Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség alatt lehet bevenni No-spat? fórum

Terhesség alatt lehet bevenni No-spat? (tudásbázis kérdés)


2013. szept. 9. 21:13
Nekem a doki direkt javasolta a No-spa forte-t, mivel a 19. héttől keményedett a hasam, heteken át szedtem.
2013. szept. 9. 21:11
Hallottál már a Schüssler-sókról? Terhesség, illetve szoptatás alatt is lehet, nincs mellékhatásuk és nagyon hatásosak
2013. szept. 9. 21:01
Lehet, hogy szedheti terhesen csak éppen nem mindegy mitől görcsöl a hasa. Szerintem mindenképpen dokival kell előtte beszélni. Én legalábbis semmit nem szedtem be addig terhesen, hogy nem beszéltem meg a dokival.
2013. szept. 9. 19:38

Nekem a doki anno (2007-ben) már a várandósság megállapításánál felírta a papírra, hogy No-Spát ehetek be.

Viszont lehet, hogy azóta új szelek fújnak, vagy épp a doki gondolkodik másképp, szóval én inkább húznám a bevételét addig, amíg a dokival nem beszéltem.


Jobbulást!

6. Fishyke (válaszként erre: 2. - Kistigriss)
2013. szept. 9. 19:20

Lehet bevenni! Nekem is volt ilyen, másfél évvel később derült ki, hogy epekő miatt fájt állandóan a gyomrom, sőt, epegörcsöm is volt, kaptam infúziót, de mivel a gyomrom és a hátam fájt, senki nem mondta, hogy ez epe lehet...

De amúgy normál esetben is fájhat attól a gyomrod, hogy nyomódik a pocakodtól.

2013. szept. 9. 19:19
Oké. Köszi a válaszokat!
2013. szept. 9. 19:14
Szerintem se!sot nekem van is itthon es all benne nemszabad!!!a orvos hozzaszolasa nelkul semmit se vegyel be!!!
2013. szept. 9. 19:11
Szerintem az orvosodat kérdezd meg, én véleményem szerint nem lehet.
2013. szept. 9. 19:10
Gyomorbajok gyötörnek, és esetleg lehet-e bevenni No-sopát?Nem tudom mitől lehet, néha görcsöl is a gyomrom, nagyon kellemetlen.Volt valakinek hasonló? 25. hetes vagyok!
2013. szept. 9. 19:09
Terhesség alatt lehet bevenni No-spat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook