Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Tud-e valaki Provera gyógyszerről? PCO-ra kaptam.

Kategória: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Teherbeesés

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

5. jesim2018-02-02 16:49
sziasztok ha valakinek van megmaradt proverája, akkor kérem irjon!köszönöm! vicus3030@freemail.hu

4. Viki77_22013-09-14 13:03
A Provera hatóanyaga annyiban különbözik a többi progesztogéntől hogy hat a szteroidokra is általában.
Egy kísérletben olvastam hogy leviszi az inzulinszintet IS. (Én ezért harcoltam ki magamnak a PCOS melletti IR miatt)

3. Tabula_Rasa2013-09-14 12:53
provera ugyanaz mint a norcolut, a ciklus második felében kell szedni, illetve akkor, ha nincs ciklus, akkor beszedése után megvonásos vérzés jelentkezik

premensről a neten jókat, rosszakat is olvastam... gyógynövény (barátcserje) alapú gyógyszer...

2. elbb2013-09-14 12:53
Hát a Proverát én ismerem, bár nekem a macskámnak kell adni. Egyébként mesterséges progeszteron valójában.

1. cinkepicinke2013-09-14 12:48
sziasztok én pcora provenat kaptam mensi 5ik napjátol premenst 14ik napig tudtok e valamit erről a két gyogyszeről köszönöm