Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tanácsra lenne szükségem, ki hogy oldaná meg ezt a dolgot fórum

Tanácsra lenne szükségem, ki hogy oldaná meg ezt a dolgot (beszélgetős fórum)


1 2
55. be7aa97247 (válaszként erre: 54. - Boyocka)
2013. szept. 21. 00:08
Hihi,ezen jót nevetgéltem :D Férfiállat.Különben az, ösztönöktől vezérelt ugyanolyan egyed ,mint mindegyik. El is tűnt a rózsaszín felhő :D De még meg kell oldanom mi legyen vele,mert hívogat.
2013. szept. 19. 20:27
Hát anya, ez a fériállat sexisten bombázó, csak sexet akar szerintem...:) Mivel látja, hogy te is vonzódsz hozzá ,pedig tudod, hogy kapcsolata van, így miért is ne próbálkozna ezzel...Lehet nem jól látom. Csak ti tudhatjátok. De néha jobb meghagyni a dolgokat, plátói vonzalomnak, mert néha azok tartalmasabbak mint az együtt töltött idő, ami bemocskolható a szeretői státusszal...
53. be7aa97247 (válaszként erre: 50. - Boyocka)
2013. szept. 17. 12:54
Köszi,hogy ezeket írtad :) Leírom ma mi történt.Annyit gondolkoztam a pasin a napokban,hogy ma reggel felkeltem,azon morfondíroztam ,normális vagyok én ? :D Ábrándozok itt össze-vissza,ma oda megyek,de nem mondok semmit,gyorsan megbeszéljük amit kell,aztán húzok haza.Mint a nyuszikás vicc,amikor a medvéhez tart,hogy kölcsönkérje a porszívót,de annyit agyal rajta útközben,hogy mire odaér,azt mondja a medvének, b.zd meg a porszívódat :)) Odaértem,pont hívta a barátnője.Mondom oké,tuti hogy nem mondok semmit neki,nem kavarok.Erre valamit észre vett rajtam,és megkérdezte van-e valami amit el szeretnék mondani.Mondom semmi,inkább foglalkozzunk azzal amiért idejöttem.Mondott 1-2dolgot,és valahogy csak úgy kijött belőlem,hogy nem-e tudná a nyakamat megmasszírozni(ez nem kamu volt,mert tényleg fáj).Olcsó trükk is lehetne végül is.Erre egyből odajött hozzám,és ott éreztem azt,mármint az érintésén,hogy eltűnt a magabiztossága,és én voltam az irányító.Masszír-masszír,közben beszélgettünk,valahogy a szexualitással kapcsolatban kérdeztem tőle valamit,és nagyon meglepődtem a válaszokon akkor hirtelen.Kezdve azzal,hogy ő nem hárítja el a közeledést,ha vele egykorú a hölgyemény(tehát nem a 18éves korosztály).Már első alkalommal is észrevett,és utána is megállapította,hogy tetszem neki.Tehát jók voltak a megérzéseim,ennek örülök,ha másnak nem is :)Erre én is elmondtam,hogy voltak eddig kósza gondolataim,de nem szexszel kapcsolatban,maximum csak egy csókkal kapcsolatban,amit nagyon szerettem volna.Erre teljesen egyenesen kimondta,hogy ő szexuális kapcsolatban benne lenne(mint minden férfi),de van kapcsolata,amit gondolom nem akar feladni.Ez tök egyértelmű,ki az az őrült,aki hirtelen felrúgna dolgokat.Elég furcsán nyitott számomra a kapcsolatuk,ami manapság már lehet hogy megszokott,de én nem szeretnék ilyen kapcsolatban élni,hogy mindkettő megy jobbra-balra.Na mindegy,elcsattant egy csók,pont amikor nem számítottam rá,kicsit másképp csókolózik mint én,de a szenvedély érezhető benne.Tovább nem is akartam feszíteni a húrt,egy picivel később el is jöttem onnan,szeretne velem holnap is találkozni.Erősen elgondolkodtató az egész.Annak az egynek tényleg örülök,hogy ugyanúgy vonzódunk egymáshoz.Viszont annyira fura a helyzet,hogy nem is merek nagyon vele lefeküdni,valamiért parázok.Persze az is zavar hogy most husisabb vagyok egy picit,de nem ez a lényeg,inkább az érzelmi része.Mert ha nem sikerül jól,legalább megállapítom,hogy nem egymásnak teremtődtünk,fejezet lezárva.De mi van ha jó lenne... Soha nem volt kimondott szexuális kapcsolatom,érzelmileg ez nem biztos hogy kifizetődő.Most aztán gondolkozhatok,az biztos,hogy csak hipp-hopp nem fogok lefeküdni vele,szükségem van még arra hogy több időt eltöltsek vele.Talán szépen apránként kivilágosodik előttem a helyzet mit is szeretnék majd pontosan.Két lehetőség van : csupán szex,aztán csáó egy idő után, vagy esetleg érzelmileg belebonyolódunk,de ez ritka a férfiaknál:)
52. fcbcd01d00 (válaszként erre: 1. - Be7aa97247)
2013. szept. 16. 14:16

Nem oldanám meg sehogy, hagynám hogy a maga medrében folyjanak a dolgok. Veszítenivalója neki van, hiszen neki van párkapcsolata.

Neked legfeljebb a lelked mehet rá.

De minden tanfolyam véget ér egyszer.

51. 4b33a5ad37 (válaszként erre: 1. - Be7aa97247)
2013. szept. 14. 22:53

[link]


No para...:DDDD

2013. szept. 14. 21:52

Nem olvastam végig az összes kommentet, így ha valaki előttem leírta, akkor sorry..


Én nem azon az oldalon állok, hogy júúj párkapcsolatban van, és júúúj te milyen vagy, meg beleképzelsz dolgokat blabla... Inkább azt mondom, mázlista vagy, akkor is, ha nem lesz köztetek semmi!


Amit te is leírtál, ezek az érzések, a lopott pillantások, amik szinte a vesédig megborzongatnak, az, hogy a tanfolyam ideje alatt minden nap imádod a reggelt, és minden nap várod az estét, hogy álmodozhass, az egy fantasztikus érzés. ami nem vásárolható meg semmiért. akkor is, ha ez csak egy plátói rövid szemkontaktus kaland, akkor is, ha még érzékibb, és finomabb lesz a folytatása:)


Hagyd magad sodródni az árral, olyan ártatlan, és jó érzések ezek:) Ne görcsölj, és ne idegeskedj rajta. Ne latolgasd a jövőt. Semmi nem történik ok nélkül:)


sok szerencsét:)


Ugye milyen jó ezt átélni?

49. be7aa97247 (válaszként erre: 47. - Gribedli***)
2013. szept. 14. 20:21

Nem nyomoztam,amit eddig tudok róla,azt ő saját maga mondta el mindenki előtt,vagy néhány embernek,amit pont meghallottam.


Sajnos ő most összezavart :) Amire nem számítottam.De minél többet írok erről,teljesen belezavarodok az egészbe,most aztán már végképp nem tudom hogy legyen :D Majd adja magát kedden,meglátjuk.

48. be7aa97247 (válaszként erre: 47. - Gribedli***)
2013. szept. 14. 20:21

Nem nyomoztam,amit eddig tudok róla,azt ő saját maga mondta el mindenki előtt,vagy néhány embernek,amit pont meghallottam.


Sajnos ő most összezavart :) Amire nem számítottam.De minél többet írok erről,teljesen belezavarodok az egészbe,most aztán már végképp nem tudom hogy legyen :D Majd adja magát kedden,meglátjuk.

47. gribedli*** (válaszként erre: 46. - Be7aa97247)
2013. szept. 14. 19:24

Ezzel az egesszel egyetertek csak ha tenyleg igy van, akkor nem szokas nyomozni a masik utan, hanem hagyod, hogy ahogy esik ugy puffan, nem szamitgatsz, nem szervezel talit kettesben.


Egyebkent ami benned van, azt igy leirva tok jonak is tartom, en is ilyen vagyok csak csalados valtozatban:) de a sajat erdekedben mondom, hogy akkor ne arrol a vegerol fogd meg a dolgot! Mert jo erzes amikor nem cipelsz terheket, es egyensulyban vagy, de berogzodott viselkedesformak visszaranthatnak. Ha mar eddig eljutottal, miert zavarnad magad ossze?

46. be7aa97247 (válaszként erre: 44. - Gribedli***)
2013. szept. 14. 19:09

Örülök hogy írsz,nem bántottál meg.

Jelenlegi helyzetem : antiszociálisnak mondom magam,mert nem vágyom emberi kapcsolatokra.Nem vágyom esküvőre,se gyerekre,illetve párkapcsolatot sem keresek/kerestem,tehát semmilyen hátsó gondolatom sincs pasik terén :) Új életet kezdtem hátrahagyva mindent,és örülök annak,hogy egyedül vagyok.Nincs elfojtott szexuális indíttatásom,amit rávetítenék mindenkire.

Nem vagyok általános iskolás,se középsulis,se főiskolás,se egyetemista.Itt még előfordulhatnak a téves képzetek.

Belevágtam egy sima tanfolyamba,amiből született a kérdés.Nem nyomultam,mert ha ez lett volna,már rég kiderült volna ennek a sztorinak a vége :) Szerintem sokkal szebb és érzékibb egy ilyen dolog,értem ez alatt hogy nem értek egymáshoz,nem mondjátok ki amit gondoltok(pedig az egyenes beszéd híve vagyok),mint egy gyors numera ösztönből.

45. winny (válaszként erre: 1. - Be7aa97247)
2013. szept. 14. 18:57
Hidd el a józan és még nem tett rosszat!-:)))
44. gribedli*** (válaszként erre: 43. - Be7aa97247)
2013. szept. 14. 18:47

Nem akartalak megbantani, csak nekem ugy tunik, hogy csak mert szemez veled vagy hulyeskedik, celozgat, te elbagatelizalod a kapcsolatat. En is szoktam szemezni es flortolni is, ez meg nem jelent semmi komolyat. De vannak ferfi barataim akik ugyanezt csinaljak, valahogy megsem szoktam tovabblepni.


Te most egyedul vagy? Mert olyankor mereszebb az ember, ahogy az elektronok sem szeretnek egyedul maszkalni, az ember is mindig keresi a kapcsolatot. Barmilyen jellegu legyen is az, akar csak szexre alapulo, de keresi. Ha parban lennel, kisebb jelentoseget tulajdonitanal a gesztusainak.


De en nem mondom, hogy ebbol nem lehet semmi, vagy nem lesz semmi. Ott is hagyjatja a masikat erted, randizhattok, honnan tudjam? Csak annyit mondtam, hogy te nyomulsz ra, nem o gondolta ki ezt az egeszet, hanem te. Ami nem szegyen, csak milyen tanacsot lehet itt adni? Hogy vakard le? Vagy hogy milyen taktikaval kell bekeriteni?:)


Az elso nem aktualis

43. be7aa97247 (válaszként erre: 41. - Gribedli***)
2013. szept. 14. 18:25

Nálam a tartós kapcsolat soha nem alakult ki úgy,hogy ránéztem valakire,megállapítottam milyen jó pasi,és éltünk mint Marci hevesen.Az ilyen palik sekélyesek,egoisták,nincs erre szükségem.Egy humoros,magabiztos,okos palitól lehet hogy nem dobom magam hátra első percben,de egy idő után borzasztó nagy vonzalmat tudok érezni,és ez szokott tartós lenni.

Nem írtam hogy nyomult rám.Nem is tenné,van barátnője,befizettem egy tanfolyamra,ezeket a dolgokat biztos hogy külön választja,nem fog rám ugrani.Tapasztalatom is van,meg tudom különböztetni a bizonyos típusú nézéseket,az érdektelenektől.Meg azért senki nem hülye,érezni is lehet sok mindent.

Azt se írtam,hogy én lennék neki a tökéletes,jelenlegi érzéseimet írtam le.

42. be7aa97247 (válaszként erre: 37. - F3ce852bda)
2013. szept. 14. 18:13
Mindegy,leteperni nem fogom,lesz ami lesz,jövő héten megírom mi történt abban az egy órában :)
2013. szept. 14. 18:12

Hullocsillagszemu, bar szerintem a nok is kezdemenyezhetnek, szoval semmi gond azon kivul, hogy foglalt (es mint minden foglalt ferfi tuti csak penzert, csak mas kozos dolgokert, meg veletlenul sem szerelembol van egyutt valakivel...hm, ez mindig jo kifogas), de miert mondod, hogy o nyomul rad?:)


Neked van szivdobogasod a kozeleben, te kersz tole korrepetalast, es te tervezed, hogy meg szeretned csokolni (mert nem birnad ki). Itt en semmilyen nyomulast nem latok a reszerol csak azt, hogy annyira bejon neked, hogy ha hatrafele menne, akkor is a labad koze csusszanna elobb utobb.


Mert te biztos vagy benne, hogy te vagy az embere es nem az, akivel el, masreszt elso benyomasra nagyon unszimpi volt de most meg magadat latod benne, ez is olyan fura

40. be7aa97247 (válaszként erre: 34. - 6b006fc769)
2013. szept. 14. 18:11
Hát inkább a fejembe,mint a fejemre :D Az elég érdekes lenne :D
39. be7aa97247 (válaszként erre: 33. - 3b1a5ec920)
2013. szept. 14. 18:10
Tanév eleje :D Már rég kinőttem ebből,köszi.Itt semmiféle tanár-diák dolog nem játszik,mindketten túl vagyunk a 30-on.
38. be7aa97247 (válaszként erre: 32. - D7ba7bf7ff)
2013. szept. 14. 17:57
Nem házasok,nincs gyerek.
2013. szept. 14. 17:55
Felesleges köröket futsz, főleg , ha majd kiderül, hogy a mostani párjával is egy ilyen tanfolyamon ismerkedett meg. Mi a jövő? Egy év múlva melletted lesz, teljesen belezúgsz és akkor is lesz a tanfolyamon majd egy újabb nő, akivel kipattan a szikra... csak akkor neked már jobban fog fájni.
36. be7aa97247 (válaszként erre: 19. - Andi6020)
2013. szept. 14. 17:53
Szóval 3/4 seggel a hintában lóbálom magam,ez jó :D Még így nem mértem fel a helyzeteket.Nem lehet tudni persze,mert van olyan hogy mindkét fél kilép a kapcsolatából például,és nagyon fasza minden.Ahhoz nagyon erős vonzódás kell,hogy mindenki azt csinálja amit a szíve diktál,és ezért harcoljon.Legalábbis annak,aki otthagyja a másikat.Fél füllel már kispéciztem néhány dolgot,ami miatt a pasi nem dobbant csak hipp-hupp.Közös anyagi dolog van valamiben,néha közös munka.Karakterbelileg a csaj hozzám hasonló,szóval ezt a típust kedveli.Kinézetre nem tudom,de lehet cicababa stílus egy kis lazasággal megáldva. Ezek most lényegtelen dolgok,mert ezzel nem foglalkozom,viszont arra nagyon kíváncsi lennék hogy most ez az egész szitu miért történt.Ugyanis tök véletlenül akadtam a hirdetésre,2perc múlva már bejelentkeztem erre a tanfolyamra,na ilyet soha nem szoktam csinálni.
2013. szept. 14. 17:51
Az ilyen ügyek mindig a "penge élén táncolás" lehetőségét rejtik. Pont ettől nehéz, pont ettől veszélyes, mert kockázatra van szükség. Az elvárásokkal szemben haladnak, de elképzelhető hogy valós érzelmi alapjuk van. Az Indiana Jones jut eszembe, hogy mennyi bajon megy keresztül, míg megtalálja a grált.
34. 6b006fc769 (válaszként erre: 30. - Be7aa97247)
2013. szept. 14. 17:44

Fejedbe verje? Ez kezd perverz lenni:P :D

Én egy rohadék vagyok, ha nem lennék kapcsolatban - ahogy te nem vagy - hagynám magam. De igyekeznék nem azonnal beleszeretni.

2013. szept. 14. 17:42

Gondolj arra, hogy te bizonyos ertelemben fuggoviszonyban vagy vele, mint tanar-diak...

szoval az allasaval jatszik.

Mivel tudod, hogy erzelmileg foglalt, jobb, ha becsukod a szemed es lehutod magad.

A nok neha nagyon tudnak krealni a semmibol sokat.

Erdekes, igy a tanev elejen rogton megszaporodnak az ilyen forumok.

2013. szept. 14. 17:42
Általában itt mindig az pánikol be jobban, akinek több a vesztenivalója (család, gyerek). Ennek ellenére a vonzalom, az érzelmek megmaradnak. Az ellen nem lehet mit tenni. Mondjuk azt is érdemes figyelembe venni hogy mekkora önismerettel rendelkezik a két fél, hiszen annál őszintébb, tartósabb, mélyebb kimenetelű az ügy. Sok esetben mindenki marad a régi kerékvágásban és szenved, mert nem mer kockáztatni. Bepánikol. Köti magát a múltjához.
31. martini64 (válaszként erre: 25. - De Luca)
2013. szept. 14. 17:40
Maximálisan egyetértek. Pont ezt akartam kifejezni, de te jobban eltaláltad.
30. be7aa97247 (válaszként erre: 18. - 6b006fc769)
2013. szept. 14. 17:38
Nem, lenne 7 óránk is ha nagyon szeretném,én csak 1órát mondtam,mert ennyi talán elég,hogy a fejembe verje amit tudni kell,szóval a legfontosabb elsősorban a tananyag,persze ez nem lesz percre kiszámítva.
29. Candy1988 (válaszként erre: 23. - Be7aa97247)
2013. szept. 14. 17:38

Az, hogy megnézem, hogy néz ki - milyen a feneke, szeme, szája, akármilye - , még nem szemezés :) A szemezés a több mp-ig tartó szemkontaktus :) Ami igen csak jó kis játék tud lenni :)

Ha te azt veszed le a viselkedéséből, hogy bejössz neki, vagy akármi, akkor se nyomulj, ne kezdeményezz; hagyd, hogy ő kezdjen bármit is :) Az izgibb a pasiknak, meg amúgy is, így legalább kicsit nyugodt marad a lelkiismereted :p

28. Candy1988 (válaszként erre: 24. - Orsibigyu)
2013. szept. 14. 17:36
Ezzel egyet értek...
27. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 13. - Be7aa97247)
2013. szept. 14. 17:35
Nem mondom hogy könnyű a téma. Főleg ha már házasságban van. Itt minden csak a szíven és a nyitottságon (kockázat) múlik. A gyerekek már komoly visszahúzó tényezők.
26. de Luca (válaszként erre: 24. - Orsibigyu)
2013. szept. 14. 17:34
Erről van szó.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook