Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bor, bor után fórum

Bor, bor után (beszélgetős fórum)


2013. szept. 11. 21:39

Sziasztok!

Hétfő-kedd nem volt 1 pohár sem, ma azt mondta 3 pohárral lecsúszott neki.

21. 40f1eafcfc (válaszként erre: 19. - Living Dead)
2013. szept. 9. 09:13
:-)))
20. 40f1eafcfc (válaszként erre: 15. - Ittmost)
2013. szept. 9. 09:12

Ez jó ötlet:)

Amúgy el is küldte a fickót tegnap!!! Azt mondja megkönnyebbült,mert folyton csak várt várt...

2013. szept. 9. 09:11
Én meg már azt hittem, egy jó kis borászatos téma, hiszen most úgyis aktuális a szüretesdi, de ezek szerint nem a cukorfok a kitárgyalandó.
18. 40f1eafcfc (válaszként erre: 14. - 4b33a5ad37)
2013. szept. 9. 09:09
Az a baj,hogy a szakítás miatt volt akkoriban szakembernél. Feldolgozták azokat a történéseket,de a szakember is azt mondta neki,hogy idő és amíg nem talál jobbat addig biztos hogy erős lesz a kötődés érzés benne.
17. 40f1eafcfc (válaszként erre: 13. - Kszb)
2013. szept. 9. 09:04
Igaz!Az nem pótolja a hiányt a másik téren.
2013. szept. 9. 08:07
Az alkohol még sosem oldott meg egy problémát sem.
15. ittmost (válaszként erre: 12. - 40f1eafcfc)
2013. szept. 9. 08:04

Olyan fickóval el se kezdje,ahol nem az a sorrend,hogy a pasi saját gyereke,és rögtön utána a nővéred.Ez azért hamar kiderül,nem kell olyan emberrel lenni semmeddig,akinél csak a 4.-5. helyen van,mert az életből fog kiábrándulni,és azt fogja képzelni,hogy ő csak 4.-5. helyre való.

Én sem pánikolnék oylyan nagyon MÉG az ivás miatt,de inkább arra kérném őt,hogy minden második estére találjunk valamit,amit ivás helyett csinál.Így tulképp először a felére csökkenti a dolgot,és ez már nagy szó.Nem mindenkinek megy az,h egy huszárvágással abbahagyja,ha nincs helyette más,ami oldaná a hangulatát.

14. 4b33a5ad37 (válaszként erre: 1. - 40f1eafcfc)
2013. szept. 9. 00:26

Hát gondoltam,hogy még mindig szereti.Azért iszogat.Ez baj.:/

Talán szakember tudna segíteni neki.Sajnos az alkohol túl jó gyógyszer a fájdalomra.Én azt vallom,hogy amikor már nem tud megálljt parancsolni az önpusztításnak az ember,akkor kell ilyen szívfájdalmakkal szakemberhez fordulni.Addig marad a meggebedés tűrés.Ezt senki nem érti meg,aki még nem ment át ilyen szaron.:/

13. kszb (válaszként erre: 12. - 40f1eafcfc)
2013. szept. 9. 00:00

a gyerek sztem más téma... egy társ megint más. Nem uaz. :) Erősítsétek, persze, de én is úgy gondolom, mint tesód.

Most megyek aludni, mert korán lesz a reggel, Jó éjt! :)

12. 40f1eafcfc (válaszként erre: 11. - Kszb)
2013. szept. 8. 23:49
Erősítem benne,hogy már van egy gyönyörű gyermeke...nem kell izgulnia.De azt mondja mindig,hogy a társ az nagyon hiányzik neki.a mostani fickó is teljesen elképesztően nem tud elköteleződni.A munka meg,a gyereke, a hobbi az első és utána jön a sorban a nővérem mikor ideje van rá.
11. kszb (válaszként erre: 10. - 40f1eafcfc)
2013. szept. 8. 23:41

sajnos ez így van....

és a palik nme igazán akarnak felelősséget.... Nekem nincs még gyerekem, pedig én is 35 éves vagyok, de én is azt látom, h nme nagyon megy nekik a dolog, ha x körökben akarsz maradni/ keresgélni...

10. 40f1eafcfc (válaszként erre: 9. - Kszb)
2013. szept. 8. 23:11
Igen erről is beszéltünk azt mondta ha nem megy akkor eljön szakemberhez. Amúgy nem értem a pasikat sem.Tök jó csaj,okos,intelligens...,de senki nem akar felelősséget vállalni vele mert ott a gyereke is.Persze mindenki meg akarja fektetni,mindig ezer udvarló veszi körül,de mindig panaszkodik,hogy egyik sem akar komolyat:(Ettől szerintem már tök ki van.Azt látom az se jó,ha egy nő túl szép,és okos:((
9. kszb (válaszként erre: 8. - 40f1eafcfc)
2013. szept. 8. 23:07
nem, az bkinél előfordulhat. Én pld., amikor már úgy éreztem, h már sok lesz, és már túl sokáig tart a dolog (de akkor azért már több, mint 1 éve voltam magam alatt) elkezdtem esténként xanaxot szedni. Nem minden este, de... És az se okozott függőséget. Azért figyeljetek rá! Ha azt látjátok, h még lejjebb süllyed, vagy sokáig eltart a letargia, akkor inkább beszéljétek rá orvosra.
8. 40f1eafcfc (válaszként erre: 7. - Kszb)
2013. szept. 8. 23:02
Igen én is azt gondolom,hogy 3 hónap mélység még nem a világ és ha neki így könnyebb....
7. kszb (válaszként erre: 6. - 40f1eafcfc)
2013. szept. 8. 22:56

amint kiegyensúlyozottnak érzi magát, találni fog párt is :)

Persze, h van remény! És igen, ez csak átmeneti! :) Egyszerűen sok neki az "élet" most. :) Ne aggódj! Minket nme visz el az ördög :)

6. 40f1eafcfc (válaszként erre: 5. - Kszb)
2013. szept. 8. 22:49
Nagyon örülök,hogy írtál!!!Mert íg van remény:) Azt hiszem én is bízok benne,hogy ki fog jönni ebből.Nekem azt mondta nyugi tesó ez átmeneti...és én el is akarom neki hinni.Világ életemben felnéztem rá!Ez a szakítás nagyon padlóra küldte....Remélem mihamarabb talál magának valakit, mert szerintem innen ered a baj.Még a történethez hozzá tartozik,hogy édespaánknak is volt egy ilyen időszaka az életben, de ő is kijött belőle és minden rendben van vele is.Tán van kis genetika is ebben? A nagypapa,apum apuja viszont full alkesz lett.
5. kszb (válaszként erre: 4. - 40f1eafcfc)
2013. szept. 8. 22:44
én is ilyen vagyok, mint a tesód :) Kifelé mindenki azt látja, h húúú, de erős, nem omlik össze, csak az már az ajtók mögött zajlik, amikor sírok... És én is voltam úgy, mint a tesód. Nem lettem alkesz, és ahogy rendeződtek a lelki dolgok, úgy jött helyre minden. Kb tudom, h most mit él át. Nekem pár éve volt ez, amikor nagyot csalódtam, és kb annyra padlóra vágott egy szerelmi csalódás, mint ahogy most nála írod. Kijöttem belőle. De tény, h szeretet kellett hozzá. És a páromtól...
4. 40f1eafcfc (válaszként erre: 2. - Kszb)
2013. szept. 8. 22:35

Szerintem ez az új kapcsolata a végét járja....

Amúgy mások szemében egy tök csinos, életerős nő.Kifelé mindenki ezt látja, nekem szokott megnyilni.Azt mondja jól van, hiányzik neki az exe, de az élet más területén minden ok.Szerintem magányos.:(( Azt mondja őt nem szereti egy férfi sem igazán! Van egy 16 éves gyereke az kitűnő tanuló és sportol nagyon jó fej , egy nagyon klassz srác.Arra gondoltam,hogy annyira sokat tesz le, az életbe és sokat ad a munkába,,a gyereknevelésbe, és nincs mellette támaszt egy igazi férfi.

Sokat vagyunk együtt.Sokat beszélgetünk.

3. kszb (válaszként erre: 2. - Kszb)
2013. szept. 8. 22:30
ja, amivel segíteni tudsz, ha minél többet vele vagy, mármint viszed bulizni, kikapcsolódni. Szóval, figyelem elterelés...
2. kszb (válaszként erre: 1. - 40f1eafcfc)
2013. szept. 8. 22:29
első körben a lelki baját kell orvosolnia... és azt csak ő tudja megoldani. Ezek szerint, nme lehet vmi rózsás ez az új kapcsolat sem....
2013. szept. 8. 22:27
Van egy nővérem 36 éves. 3 éve vége lett egy kapcsolatának,ahol a fiút nagyon szerette. Azóta lett neki egy új kapcsolata pár hónapja. Ma délután észrevettem nála,hogy tele van a konyhai szekrény boros üvegekkel.Rákérdeztem,hogy iszogat? Azt mondta hogy kb 3 hónapja minden este megiszik 3-4 pohár bort,de van hogy egy este lecsúszik neki 1 üveg is.Elég magas beosztásban dolgozik, intelligens okos nő.Eddig semmi maradandó nyoma nincsen,de féletem őt nagyon.Ma megbeszéltük,hogy nem iszogat estéként,még 1 pohárral sem.Szerintetek hogy tudok neki segtíteni? Jó ez hogy megbeszéltük,hogy nem iszik 1 pohárral sem? Az exét még mindig szereti...:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook