Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férjetekre, párotokra szoktak hajtani a nők? fórum

A férjetekre, párotokra szoktak hajtani a nők? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
118. gribedli*** (válaszként erre: 116. - Jhade)
2013. dec. 9. 14:04
Pfff:DDDD
117. jhade (válaszként erre: 116. - Jhade)
2013. dec. 9. 11:46
De állítólag már hat vagy hány éve párkapcsolatban él.
116. jhade (válaszként erre: 112. - Gribedli***)
2013. dec. 9. 11:43
Szepes Niki pár órára jó csak egyes férfiaknak, amúgy egy női testben lakozó férfi..:D
115. 27c72ee00a (válaszként erre: 114. - Gribedli***)
2013. dec. 9. 11:34
Igen, igazad van!
114. gribedli*** (válaszként erre: 113. - 27c72ee00a)
2013. dec. 9. 11:32

Szerintem a Niki fele csajoknak egyaltalan nem fontos, hogy csak 2 dugas lesz belole mert addigra mar nekik is lesz egy kovetkezo pasi a sorban, akit meg akarnak kapni, ugyhogy semmi kulonoset nem lat abban, hogy csak szex kapcsolat, vagy hogy csak par dugas erejeig hagyjak magukat ezek a facik.


Persze, jelentos kompenzalas van a dologban, de ezt o soha nem fogja bevallani. Masreszt mindenki mast buntet csak nem az igazi bunosoket, akik rakenyszeritettek sajat ambicioikat (a kedves szulok), hogy gyerekkoraban ilyen nyomasnak legyen kiteve, ami ehhez vezetett, hogy most az egesz vilagra haragszik. Es tudod, a versenyzok felesegeinek ettol nem lesz konnyebb...

113. 27c72ee00a (válaszként erre: 112. - Gribedli***)
2013. dec. 9. 11:15

Nem azt mondtam, hogy egy - két numerára nem kellene, Teee!! ....:DDD

De hosszú távra, társnak, partnernek semmiképpen.

Hisz Te is azt írod, hogy a férfiak ilyen nőkkel "buknak le". Azt pedig csak titokban lehet művelni:D


Most őszintén!

A Sz. N. - féle könyveket nem tudnád Te is vagy akár én is megírni, megélt tapasztalatok nélkül is?;)

Dehogynem!:)


Amúgy meg azt gondolom, hogy azok a nők, akik állandóan "hajtanak" valakire, főleg ha nős férfiról van szó, azok a saját gyengeségüket kompenzálják így.

Kell nekik valami önigazolásféle, hogy lámcsak, micsoda nők, bárkit megkaphatnak, ha akarják.

Körömszakadtukig kepeckednek, és közben azt sem veszik észre, hogy lejáratják közben magukat, a nőiségüket ...

2013. dec. 9. 11:06

Ha ferfi lennel, nem nagyon lenne szukseged ilyen nokre de valahogy a ferfiak megis ilyen nokkel buknak le, nem egy olyannal, akivel csak beszelgetnek...


Szoval bizonyos pontig egyaltalan nem zavarja oket. Ami szerintem erdekes a Szepesi Niki sztorikban, hogy nem egy nagyon csinos csaj, sot, amikor lattam vele egy riportot, meglehetosen slampos, semmi kecsesseg, pocak kiengedve, vall begorbitve, tornacipo, debella, vihogas...a retusalt fotokon nem olyan rossz es lefaragtak rola vagy 10kilot, de a valosagban?


Ezert en elhiszem, hogy o uldozte is az aldozatait, mert epeszu ferfinek ilyen csaj nem kell, annyira igenytelen. De aki nemet mondott, az nem volt eleg hatarozott (vagy valahol elvezte) es ezt Niki kihivasnak vette, igy vegulis azok is megvoltak neki.


Itt egyertelmuen a pasik hibaja is, nem mentegetek senkit. A csaj tulontul nyomulos, szinte bosszubol, rosszindulatbol teszi (pedig szerintem jo, ha egy no tud es szeret kezdemenyezni!), de mindenkinek lehet nemet mondani, meg egy ilyen eroszakos csajnak is. Az, hogy nem mondtak nemet, azt is jelenti, hogy beza az ilyen nok is kellenek nekik, hiaba mondod, hogy neked nem kellene, nem tudod, mi lehet az o fejukben errol.

111. 27c72ee00a (válaszként erre: 106. - Gribedli***)
2013. dec. 9. 09:43

Ha én igazi férfi lennék, nem nagyon lenne szükségem olyan felkínálkozó nőre, akit épp ezért csak használni szeretnék, aztán jöhetne a másik.

Vagy talán egy bizonyos korig.

Sz. N. - vel kapcsolatban bizonytalan vagyok, mint minden más celebsztárral, aki könyvet adat ki.

Nem tudhatom, mennyi a valóságtartalma a történeteknek, és mennyi az üzleti fogás miatt kitalált történet. Ha már ilyesmikre van igény a könyvespolcokon ............

110. gribedli*** (válaszként erre: 109. - 3f3949edc4)
2013. dec. 9. 09:21

És igen! Én is mindig mondom, hogy téved az a szerető, aki azt hiszi, hogy őt nem csalják meg, hiszen ő a sze-re-tőő...


Már miért is ne? Ez nem ad semmilyen immunitást, a szeretőt még hamarabb megcsalják egy másikkal:)

109. 3f3949edc4 (válaszként erre: 89. - Gribedli***)
2013. dec. 9. 09:11
Pont ezért van a "bejáratott" pasiknak 2 szeretője :D. Mert a szeretőt is meg kell csalni valakivel (csak hogy teljes legyen a történet).
108. gribedli*** (válaszként erre: 107. - B486c9cf7d)
2013. dec. 9. 08:52

Az valamikor régen volt...:))))


Amióta a nők is élvezik a szexet, nem nagyon akaródzik nekik szabadulni!

107. b486c9cf7d (válaszként erre: 106. - Gribedli***)
2013. dec. 8. 17:38

Bevadult es ugy sikerult megszerezni a pasikat?

Es meg a noknek mondjak, hogy hagyd magad, hamarabb szabadulsz :))

106. gribedli*** (válaszként erre: 100. - 27c72ee00a)
2013. dec. 8. 08:34

Van, aki nemhogy eszreveszi a visszautasitast, de kihivasnak is tartja, gondolj csak Szepesi Nikire. Egy resze a skalpjainak normalis pasi volt, nem tudtak nemet mondani, mert a finom visszautasitastol csak meg jobban bevadult a csaj.


Ez viszont a pasi baja is, ugy ertem, tessek megtanulni nemet mondani, vagy a nemet hatarozottan komunikalni, nem utolag mindig a csajra fogni, hogy vadaszott, ma senki sem kenyszerit senkit, hogy agyba bujjek vele.

105. gribedli*** (válaszként erre: 97. - Forrest2010)
2013. dec. 8. 08:30

Ez azert van, mert egyreszt a szep nok nem mind vannak tisztaban a szepsegukkel es ezert nem merik kezukbe venni az eletuk iranyitasat, vagy pedig tulzottan is tisztaban vannak a szepsegukkel es azt varjak, hogy a szokasosnal jobban pedalozzanak ertuk a ferfiak.


Mivel 5x annyi no van mint ferfi, kicsi az eselye, hogy annyira fognak ertuk pedalozni, hiszen kevesebb munkaval is akad masik 4 minden pasira (vagy tobb is), eleve a szamok miatt. Nem arrol van szo, hogy a tobbi 4 no ribi, hanem tul sokan vagyunk es a sznob csajokra nem hajtanak mar a pasik.


A csunya nok azert nem szaladgalnak egyedul mert ok meg tisztaban vannak a hianyossagaikkal, azzal, hogy csunyuskabbak, vagy atlagosak, es ezt ugy kompenzaljak, hogy mas teren jobban pedaloznak a pasik utan, illetve lejjebb adjak az igenyeket, kevesbe sznobok, valamint nem varjak, hogy mindig a pasi fusson utanuk, elobb utobb egyik vagy masik strategia bejon es rengeteg csunya vagy csak atlagos no igenis meg tudja maganak kaparintani sot meg is tudja tartani a legjobb pasikat. Mert tesz erte. Tobbet tesz erte, mert tudja, hogy o csunyabb. De ha szingli, akkor is lehet, hogy tele lesz ferfiakkal, szeretokkel, mert keresi maganak az ilyen szitukat, nem pedig csak varja.

2013. dec. 7. 16:23

Igen, látom, hogy tetszik. Hivatásából adódóan is vonzza a nőket, a kiállása is olyan, jóképű, elegáns férfi.


De én hamarabb észreveszem a hatását, mint ő. :)


A sok szerencsevadász pechére konzervatív neveltetésű és meggyőződésű ember, aki egy életre és hűségre szerződött a házassággal.

103. 27c72ee00a (válaszként erre: 101. - Krisz42)
2013. dec. 7. 16:21

:DDDDDDD

Azt még én se vettem volna félvállról!:D

Akkora műsort csináltam volna, hogy a pasi egyből kijózanodik:DDD

102. b486c9cf7d (válaszként erre: 1. - Csillubaba)
2013. dec. 7. 16:11
Eleve tobb no van, mint ferfi.
101. Krisz42 (válaszként erre: 100. - 27c72ee00a)
2013. dec. 7. 16:04

Látom érted a lényeget:)Az a szörnyű,h tényleg le kell menni a szintjükre,de még néha akkor sem hiszik el,h elutasították őket.

A szórakozóhelyen az volt a gond,h elkezdett alulról fényképezni,ahogy táncoltam-szoknyában voltam-,na azt már nem vette félvállról a férjem sem.Ki is lett dobva az illető.

100. 27c72ee00a (válaszként erre: 99. - Krisz42)
2013. dec. 7. 15:36

Néha engem is idegesít, de már én is öreg vagyok ahhoz, hogy nagyon zavarjon:))

Szórakozóhelyes esetem nekem is volt, akkor is csak összenevettünk, és odébb álltunk:)


A normálisabb férfiak nem tudnak elég határozottan viselkedni a nyomulós nőkkel (vagyis konkrétan megmondani, hogy nem kellesz, menj a pi ... ba), nem akarják megsérteni, mittudomén, és az értetlen ribik ezt is bátorításnak veszik, hitegetik magukat, hogy majdcsak elérik, amit akarnak.

99. Krisz42 (válaszként erre: 94. - 27c72ee00a)
2013. dec. 7. 15:28

Mint írtam,szeretem,decha el akarna menni,elengedném.Tehát nem attól félek,h vki elveszi,hanem idegesìt,ahogy viselkednek.Volt,h más mássa csinálta meg,mondjuk ott a ffi is bunkò volt,mert nem hagyta ott a nőt ês ment oda a párjához,de mindenesetre nekem nem volt szimpatikus a nyomulós viselkedése.

Volt olyan,h a párom letiltotta a nőt,mert a facen nyomult rá,miután munka kapcsán megismerkedtek.Holott tudta,h családja van,ráadásul ha akart volna tőle vmit,akkor voltak kettesben és ezt nem értem,h azt sem ertik,hogy nem.Ez a bajom,h ennyire primitívek,h az elutasítás után is nyomulnak és ez engem is zavar.Persze a párom könnyebben veszi,mert a ffiaknak elég,ha ránéznek és tabu leszek:)Egyszer volt,h egy szórakozòhelyen egy kissè részeg ffi bepróbâlkozott...végül is,a párom kultúrâltan intézte el:)Szòval mivel sem én,sem a párom nem tudtuk még felvenni ezt a bunkó,nyomulòs stįlust,ezért nehéz kultúrâltan lereagálni egy olyat,aki nem ért a nemből és közönséges.

98. 27c72ee00a (válaszként erre: 97. - Forrest2010)
2013. dec. 7. 14:56

Én azt nem tudom, milyen a "jól bejáratott":)

De abban bízom, hogy a legtöbb ember nem csak a külsőségeknek él, és nem csak azért kell neki egy férfi vagy egy nő, mert "szép".

Egy ember ha önmagában szép, akkor azt el kell ismerni, megnézzük egy pillanatra, és megyünk tovább.

De ha egy munkahelyi közösségben pl. "hajtanak" egy férfira, mert jóképű, okos, intelligens, stb. és az sem baj nekik, ha kapcsolatban él, akkor sem számít az sem semmit, ha a férfi jól érzi magát a kapcsolatában.

Így, ebben az esetben, egyáltalán nem bánom, sőt, büszke vagyok rá, ha a férjemre hajtanak a nők:)

97. forrest2010 (válaszként erre: 96. - 27c72ee00a)
2013. dec. 7. 14:49
Azért írtam csak , mert ha csak a szép nők kellenének a pasiknak , mennyi csúnya nő szaladgálna egyedül a világban , de a szinglik között a többség nem csúnya , hanem lemaradt , a java a pasiknak elkelt korán , ezért ne is csodálkozzon senki , ha egy jól bejáratott másnak is megtetszik ! kevés az örök !
96. 27c72ee00a (válaszként erre: 95. - Forrest2010)
2013. dec. 7. 14:14

Így gondolom én is!!

A szépség önmagunkból fakad, még akkor is, ha első ránézésre vannak szebb és kevésbé szép emberek.

Az csak külsőség, anyám mondta mindig régen: hiába szép a tál, ha rohadt gyümölccsel van tele.

Amúgy meg a mosoly mindenkit megszépít.

95. forrest2010 (válaszként erre: 92. - 27c72ee00a)
2013. dec. 7. 14:00
...." a világ legszebbjének láthatjuk " ahogy a bányarémet is , mert lehet , h abba is talál valaki , valami szépet ! Hiszen a szépség relatív !
94. 27c72ee00a (válaszként erre: 93. - Krisz42)
2013. dec. 7. 13:57

Ha biztos vagy magatokban, akkor egy pillanatig sem kell azzal foglalkoznod, hogy ki akar belemászni az intim szférátokba.

Csak nevetni rajta, és örülni annak, ami van.

Ilyen lett a világ, tele van nyomulós ribikkel, akik a tévésorozatokból azt tanulják, hogy akkor igazi Nők, ha megszerzik a másét, attól belevalók, naná!

93. Krisz42 (válaszként erre: 92. - 27c72ee00a)
2013. dec. 7. 13:51
Hát én néha azt kívánom....sőt,jó lenne,ha mindenki megtalálná a megfelelőt,mert a boldogságot nem irigylem,a férjemet sem,de ő eddig nem nagyon akart mást keresni:) Csak rossz,h az ember annyit nem várhat el,h emberek lévén normálisan viselkedjünk.Öregszem,kinőttem már a toleráns időszakomból,én sem mászom bele máok intim szférájába,akkor ők se tegyék.
92. 27c72ee00a (válaszként erre: 91. - Krisz42)
2013. dec. 7. 13:13

Örülök, hogy szépen egyetértünk!:)

Mert nekem sem azért kell a párom, mert húsz vagy száz másnak is kell, ennyire azért nem vagyok egyszerű .... :D

És még plazmatévém sem lesz idén karácsonykor sem, ha vesz a szomszéd, ha nem ... :D


Egyszerűen csak azért, mert BÜSZKE vagyok Rá, hogy vonzó, sármos, intelligens, humoros, ragadnak rá a nők, és mégis én kellek neki:)

Ha nem így lenne, akkor is szeretném, akkor se cserélném le még egy fél státuszszimbólumra sem:D

Na és Ő is éppen így van ezzel.

BÜSZKE rám, ha megnéznek a férfiak, és jó érzéssel tölti el, hogy nem pont egy bányarémet szeretett meg.

Ennyire egyszerű a dolog.

Emberek vagyunk mindannyian, szerintem bőven belefér, hogy legyenek ilyen apró kis gyarlóságaink, hogy icipicit sajnáljuk, ha nem törik a kedvesünkért magukat a nők, de attól mi még a világ legszebbjének láthatjuk ... :)

91. Krisz42 (válaszként erre: 90. - 27c72ee00a)
2013. dec. 7. 11:21
Már miét?Nekem nem azét kell a párom,mert másnak is kell-mert jóképű?,intelligens?,humoros?,stb.-,hanem mert nekem így tökéletes.Lecarom,h másnak tetszik-e,ha nekem igen,h mának elég intelligens,stb.-e,ha nekem az.Persze bizonyos dolgokban hasonlít egyik ember a másikra,de nekem soha nem azért kellett valaki,esetleg nem azért lett értékes,mert még másik húsznak is ő kellett.Ahogy egy mèregdrága festményt se tennék ki a falra ha nem tetszik,hiába lenne pl.státusszimbólum vagy akarná rengeteg ember.
2013. dec. 6. 18:51

Szoktak:)

Akkor lennék elkeseredve, ha nem így lenne ... :))

89. gribedli*** (válaszként erre: 87. - 832344dc9d)
2013. dec. 6. 18:21

:DDDD


Ez tenyleg igaz, ez a mitosz a nok fejeben, hogy a foglalt pasi mar bejaratott cucc, holott a "facer vadbarom" nagyon gyakran sokkal civilizaltabban viselkedik es onellato, egyetlen dolgot nem szabad tole kerni: lehorgonyozni.


Sajnos, ezt keves no birja ki (hogy ne kerjen tole ilyet), es kesz a galiba, es szegeny vadbarom, ha lelep, megint csak felertekelodik a nok szemeben a foglalt pasi.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook