Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Borsmenta tea fórum

Borsmenta tea (beszélgetős fórum)


2013. szept. 12. 11:53

es az kb mennyi idö mig helyrejön az emesztesem?

A tea menyi idö mig hat?

7. Cippora (válaszként erre: 1. - Maku2434)
2013. szept. 11. 16:31
A borsmenta valóban jó hatású,én is ittam.Puffadásra különösképp,hiszen szélhajtó hatású.Ha görcsöl a hasad is esetleg,akkor körömvirág teát is igyál,az nagyon jó arra.3 csésze elég egy nap,és csak magában fogyaszd,esetleg egy kis méz mehet bele.
6. Depike (válaszként erre: 5. - Maku2434)
2013. szept. 11. 14:25
Szia! Én úgy tudom, hogy bár valóban egészséges a borsmenta tea, én is iszom, de szerintem napi 4 bögre sok belőle. Egészítsd ki szerintem zöld teával, az is nagyon jó, vagy pedig lehet kapni olyan gyógytea keverékeket, amik elősegítik az emésztést, ezekben van borsmenta is, mate tea is, meg még sok egyéb.
2013. szept. 11. 14:04

Fgyni nem szeretnek..csak ezt a puffadast szeretnem megszüntetni, es h rendbe legyen az emesztesem

Köszönöm az infot :)

2013. szept. 11. 13:59

Egyébként ihatsz 4 bögre teát, de cukrod agyon vagy használj nyírfacukrot vagy eritritet.

4 bögre te az már 1 L folyadék! Mellette azért igyál mást is.

2013. szept. 11. 13:58

Reggeli: vagy 1 szelet kenyér, felvágott(vagy májkrém, körözött, stb.), zöldség


Tízórai, uzsonna: gyümölcs (pl 2 alma) vagy valamilyen tönküöly vagy tk lisztból készült pogácsa, süti


E: nagyjából bármi lehet csak ne fehér rizs vagy krumpli legyen. a Kajákat készítsd durum vagy tönköly, vagy teljeskiörlésű liszttel.


Emésztésed jó lesz és még fogyni is fogsz! Bár nem tudom, hogy kell-e, ez csak 1 plusz info.

2013. szept. 11. 13:54

Zöldség gyümölcs, 70 %-ban valamilyen teljeskiörlési lisztől készült kenyér.

Legalább 5-ször egyél, a 3 fő étkezésre mehet több, tizórai, uzsi, inkább gyümölcs.

Tézsta nem rossz, de durum legyen.

Krumpli, fehér kenyér nem jó.

Igyál!! Magától nem működik az emésztésed!

Persze ne cukors üditő legyen, inkább valamilyen ízesített ásványvíz, ha a sima víz nem csúszik.

2013. szept. 11. 13:50

sziasztok!


Tegap elkezdtem innni a borsmenta teat, mivel nem igazan jo az emesztesem..allandoan fel vagyok puffadva, ugy erzem mindig hogy kiszakadok. Szeritem a taplalkozasommal is gondok vannak, nem eszek rendszeresen, legfökepp hizlalo kajakat eszem..krumpli, teszta, feher kenyer..inni meg aig iszok..Olvastam a neten hogya borsmenta tea jo az emesztesre es a puffadasra..Iszik valaki ilyet? tapasztalatok? hanyszor kell inni ezt egy nap? a napi 4 az tulzas? :) Es etkezesek utän kell? Ha valaki otthon van a jo taplalkozas teren , szivesen fogadok tippeket tanacsokat. köszönöm :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook