Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Téli babának mit vegyek hazahozós ruhának overál alá? fórum

Téli babának mit vegyek hazahozós ruhának overál alá? (tudásbázis kérdés)


2013. szept. 11. 06:14

Baba üzletem van.Ezt szokták vinni,ill. ezt javaslom:

Hosszú ujjú body,plüss rugi,kocsikabát.

2 sapka: 1 vékony és egy vastag téli.

Erre jön a overál,de ha pólyapárti az a kórház akkor bundazsák,a a kicsi arcára még egy textilpelenka,ha extrém hideg van,akkor még egy plüss plédet is szoktak kérni be a csecsemősök és még abba is becsavarják a babát.

2013. szept. 9. 14:46
Hosszú ujjú body, vastagabb rugi, sapi és esetleg zokni ha nagyon hideg van. :)
2013. szept. 9. 14:23
hosszú ujjú body és plüss hosszu ujjú rugi, kissapka
9. youlcsi (válaszként erre: 5. - E3e8ab07a5)
2013. szept. 9. 14:19
nálunk anyuka öltöztei a gyereket... az újszülött osztályon, csecsemős jelenlétében.
8. youlcsi (válaszként erre: 1. - Roza Lee)
2013. szept. 9. 14:18

december 20án mentünk haza, bár 7ágra sütött aznap a napocska, mintha csak nekünk örült volna :)


simán pamut body, rugi, sapka + kötött kardigán, sapka. így bele bundazsákba, mózesbe, rá egy takaró, buksira pelus.

2013. szept. 9. 14:13
Hosszú ujjú body, h. ujjú rugi, meleg újszülött sapi, újszülöttkesztyű (egy pár zoknija is tökéletesen megteszi!:D), babatakaró.
2013. szept. 9. 14:10
Hosszú ujjú body, plüs rugi, sapka, kesztyű, téli overál.
2013. szept. 9. 14:06

Valószínű autóval hozzátok haza, ami nem lesz hideg, hanem előmelegítve, én nem öltöztetném túl, bár nálunk a csecsemősök kiadták a felesleges ruhát, tudják ők, hogy mi kell a babának, ha az Anyuka túl sok mindent küld be :)! Én is így voltam az első gyerkőcnél, aki októberben született. Második kisfiam januári, ott már nem estem túlzásokba. Ha overált adsz rá szerintem elég alá egy body, plüss rugi, aminek lábfeje is van, vastag sapka, vékony kesztyű, ha nincs lábfeje az overalnak akkor valami vastag tutyi is a lábára. Az sem jó, ha beizzad a kicsi a hazafelé úton, és a kocsiba én lehúznám a zipzárját, nem fog megfázni :)! Szerintem overál alá már nem kell kabát, hisz az overál is az. Bocs, kicsit hosszú lett :)!

Jó babavárást!

2013. szept. 9. 14:01
Jah, vittem harisnyát is, de a zoknit adták rá.
2013. szept. 9. 14:00
kabátka/kardigán..ki hogy nevezi..nem mindkettőt.:))
2013. szept. 9. 14:00
Én hosszúujjú bodyt, meg kisnadrágot vittem, és kis kabátkát, kardigánt, meg egy vékony újszülött sapi és egy téli sapi..így tették be az overallba, amit lefedtek fejrésznél egy textilpelussal.
2013. szept. 9. 13:57
Téli babának mit vegyek hazahozós ruhának overál alá?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook