Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az iWiW pszichológiája fórum

Az iWiW pszichológiája (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az iWiW pszichológiája

1 2 3 4
116. 832344dc9d (válaszként erre: 115. - Júliusi)
2014. jan. 30. 11:47

a mai napig használják és már nem kell meghívó, regisztrálsz és örülsz! Tök jó, be is léptem megint : )


"2012 januárjában az IWiW 4,7 millió regisztrált és 1,6 millió heti felhasználóval rendelkezett. A mobil oldal elérése átlagosa 175 ezer fölött volt havonta."

2014. jan. 30. 11:23
Van még valaki az iwiwen egyáltalán?Én már rég kiléptem...
2014. jan. 30. 11:21

sic transit gloria mundi...


az van most, hogy a fészbúk is nagy szarban van, mert hurcolkodnak elfelé tőle is a fiatalok más platformok felé, mert kezd uncsi meg ósdi lenne emez is. Ott marad majd a végén Zuckenberg mexióiakkal meg a romákkal, mert már csak ők használják lassan chatfelületként, ez a szomorú tény.

113. 832344dc9d (válaszként erre: 82. - Gyöngyi)
2014. jan. 30. 11:17
kérsz egyet? : )
112. pemete (válaszként erre: 110. - C0c88e77c0)
2009. dec. 29. 17:44
Én két ilyen eset után jelszót váltottam, és azóta nem fordult elő.
2009. dec. 16. 15:22
ez technikai probléma
2009. nov. 29. 22:22
szerintetek előfordulhat olyan, hogy belépek iwiw-re mert üzenetet kaptam e-mail értesítés szerint, és amikor belépek, akkor nincs jelzés, hogy érkezett üzenet, illetve valóban ott az üzenet, de már olvasottként jelzi, nem pedig újként... :o
109. 656f03db60 (válaszként erre: 108. - Monyó21)
2009. aug. 24. 09:55
Átmeneti probléma? Próba szerencse újra.
2009. aug. 23. 18:57

Én csináltam egy oldalt a régi koraszülöttekről, akiket ápoltunk. Fél évi kutató munkámba tellett.


Azt vettem észre, hogy nem tudok a jelszómmal belépni az oldalamra.


Nekem az iwiw-ről ezek után csak rossz véleményem van. Nagyon szíven ütött a dolog.


Ez a mostani rendszer sem a legjobb.

2009. aug. 22. 16:47
Sziasztok!Egyik nap küldtem egy ismerősömnek iwiw-re üzenetet,de azt olvasatlanul törölte!3 napra rá,ugyan az a levél olvasva volt!Ez hogyan lehetséges?Ha valaki tudja,légyszi válaszoljon!előre is köszi!
106. 656f03db60 (válaszként erre: 105. - Mmacus)
2009. aug. 18. 16:33
Ha ez biztos, akkor köszönöm szépen. :)
105. mmacus (válaszként erre: 104. - 656f03db60)
2009. aug. 18. 16:33
Csak azt látja, hogy ismerősei száma eggyel csökken, legfeljebb találgat, hogy ki tűnt el. Üzenetet, értesítést nem kap róla.
104. 656f03db60 (válaszként erre: 103. - 673567bc24)
2009. aug. 18. 16:19

Valami hiba lehetett csak. Az a biztos, ha válaszolt is rá. :) De most azon gondolkodom, hogy ha kizárt téged, utána vissza tud e engedni, és elolvasni azt, amit írtál neki...de nem hiszem.


Nekem is lenne egy kérdésem, nagyon fontos lenne tudni! Ha MOST törlök iwiwről ismerőst, akkor ő azt látni fogja? Elég kellemetlen lenne.

2009. aug. 18. 06:21
Sziasztok!Lenne egy kérdésem,az iwiw el kapcsolatban!Elküldtem egy üzenetet,ami aznap olvasatlanul törölve lett az illető részéről!Ma újra megnéztem,és ma a boríték azt jelezte,hogy el van olvasva!Ez hogyan van?
102. szabist
2009. máj. 20. 13:44

Tisztelt Fórumozók!

Nagyon szeretném felhivni a figyelmeteket, figyelmüket, hogy iwiw meghivot ne adjatok, adjanak át "idegen" személyeknek. Ugyanis azokat zaklatások céljábol felhsználják. Itt van pld. anett59, aki a 217. hozzászolásában kéri és kamatozi@mailbox. hu cimre. Közben pedig anett59@freemail. hu a cime. Elmentettem az msn-be folytatott beszélgetésünket, állitása szerint 10 mail cime is van. Kiméljük meg magunkat ezektől a kellemetlenségektől. Sajnos ZSU1980-nak én okoztam kellemetlenséget, hogy megtaláltam. Tudok rendkivül jól nyomozni, ugy hogy kedves anett59 szégyenletes, és undorito amit csinálsz.

2009. jan. 30. 19:58

"Még apróhírdetésekben is árulták. Ez is csak kishazánkban történhet meg... :)"


Ez nagyon tetszett. :D


Jó cikk. Én is azt bírom, mikor 14 éveseknek 5-6-700 ismerősük van. Bejelölik a fél települést, van aki visszajelöl, s van aki nem.


Én most ott tartok, hogy maximum 3 klub ismerősöm van. 1 olyan férfi, akit muszáj volt bejelölnöm(személyes okokból.))De mindenki mással ismerjük egymást.

Vagy személyesen, vagy sokáig tartó levelezésből(de ez ritkább). Egyébként innen a Hoxáról is van egy ismerősöm ott. Nagyon kedves lány, még 2006-ban ismertem meg. Azóta rengetegszer újra regisztráltam, majd eltűntünk egymás elől.


Egyébként én iwiwfüggő vagyok. :D Szeretek ismerősökkel az üzenőfalon beszélgetni, s sajnos sokszor szégyellem magam, hogy nem vagyok tekintettel másokra. Levelezgetek, ismerősöket(!) vadászok, adatokat böngészek, és sajnos akár 2-3 órát is egyhuzamban ott tudok lenni rajta. :D


Jelenleg külföldön élő magyarokkal barátkozom, próbálok egy kis protekciót szerezni.:D Na jó, neeem...:D

100. a6e72fa4c9 (válaszként erre: 99. - A6e72fa4c9)
2009. jan. 6. 18:39
MÁR NINCS.
2009. jan. 6. 18:16
Van 1 db iwiw meghívóm. Kell valakinek? Még 10 napig érvényes.
2008. dec. 21. 16:13

Klassz.

Akiket nem tudtam hova tenni, töröltem az ismerőseim közül.


Azok, akikkel csak 1 munkahelyen dolgozunk, de nincs élő kapcsolatunk nem tehetem meg.


Viszont egy esély arra, hogy tudom tartani a kapcsolatot olyanokkal, akik valaha nagyon fontos részei voltak az életemnek, rájuk nagyon büszke vagyok.

97. :(((
2008. okt. 1. 13:44
szerintem hülyeség!!!Kaptam egy levelet h megvagyok hívva de nem érdekelt!
96. fef600b7b6 (válaszként erre: 92. - 8da8a563b7)
2008. okt. 1. 12:39
Ha engem bejelöl valaki és nem tudom hova tenni, vagy csak 1x találkoztam vele, vagy csak látásból ismerem, egyszerűen visszajelölöm, hogy nem ismerem és kész. Sőt a múltkor végignéztem az ismerőseimet és töröltem azokat, akik vagy nem köszönnek az utcán, vagy rájöttem, hogy nem is ismerjük egymást igazából...
2008. okt. 1. 12:28
ja amúgy ezek a továbbküldős levelek és e-mail-ek engem nem nagyon izgatnak. Nem értem miért vannak egyesek kiakadva tőle. Ha nem érdekel nem olvasom el, hanem egyből kitörlöm. Vagy hagyom, nem szólok be senkinek az üzenőfalon.ennyi....
2008. okt. 1. 12:25

Anyukám például imádja. A számítógépet nem tudja kezelni, de az iwiw-el már el van. A régi barátnőivel-akikkel már kb. 20 éve nem találkoztak-levelezget rajta.Szereti! Heti egyszer-kétszer felnéz és örül neki, ha levelet kap. Olyan aranyos! :-)

Nekem azért jó így a főiskolán, mert mondjuk nem tudom mindenkinek az e-mail címét fejből, így az iwiw-en üzenek nekik!-erre jó.

Amúgy tényleg lassú egy jószág. :-)

2008. okt. 1. 11:56
Nagyon nagyon helyes dolog volt! :D
2008. okt. 1. 11:55
én már töröltem magam... azért mert egy cégnél dolgozunk, bejelöl. a nevét se hallottam még. meg azért mert egyszer találkoztam vele már bejelöl. elegem lett az ilyenekből.
2008. okt. 1. 11:53
Iwiw...kérem szépen az egy népgyüjtő...azok akik ott ismerőseimnek vallják magukat, kb egyszer láttam őket életemben, beszélni velük nagyon-nagyon ritkán szoktam, csak a képeiken csodálkozom, ők az enyémen...a barátnőm a hapsiját nyomozza az iwiwen(mikor volt fenn utoljára:D). Sok fejfájást okoz eze az iwiw, rá lehet elég dúrván szokni!
2008. okt. 1. 11:51

Én is fent vagyok, olyan szempontból jónak tartom, hogy régi ismerősöket megkereshetek, mi lett velük, stb. Meg könnyen számontartható, hogy kinek van név- vagy szülinapja.

A gond az, hogy igenis visszaélnek az adatokkal. Én kénytelen voltam szinte minden adatomat leszedni (itt a születésnapomra és névnapomra gondolok elsősorban), mert az egyetemen egy vizsgánál ezzel éltek vissza. Olyat is hallottam, hogy az APEH is itt keresget potenciális adócsalókat (megnézik a képeket és felteszik a kérdést: miből tellet neki erre az útra?)


Szóval veszélye igen sok van szerintem.

2008. szept. 13. 20:57
Én is fenn vagyok az iwiwen. Jó dolognak tartom, mert megtaláltam olyan embereket akikkel évek óta nem találkoztam, nem beszéltünk. Na nem mintha most beszélnénk, pedig jó lenne felvenni velük a kapcsolatot, de ők nem írnak, én meg nem merek, mert attól tartok, hogy válaszra sem fognak méltatni.
2008. aug. 6. 07:50

Jó dolog az iwiw!Jó érzés megtalálni rérgi imerősöket nézegetni a képeket!

Amit viszont utálok h vannak akik feltünési lázban égnek!Ők azok akik sok nullát meg A betüt raknak a nevük elé,hogy még véletlenül se legyenek a sor végén!Ők azok akik bejelölnek discot,műkörmöst,fodrászt meg atyala-patyalát pedig nem is járnak oda de legalább növelték ismerőseik számát.Na és persze Ők azok akik imádnak az üzenő falon megbeszélni privát dolgokat,amihez senkinek semmi köze sincs vagy buta lánclevelet küldeni(tudod a "küld el X embernek különben...")

De amúgy szép és jó dolog!!!:))

2008. aug. 5. 11:47
Én nem jelölök be fűt-fát,de ha vki bejelöl,hát visszaigazolom(kivéve,ha teljesen ismeretlen),hisz nem vérre megy.Nincs tétje,nem éri meg azon mérgelődni,hogy vki,akivel 2x beszéltem összesen,az bejelöl.Ezért jó az ismerős szó a barát helyett.Itt bárkivel szorosabbra fűzhetjük a kapcsolatot,ha akarjuk.Ez tőlünk függ.Ha nem,hát nem.A barátainkkal úgyis találkozunk.Itt viszont rálelhetünk olyasvalakire is,akivel nem találkozunk túl gyakran,de érdekel mi van vele.Én jó doognak tartom.Persze van,aki túlzásba esik.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook