Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Meghalt a Barátnőm fórum

Meghalt a Barátnőm (beszélgetős fórum)


1 2
33. maya80 (válaszként erre: 32. - CsengiBoti)
2015. aug. 26. 18:08
Nagyon szépen köszönöm a bíztató szavakat! Jövő héten héten megyek majd a műtéttel kapcsolatos konzultációra.
32. CsengiBoti (válaszként erre: 27. - Maya80)
2015. aug. 26. 15:44

Szia :)

Én indítottam a fórumot.

Talán egy kis biztatás:az anyukámnak 25 évvel ezelőtt az egyik,15 éve a másik mellében volt daganat.

Azóta is jól van hála Istennek,ma már csak a kontrollok emlékeztetik erre.

Legyél -amennyire lehet- pozitív,sok sikert a műtéthez és a felépüléshez!

2015. aug. 25. 16:30
Őszintén sajnálom, részvétem. Nekem márciusban a legjobb barátom. Soha nem fogom feldolgozni. :'((
2015. aug. 25. 15:28

*****

Jó barát ki erre jársz

Itt egy szomorú emléket találsz

Fiatal lánykát őriz-e föld

Csendben idézi fel őt.

*****

29. maya80 (válaszként erre: 28. - Barbylove)
2015. aug. 25. 14:54
Köszönöm a bíztatást!
28. barbylove (válaszként erre: 27. - Maya80)
2015. aug. 25. 14:22

Próbálj meg erős maradni! Ne hagyd, hogy ezek a nem túl pozitív dolgok befolyásoljanak! Gondolj úgy erre az operációra, hogy végigcsinálod a 3pici gyerekedért is.


Szurkolok neked! Sikeres operációt és felépülést kívánok!

27. maya80
2015. aug. 25. 14:16

Nem túl jó, hogy most ráakadtam véletlenül erre a fórumra... 35 éves vagyok, és van egy jóindulatú daganat az egyik mellemben. Most készülök az operációra, ami szeptemberben lesz. Van három kicsi gyermekem...

Eddig nem aggódtam egyáltalán, de ezek után, hogy végigolvastam ezt a fórumot, egy kicsit félek.

26. CsengiBoti (válaszként erre: 23. - Napsugár..)
2013. szept. 10. 20:52

Sajnálom...

A Te történeted sem egyszerű...

És nem tudjuk,mikor következünk...


A családnak,akikért ezt a fórumot indítottam,van egy nagy "szerencséje" -bár ez itt elég morbidnak hangzik...Mélyen hívő emberek,a Férj és a Kislányuk is (a kisfiú még nagyon kicsi ehhez).Úgy vettem észre,hogy -bár nyilván vannak mélypontjaik- Ők valóban elhiszik,hogy ennek így kellett történnie,és egyszer majd találkozni fognak,addig pedig az Andi fentről vigyáz majd Rájuk :'(


A temetéskor én is így éreztem,de most...Állandóan Rá gondolok,a családjára,arra,hogy nagyon hiányzik...Remélem,valamikor ez enyhülni fog :(

2013. szept. 10. 19:02

ez szörnyű, és SENKI nincs biztonságban ettől a borzalmas betegségtől :(


Nem számít a kor sem, kicsik, fiatalkorúak, középkorúak, idősek...minden korosztályból szedi az áldozatait.:(


Nem tudok semmi vigasztalót írni....részvétem.

24. grizus
2013. szept. 10. 01:04
Részvétem.
2013. szept. 9. 20:07

Fogadd őszinte részvétem......:-((((


Az én barátnőm 31 évesen halt meg..és itthagyott egy 6 éves kisfiút és egy szerető férjet....


Én 27 évesen voltam vastagbélrákos, most leszek 5 éves túlélő.


Borzasztó ami történt a barátnőddel, tagja vagyok egy mellrákos klubnak, bár nekem nem az volt, de befogadtak! Még nem is hallottam ilyen herce hurcát ami szegény barátnőddel történt...ha negativ a ct, miért kell levetetni mindkét mellét ráadásul..nem értem. És a jóindulatúból hogy lett rossz hirtelen. Szegény..:-(sok erőt és kitartást , békét, elfogadást az egész családnak barátoknak.

22. 4b33a5ad37 (válaszként erre: 1. - CsengiBoti)
2013. szept. 9. 18:30
:(szegénykém...:(ez most igazán szörnyű lehet neked...:(
21. winny (válaszként erre: 1. - CsengiBoti)
2013. szept. 9. 18:02
Ez nagyon szomorú.Részvétem.
20. CsengiBoti (válaszként erre: 17. - Bowie)
2013. szept. 9. 10:53

Részvétem...

SOHA nem lehet elfogadni az ilyet,Ő még "csak" egy hete ment el,de nagyon hiányzik,mindig hallom a hangját,ahogy beleszól a telefonba,hallom a kacagását,látom a mozdulatait :'(

Minden emberért kár,mindenkiért sír valaki,mindenki hiányzik valakinek.De mikor egy fiatal édesanya/édesapa,barát/barátnő,gyermek,egyáltalán :bárki fiatalon távozik,sokkal megrázóbb.

Tudom,hogy soha nem felejtjük el,de már soha nem beszélhetünk Vele...Ezt nagyon nehéz elfogadni,ha egyáltalán el lehet fogadni.

2013. szept. 9. 10:10
Borzasztó :( részvétem...
18. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 11. - CsengiBoti)
2013. szept. 9. 09:54

Nagyon sajnálom, tragédia magában is, de amikor árva is marad az fokozza a dolgokat.

Lehet tudni végül mi okozta a halálát a barátnődnek, ha mindent rendben találtak az orvosok?

17. bowie
2013. szept. 9. 09:36

Részvétem.

Legjobb barátnőm, menyasszonyként, 2 éve, 26 évesen halt meg leukémiában. Nincs olyan hét, hogy ne siratnám, annyira hiányzik.

16. Trinitas (válaszként erre: 1. - CsengiBoti)
2013. szept. 9. 09:25
Ez borzasztó! :(((((( Fogadd őszinte részvétem! Szegény családja.. :(((
2013. szept. 9. 09:22

Őszinte részvétem neked is és a családnak is.

Igen a mai felgyorsult világban és a túlhaszoltság következtében senki sincs biztonságba ezektől a betegségektől. :(

Ráaádsul a kezdeti tünetek lehet megvoltak csak elsiklik az ember felettük,mert egy pici rosszulléttel nem megy az ember orvoshoz rögtön.

2013. szept. 9. 09:18
Nagyon sajnálom,őszinte részvétem :(
2013. szept. 9. 09:17
Sajnos, van ilyen heveny...
2013. szept. 9. 09:09
Őszinte Részvétem. :,(
2013. szept. 9. 09:05

Köszönöm,a család nevében...Igazából az orvosok örökké találgattak...

Borzasztó volt,hogy mikor felfedezte,rögtön kért időpontot (novemberben) mammográfiára,januárra lett volna,de hozzátették,hogy "a kora nem indokolja a vizsgálatot"...Aztán végül elmentek maszek alapon -itt persze már másnapra volt iidőpont-,azonnali műtétet javasoltak.Mikor kivették neki,azt mondták,jóindulatú,de ez a típus nem is szokott mellben lenni...Két hónapig vizsgágatták,mire megállapították,hogy rosszindulatú...Kemo-t kapott,de onnantól már mindig csak a "lehet,talán" szavak hangzottak el az orvosok szájából...

Aztán az utolsó kezelés után ct-n megállapították,hogy nincs áttét,és minden oké.Ez volt július elején.egy óra múlva újra felhívták,hogy bár minden eredménye jó,mégis azt javasolják,vetesse le a mellét.Megelőzésképpen.Mindkettőt.

Ebbe is beleegyezett,de csak a műtöttet vetette volna le.

Aztán aug közepén rosszul lett -addig azt mondta,nem érzi magát betegnek-,és 2,5 hét alatt elment...

Ez egy tragédia.Idős korban is az,de mostanában a környezetemben egyre több fiatalt támad meg ez a Kór...Márciusban egy kolléganőm férje halt meg 35 évesen,15 hónappal azután,hogy kiderült,agydaganata van....(12 éves kislány és 9 éves kisfiú maradt árván :'( 9


Ráadásul mindkettőjüknél hirtelen jelentkezett.Semmi előzménye nem volt,hanem egyszercsak ott volt :(

2013. szept. 9. 09:04
Őszinte részvétem :(
2013. szept. 9. 09:02

Nyugodjon békében!


Fiatal/középkoruan még elkeseritőbb, mert egy idősre "lehet mondani" hogy élt, hogy szép kort ért meg

/most "készülök" a negyedik jóbarátom temetésére/

2013. szept. 9. 08:52
Ez borzasztó !Őszinte részvétem !:( ... Először jóindulatú daganatot diagnosztizáltak és utána burjánzott el ,lett rosszindulatú ?
2013. szept. 9. 08:50
Részvétem :(
2013. szept. 9. 08:50
Részvétem! :( :'(
2013. szept. 9. 08:49

Nagyon sajnálom :(

Részvétem!!

2013. szept. 9. 08:49

Részvétem!

Az enyém is. Hasnyálmirigyrák.

A születésnapi köszöntés már nem jutott el hozzá.

Örök ûr marad!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook