Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » "Kínos" vonzódás fórum

"Kínos" vonzódás (beszélgetős fórum)


1 2
58. michelle.r (válaszként erre: 54. - Kikelet-)
2013. szept. 21. 19:59
Naná hogy nem, hiszen nem hallottunk még olyat, hogy emberek elválnak ;)
57. michelle.r (válaszként erre: 46. - Kikelet-)
2013. szept. 21. 19:49
Okos kislány ;) Szomgaton ebéd időtájt legyen kedved kávézni.
56. kikelet- (válaszként erre: 55. - Tücsimücsi)
2013. szept. 21. 19:40
Resen leszek, ha kiderul, hogy hazudozik, akkor lapat. Ugyis kiderul, viszonylag hamar szerintem, ha gebasz van, mert vagy ideje nem lesz, vagy valahogy elarulja majd magat. Ha megis hazugsag lett volna a valas, akkor se az en saram. Az o neje, az o hazassaga, ezert neki kell tartania a hatat, nem nekem.
55. tücsimücsi (válaszként erre: 54. - Kikelet-)
2013. szept. 21. 19:35
Hát én kívánom neked, legyen ez az a kivételes helyzet ami erősíti a szabályt. Nem mondom, hogy sose lehet igaz, bár azt se tudom hogyan lehetne kideríteni.
54. kikelet- (válaszként erre: 52. - Tücsimücsi)
2013. szept. 21. 19:30
Tudom, hogy tipikus beetetesnek hangzik, de sose lehet igaz? Eloszor en se tudtam, hogy elhigyjem e, de azt is utalom, hogy en mar folyton paranoias vagyok.
53. kikelet- (válaszként erre: 49. - Gribedli***)
2013. szept. 21. 19:28
Nem is rossz otlet, megadom most a kavezas idopontjat, es akkor nem lesz "ellenorzes szagu" vagy raszallos a telefonalasom.
52. tücsimücsi (válaszként erre: 50. - Kikelet-)
2013. szept. 21. 19:28

Válófélben van :) Ez a bevált szöveg, nem tudtad? :D

Ne legyél már ennyire naív 25 évesen!!!

2013. szept. 21. 19:25
kozottunk
50. kikelet- (válaszként erre: 47. - F3ce852bda)
2013. szept. 21. 19:24
Azt nem tudom, hogy vagyunk e tobben vagy sem. Azt nem tagadom, hogy tetszik, ez ellen sajnos nem tudok mit tenni, max elnyomni,ha hazas, de ha nem, akkor talan nem kell. A varas jo otlet lenne, de igazabol x honap mulva is ugyanitt fogunk tartani, mert en kozben tobbet kotve hiszem, hogy meg fogok tudni rola. Ugyanis nem tanit, ha nem keresne amugy neha szunetekben, akkor 0 kontakt lenne kozosen. En viszont nem nagyon szeretnek a suliban beszelgetni, ugyanis nem szeretnem, ha masnak is feltunne ez. Rakerestem a neten, semmi rosszat nem irnak rola. Kozossegi ember, benne van civilszervezetekben, politizalt stb. Gondolom, ha kirugtak volna valahonnan, az is nyilvanos lenne.
49. gribedli*** (válaszként erre: 44. - Michelle.r)
2013. szept. 21. 19:24

Tenyleg! Mondjuk most, vacsiidoben:DDD


Ha nem valaszol akkor vacsiznak...

48. gribedli*** (válaszként erre: 45. - Kikelet-)
2013. szept. 21. 19:23
Mert mondta, hogy kedden korrepetalas lesz vagy mi:)
2013. szept. 21. 19:16

Ne vedd be ezt a válófélben szöveget, mindegyik nős férfi így cserkészi be a fiatal lányokat. Rossz házasság, a feleség semmit nem csinál, gyerekekkel nem törődik stb.

Most került oda az iskolátokba, vajon az előző helyén hány lánnyal kezdett ki? Lehet, hogy kiderült és ezért kellett változtatnia munkahelyet?

Ne menj bele semmibe, majd az idő megmutatja milyen ember. Várj néhány hónapot, gondolom nem te vagy az egyedüli lány, akit kávézni hívott!

46. kikelet- (válaszként erre: 44. - Michelle.r)
2013. szept. 21. 19:03
Igazabol kerdesem nincsen. Mert vagy igazat mond vagy nem, ezt meg ugye nem fogom megkerdezni, mert ha hazudni akar ugyis azt fog, ha meg nem, akkor meg jol kezdek en is. Elhivott kavezni, de nem mondtam se igent, se nemet, csak annyit, hogy majd jelentkezem, ha lesz idom. Pont ezert nem mondtam semmit, mert meglepett, amit mondott, es hirtelen nem tudtam, hogy el merjem e hinni. De vegulis egy kaveban nincs semmi. Na, meg nem titkolom, nem akartam annyira kimutatni, hogy "igen, csak erre vartam", igy meg nem erzi magat nyeregben.:)
45. kikelet- (válaszként erre: 43. - Gribedli***)
2013. szept. 21. 19:01

Miert pont kedden?


1 eve elnek egyutt? Szerintem valakivel osszekeversz. Eddig azt se tudtam, hogy egyutt elnek, illetve egy csoporttarsam mondta, hogy hazas, de hogy miota meg egyeb konkretumot nem tudok. Nagyjabol semmit se tudok meg.

44. michelle.r (válaszként erre: 42. - Kikelet-)
2013. szept. 21. 18:58
Ennél semmi sem egyszerűbb, ha már elhívott kávézni, gondolom nem ciki, ha felhívod, ha kérdésed van. Ha hétvégén este felveszi a telefont, valószínűleg igazat beszél.
43. gribedli*** (válaszként erre: 42. - Kikelet-)
2013. szept. 21. 18:56

Gondoltam rad kedden:)


Szoval vegulis nem eszik olyan forron a kasat, es megsem volt csok.


Valofelben. Nem ugy volt, hogy csak 1 eve elnek egyutt? Vagy most mar egyutt sem elnek? Vagy rosszul emlekszem

2013. szept. 21. 18:14
Elhivott kavezni. Elmondasa szerint valofelben van. Erre mit lehet mondani? Nekem tetszik, de azert nem merulok bele tulsagosan, hisz meg semmit se tudok rola. Itt lenne az alkalom, hogy megtudjak tobbet is. Ha felesege van, akkor egyertelmu, hogy tabu, de azt mondta, hogy mar nem elnek egyutt.
41. kikelet- (válaszként erre: 37. - Gribedli***)
2013. szept. 14. 14:59

Igen, nagy szinesz, az mar feltunt.


Targytalan,de attol meg analizalhatom a viselkedeset, kesobbiekben meg jol johet. Meg azert kivancsi vagyok, hogy mekkora vastag bor van a kepen, es lep e a kesobbiekben.

40. kikelet- (válaszként erre: 38. - 55416fb8e2)
2013. szept. 14. 14:58
Aki palastolni szeretne, hogy tetszik neki valaki (amiben ugye nem vagyunk biztosak) az biztos az illeto melleit, meg hatsofelet bamulja. :D Illetve,ha a szemebe is nez, azt is percekig teszi, ez teljesen normalis, szerintem is.:D Ez mar nevetseges, egyesek, hogy vedik a ferfiakat. Amugy nyilvan reszemrol targytalan, mert hazas, de eleve egy hazas ferfinak nem kellene ezt csinalni. Nem arrol van szo,hogy neha rampillant, mert az teljesen normalis, en is megnezek akar noket is,de nem igy. Nem esik majd ki a szemem a helyerol.
2013. szept. 13. 15:00
Ha házas, akkor gondolom marad a szimpátia és ennyi!
38. 55416fb8e2 (válaszként erre: 27. - Kikelet-)
2013. szept. 13. 14:51
nekem mindig az az erzesem ilyen eseteknel, hogy a nok hihetetlen modon tulkombinaljak a semmit :) mi tortent? nezitek egymast, jobb esetben erzed vagy feltetelezed, hogy tetszel neki. na es? sok ferfi azert is zavarba johet, mert probalja palastolni a tetszeset. peldaul mert nos, es nem akarna semmit, vagy mert a tanarod, es nem akarna semmit. attol meg tetszhetsz neki :)
37. gribedli*** (válaszként erre: 36. - Kikelet-)
2013. szept. 13. 07:25

En is egzotikusnak szamitok, ahol elek, tudom mirol beszelsz:)))


De tok mindegy mar ugyis mert hazas, nem?


Egyebkent meg mindig amondo vagyok, hogyha zavarban van elotted, akkor masok jelenleteben is az lenne, szoval nagy szinesz mert vagy megjatsza a zavarodottsagot, vagy jol titkolja, amikor kozossegben vagytok. Szoval erdekes, hogy 2 percig kihagy az agya mikor nincs kozonseg,es bambul, de ha meg van, akkor marha brillians is tud lenni.


Ezt 2 dolog miatt teheti, vagy titkolni akar teged mert hazas, vagy mert titkolni akar tobb szemelyt is, szoval ha van masik titkos ugye, elotted sem fogja felfedni. Meg az is lehet, hogy te vagy az egyetlen jelolt de ha foglalt akkor nem tok mindegy?

36. kikelet- (válaszként erre: 35. - Gribedli***)
2013. szept. 12. 19:15

Hat ez igen durva, amit leirtal. :O

Igazabol nem is tudok embert mondani (nagyon kis letszamu intezmeny vagyunk), akivel ne hulyulne. Valamint 80% ferfi az ottlevo tanitvanyok kozul. A maradekkal kb mind beszelget mindenki elott, persze nem ketertelmuen (leszamitva engem). Ossze vagyunk reggelente zsufolva az aulaban, szoval nem hallgatolozom, mindenki hallja/latja. Most nem nagykepuskodni akarok, de igazabol a felhozatal nok teren nagy 0, en meg itt alapbol egzotikusnak szamitok, mar kulsore is. :D

2013. szept. 12. 19:00

Szia, amugy nem lehet, hogy masok elott nem hulyul veled, mert van meg par csaj akivel ugyanezt csinalja, hogy elotted meg masok elott nem hulyul, csak amikor kettesben vannak, akkor hablatyol es van zavarban?


Bar mar nagykoru vagy, szoval teljesen mindegy, a kornyekunkon egy prof 3 eve hulyitette a tanitvanyait (tudom, a tied igazgato), es most derult ki, majdnem 20 csajjal volt, akiket nem kellett megeroszakolnia mert total bele is voltak zugva, 2 ongyilkos lett. Mind 18 even aluli volt, most kijott a balhe a 2 ongyilkos lany miatt, de ugy tunik, ez az egesz senkit nem erdekel mert onszantukbol mentek el vele, szoval mar majdnem fel is mentettek. Szinten hazas, feleseg mit sem tudott az egeszrol, hiszen otthon nem volt szex, gondolta, a ferjet nem erdekli, nem szexmanias...


Veled is megtortenhet, csak 25 leven inkabb otthagyod a tolladat es a kutya sem fog ezzel torodni, vigyazz magadra

2013. szept. 12. 18:45
Ma megtudtam, hogy hazas. :O
33. michelle.r (válaszként erre: 29. - Zsejke)
2013. szept. 11. 09:50

Na, ezt a határozottságod kéne beletenned a saját ügyedbe is :P


;)

32. kikelet- (válaszként erre: 31. - 39dbe380da)
2013. szept. 11. 09:37
Ez tobb, mint lehetseges. Csak nekem ezt kicsit nehez felfogni. Az oke, hogy neha-neha nezeget, de folyamatosan...kockaztatva azt, hogy masnak is feltunik, pedig egyebkent semmit sem akar. Bonyolultak a ferfiak, ugy latszik van meg mit tanulnom. :D
2013. szept. 11. 08:42
Szerintem lehet, hogy tetszel neki, de nem áll szándékában lépni semmit és ezt a jövőben sem tervezi. Lehet, hogy egyszerűen észrevette, hogy neked is bejön és legyezi a hiúságát, fürdik abban, hogy tetszik egy fiatal lánynak. Lehet, hogy ennyiről szól az egész.
30. kikelet- (válaszként erre: 29. - Zsejke)
2013. szept. 11. 07:54
Ugy lesz!:)
29. Zsejke (válaszként erre: 28. - Kikelet-)
2013. szept. 11. 07:45

Csak nem hinnem hogy komolyan gondolja...de ki tudja...

Ugy ertettem, hogy nincs rajta felelosseg, hogy kesobb mondhatja, te akartad-, nem en kezdtem blabla..talalkoztam mar ilyennek sajnos..vigyazz tenyleg, ne kattogj rajta! remeljuk lep! Adj neki valamennyi idot, es ha addig nem tesz konkret lepest, adios :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook