Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tud-e valaki Provera gyógyszerről? PCO-ra kaptam. fórum

Tud-e valaki Provera gyógyszerről? PCO-ra kaptam. (tudásbázis kérdés)


2018. febr. 2. 16:49
sziasztok ha valakinek van megmaradt proverája, akkor kérem irjon!köszönöm! vicus3030@freemail.hu
2013. szept. 14. 13:03

A Provera hatóanyaga annyiban különbözik a többi progesztogéntől hogy hat a szteroidokra is általában.

Egy kísérletben olvastam hogy leviszi az inzulinszintet IS. (Én ezért harcoltam ki magamnak a PCOS melletti IR miatt)

2013. szept. 14. 12:53

provera ugyanaz mint a norcolut, a ciklus második felében kell szedni, illetve akkor, ha nincs ciklus, akkor beszedése után megvonásos vérzés jelentkezik


premensről a neten jókat, rosszakat is olvastam... gyógynövény (barátcserje) alapú gyógyszer...

2. elbb
2013. szept. 14. 12:53
Hát a Proverát én ismerem, bár nekem a macskámnak kell adni. Egyébként mesterséges progeszteron valójában.
2013. szept. 14. 12:48
sziasztok én pcora provenat kaptam mensi 5ik napjátol premenst 14ik napig tudtok e valamit erről a két gyogyszeről köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook