Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Transformers robot 4 évesnek fórum

Transformers robot 4 évesnek (beszélgetős fórum)


2013. szept. 12. 08:39

Köszönöm szépen a válaszokat!


Persze hogy nagyon örülne ha megkapná a robotot-csak engem kicsit sokkol a külsejük-nekem rögtön a harc meg a durvaság jut az eszembe róluk.

Lehet, mert én nő vagyok - és a fiúk máshogy látnak dolgokat.


Mostanában állandóan harcol, lövöldözik a fiam-pedig soha nem vettünk neki se pisztolyt, puskát, még fakardot sem. De ő leleményesen megoldja-bármi megfelel fegyvernek: fakanál, bot, legóból csinál egyet. Most ilyen lövöldözős korszakot él-tudom ez a fiúknál normális (van egy csomó fiú a családban) de azért nem szeretném ha csak ezt játszaná.

Szóval erős kétségeim vannak a transformerssel kapcsolatban....és tényleg nem tudom, hogy ő át tudná-e már ezeket alakítani.


Mindig mindent nem lehet megkapni-azt is meg kell tanulni, hogy vágyakozni, várni kell bizonyos dolgokra.

4. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - KelemenKE)
2013. szept. 12. 08:22

Őszintén megmondom, hogy nem tudom, hogy van-e olyan verzió, amit egy négy éves is át tud alakítani, de ha megkapja, akkor előbb-utóbb sikerülni fog.

Hogy fejleszt-e? A kézügyességét és a fantáziáját biztos megmozgatja, hogy valamiből egy másik valami lesz. Ha nem is az a klasszikus fejlesztő játék, azért nagyon nagy örömet okoz, ha megkapja, amire annyira vágyik, az is fejleszt, az örömérzést fejleszti, az örülni tudást;)

2013. szept. 12. 00:11

Az én fiam már 13 éves, neki is volt ilyen dilije. Már nem is emlékszem mi volt akkor a menő. Talán Bakugan (lehet nem helyesen írtam)

Nem volt neki. Volt kicsi puskája, pisztolya, az oviban kiélte ezeket a játékokat.


Meg apa csúzlit csinált neki, együtt faragták ki, és együtt lövöldöztek üres üdítősflakonokra. Tudom ez sem helyes, de harmic éve is ezzel játszottak a gyerekek.

2013. szept. 11. 23:51

A Galaxy-nál elég sokat találtam a neten, érdemes ott körülnézni.

Fejleszteni? Max annyit, hogy hogyan kell úgy csavargatni, hogy a robotból pld. autó, repülő, állat, stb. legyen.

Ezek nem fejlesztő játékok, de az én fiamnak is volt (egy olcsóbbat vettünk, így amikor a sarokba dobta, nem volt nagy érvágás).

2013. szept. 11. 23:02

A kisfiam meg van őrülve a transformers robotokért-az ovis társainál látta és azért nyúz hogy ezt vegyünk neki a szülinapjára.


Megmondom őszintén, én ezt a játékot nem ismerem, de ha megnézem a képeket a neten, akkor egyáltalán nem vagyok biztos benne, hogy ezek a robotok 4 éves gyereknek valók. De lehet én gondolom rosszul-ezért kíváncsi lennék hasonló korú gyerekek szüleinek a véleményére.


Fejleszt ez a játék egyáltalán? Valamit csak tud, ha ennyire odavannak érte a kölkök...


Kérdezném, hogy tudtok olyan transformerst ajánlani, amit egy 4 éves is át tud alakitani (vagyis elég nagy) és nem annyira ijesztő a külseje?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook