Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ugye nem lesz baj, ha beszívja a festékszagot a 6 hónapos kisfiam? fórum

Ugye nem lesz baj, ha beszívja a festékszagot a 6 hónapos kisfiam? (tudásbázis kérdés)


2013. okt. 15. 09:08
a festesszag belelegzese se gyereknek,se felnottnek nem jo.
11. Cucicsillag (válaszként erre: 7. - Bobita0212)
2013. szept. 20. 16:01
Ertem en, hgy megszaradt, csak pl.magambol indulok ki, aki felnott letemre az ilyen gozoket/szagokat nem birom. A 6 honapos meg nagyn picurka es az immunrendszere, tudeje, semmije sem olyan,mint egy felnottnek. Ha pl.a gyermekorvos akkor latogatott volna meg titeket ill. a kicsit, nem hiszem, hgy megdicsert volna. Mndenesetre nem sertesnek szantam, csak remelem, a gyerkocnek nem lett baja.
10. jstefan (válaszként erre: 1. - Bobita0212)
2013. szept. 15. 20:12
Nem lehet baja mert az oldószerek 99%-a már elpárolgott.Ettől függetlenül a szellőztetés nagyon fontos,mert aki érzékeny az oldószerekre annak 1% is rosszullétet okozhat.
9. 400d5a1cec (válaszként erre: 1. - Bobita0212)
2013. szept. 14. 22:25
A higító gőze senkinek nem használ, jobb elkerülni!
2013. szept. 14. 21:21
Mi anno két gyerekkel úgy költöztünk, hogy az egész lakás volt festve, mázolva. Hónapokig lehetett a szagot érezni. Jelentem, az ég adta világon senkinek nem lett semmi baja tőle.
7. bobita0212 (válaszként erre: 5. - Cucicsillag)
2013. szept. 14. 21:01

Kedves Cucicsillag!


Látatlanból nem kellene ítélkezni,fogalmad sincs az életemről!Nem vagyok felelőtlen szülő,hisz ha az lennék nem kértem volna tanácsot.


A férjem azt mondja,hogy azért érződik a szaga,mert ég ki,ahogy begyújtottuk.


Mondjuk azt nem tudom figyelembe vettétek e,h írtam ez már rég megszáradt! eddig nem volt szaga,csak most h bekapcsoltuk a konvektort.

2013. szept. 14. 21:00
Biztos, hogy a fal büdi? Mi is idén festettünk és hasonlóan büdi volt a festés után a hálószobánkban. Nem is festékszagnak tűnt, szimplán büdi volt. Hetekig nem múlt el, már a macskát kezdtük gyanúsítani. Végül kiderült, hogy a festés után késznek hitt szobába a függöny magába szívta a szagot aztán meg okádta ki. Miután kimostuk, megszünt a büdi.
5. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Bobita0212)
2013. szept. 14. 20:55
Ez most komoly?!?! Ennyire felelotlen nem lehetsz, mint szulo....waaaaa...
4. 8c40921157 (válaszként erre: 1. - Bobita0212)
2013. szept. 14. 20:54
Azonnal vidd ki a szobából! Fájni fog a feje, még hányni is fog minden eséllyel!!!!
2013. szept. 14. 20:52
Szerintem vidd ki a szobából addig. Én képes vagyok rosszul lenni a festégszagtól.
2013. szept. 14. 20:49

Hát a feje könnyen megfájdulhat tőle..

Hát, hogy komolyabb... rá lenne írva a festékre sztem, ha gond lehetne a szagának belélegzéséből.

2013. szept. 14. 20:46
Igazából már megszáradt festékről van szó. A férjem újra fújta a konvektort a gyerekszobába pár napja.Eddig csak akkor volt szaga mikor száradt.Most viszont be kellett kapcsolni a fűtést mert nagyon lehűlt a szoba.És gondolom a hő hatására van újra szaga a festéknek,de nagyon büdös.Ugye nem lesz baja ha beszívja?Már 3x szellőztettem,összenyitottam a két szobát de még mindig érződik.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook