaki gyermekenel? Mit tudnak vele csinalni?

Koszonom!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook