Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Éves kontrollra kell beutaló? (Gyermekklinika) fórum

Éves kontrollra kell beutaló? (Gyermekklinika) (tudásbázis kérdés)


10. kszb (válaszként erre: 9. - Ikrekanyukája)
2013. szept. 10. 17:59

nincs mit :) ez így szokott működni, ha kontrollra hívnak vissza.


Persze ez nem érvényes arra, ha vki x ideig nme jelentkezik a megadott időpontokban, aztán évek múlva eszébe jut, h visszamegy.

2013. szept. 10. 14:17
Túl vagyunk a vizsgálaton! Nem kértek beutalót! A gépből meg gondolom látták, hogy pont egy éve voltunk ott. Köszi azért :-)
8. kszb (válaszként erre: 7. - Ikrekanyukája)
2013. szept. 9. 21:47
az előző ambuláns lap mindenképpen legyen nálatok! Akkor ok lesz!
2013. szept. 9. 21:41
Hát, megkockáztatom, hogy odamegyek beutaló nélkül. Holnap reggel már nem fogom tudni beszerezni, mert reggel korán indulnunk kell Pestre a gyermekklinikára. Időpontunk van a dokihoz, aki műtötte a kisfiamat, azóta egyszer voltunk kontrollon (tavaly nyáron), és mondta, hogy 1 év múlva találkozunk. Majd kidumálom valahogy... csak nem küldenek haza...
2013. szept. 9. 16:47
Én úgy tudom, hogy kell, mert a betegfelvételnél kérik.Akkor is, ha előre egyeztetett időpontra megy az ember. -magánorvoshoz nem kell.
2013. szept. 9. 16:05

Ha pontos dátum, és időpont van az ambuláns lapon,

akkor nem kell, de azért le kell telefonon egyeztetni, mert 1 év az sok idő, és az orvos lehet, hogy már nincs is ott akihez kontrollra kell mennetek.

2013. szept. 9. 15:18
Köszi!
3. kszb (válaszként erre: 2. - Ikrekanyukája)
2013. szept. 9. 15:06
ha az előző ambuláns lapotokon rajta van, h kontroll egy év múlva, akkor én úgy tudom, h nem kell. Az a beutaló, uhogy azt vidd magaddal!
2013. szept. 9. 15:02
Holnapra van időpontunk a gyermekklinikára éves kontrollra (urológushoz). Ilyenkor kell beutaló a gyermekorvostól? Nem tudok senkit elérni telefonon már a klinikán, és a gyermekorvos sem veszi fel.
2013. szept. 9. 15:00
Éves kontrollra kell beutaló? (Gyermekklinika)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook