Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A kisfiamnak eltörött az orra pénteken a suliban, csütörtökön mennénk külföldre repülővel, utazhat így? fórum

A kisfiamnak eltörött az orra pénteken a suliban, csütörtökön mennénk külföldre repülővel, utazhat így? (tudásbázis kérdés)


7. brigi23 (válaszként erre: 6. - Kolibri)
2013. szept. 18. 06:26

Szia!

Nem fáj neki és bekötve sincs nem mozdult el neki az orrcsontja suliba is járhat, kontrollra sem hívtak vissza!

Már rákérdeztem egy harmadik orvosnál is aki azt mondta nyugodtan mehetünk :) mint kiderült a füle is picit "rossz" de ezt elfelejtették közölni a kórházban !A lényeg hogy holnap tudunk repülni :))

6. Kolibri (válaszként erre: 5. - Brigi23)
2013. szept. 17. 13:36
Nagyon faj neki? Be van kotve? Vissza kell mennetek meg a dokihoz?
5. brigi23 (válaszként erre: 4. - Kolibri)
2013. szept. 16. 14:23
Ó szegénykém! Hát voltam az orvosnál!sokkal okosabb nem lettem, az egyik azt mondja nyugodtan mehetünk a másik azt hogy ha nem fújhatja akkor nem :) ez 2 fül orr gégész volt! A gyerekorvos az nem igazán tudta mi lenne a helyes!!
2013. szept. 16. 12:48
Nalunk atszallas kozben tortent kartores,ugy jottunk szegeny gyerekkel haza.
3. brigi23 (válaszként erre: 2. - 089e41917e)
2013. szept. 16. 10:17

Igen Pénteken a kórházban, fül orr gégészt! de azt mondta ő erre most hirtelen nem tud választ adni!

Ma megyek a gyerekorvoshoz..!

2013. szept. 16. 10:15
Orvost kérdeztél?
2013. szept. 16. 10:12

Sziasztok!


Egy elég fontos kérdésem lenne!

A kisfiamnak eltörött az orra Pénteken a suliban, csütörtökön mennénk külföldre repülővel!Ez nem okozhat nála problémát? egyáltalán szabad? többeket kérdeztem de senki nem tud válaszolni sajnos!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook